iTunes 10.5 فاینال ریلیز شد

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
iTunes 10.5 فاینال ریلیز شد

Screen-shot-2011-10-11-at-1.22.50-PM-465x560.png

خوب بالاخره iTunes 10.5 فاینال هم ریلیز شد

iTunes in the Cloud. iTunes now stores your music and TV purchases in iCloud and makes them available on your devices anywhere, any time, at no additional cost.

• Automatic Downloads. Purchase music from any device or computer and automatically download a copy to your Mac and iOS devices.

• Download Previous Purchases. Download your past music, TV, app, and book purchases again, at no additional cost. Previous purchases may be unavailable if they are no longer on the iTunes Store.

• Sync with your iPhone, iPad, or iPod touch with iOS 5.

• Wi-Fi Syncing. Automatically sync your iPhone, iPad, or iPod touch with iTunes any time they’re both on the same Wi-Fi network.

For information on the security content of this update, please visit:
support.apple.com/kb/HT1222

۱. آیتیونز در ابر ، شما هم اکنون با خرید آهنگ و ... توسط آیتیونز می توانید آن ها به تمامی دستگاه هایتان بدون کسر مبلق توسط iCloud منتقل کنید .
۲. دریافت خرید های قبلی ، اگر شما قبلا از اپ استور خرید کردید آیتیونز به کمک آی کلود آن ها را بدون کسر مبلغ مجدد به دستگاه هایتان منتقل می کند .
۳. سینک آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ شما در iOS 5
۴. امکان سینک کردن از طریق وای فای توسط آیتیونز ( در یک شبکه )

لینک دانلود بزودی.

=======

لینک دانلود برای ویندوز 64 بیت :
http://appldnld.apple.com/iTunes10/0...nes64Setup.exe

• Like
Reactions: hitman rocker

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دستت درد نکنه!!! دوسته عزیز چجوری با wifi سینک کنیم؟؟؟
باید ios 5 داشته باشی

---------- نوشته در 10:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:16 PM ارسال شده بود ----------

دانلود​

Win 23Bit

Win 64Bit

Mac

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یعنی بالای 10 بار دانلود کردم نشدش. هر بارش یا فریز میشه یا کار نمیکنه. از خود سایت اپل هم دانلود کردم. مشکل کجاست؟

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
اکنون که این متن رو مینویسم با چشمانی گریان و اعصابی خورد دکمه های کیبوردم را میفشارم)x
یک هفته هست که هرچی میریزم تو ایتونز اصلا سینک نمیشه تو آیپادم،نه آهنگ نه فیلم نه عکس نه کتاب،امروز هم 10.5.0 رو دانلود کردم ورژن قبلی رو به طور کامل پاک کردم و ورژن جدید رو نصب کردم بازم سینک نمی کنه،دوست دارم آیپادمو از پنجره پرت کنم بیرون،چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
شما از وقتی که این اتفاق پیش اومده برنامه ای از سیدیا نصب کرده اید ، اگه بله اون رو پاک کنید .
اگه درست نشد ، reset all
و اگر نشد : restore

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر