Iron Man 2 | X360

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ironman220.jpg

اگر شما اهل کمیک و فیلم باشید بدون شک با هیروی محبوب سری کمیک های مارول یعنی IRONMAN آشنایی دارید ! پسر میلیونر و دانشمندی که تونسته در بین هیرو های مارول محبوبیت خاصی رو بدست بیاره ! IRONMAN فقط توی کمیک معروف و محبوب نیستش بلکه در سال 2008 فیلمی رو با همین نام توسط کمپانی Paramount و با بازی Robert Downey JR روانه سینما ها کرد و تونست موفقیت خوب هنری و تجاری کسب کند ! حالا با گذشت نزدیک 2 سال قسمت جدید فیلم این هیرو محبوب در حال ساخت هست ! که بازیگران محبوبی همچون Mickey Rourke و Scarlett Johansson در آن نقش آفرینی میکنند ...
اطلاعات بیشتر رو میتونید توی این لینک ببینید !

irm2.jpg

معمولا این سبک فیلم ها دارای بازی هم هستند ( که در اکثر مواقع آثار ضعیفی از آب در میایند ! ) . این فیلم هم از این قائده مستثنا نیستش و همانند نسخه ی اول دارای بازی جداگانه ای هستش ... در حال حاضر فقط چند تریلر کوتاه که گواهی گرافیک و محیط بازی هست منتشر شده است ! بازی قسمت اول به جرئت میتوان گفت که بدترین فیلم/بازی در کل دوران بودش ! گرافیک ضعیف ، گیم پلی افتضاح و ... ! در کل هیچ نکته ی مثبتی نمیتوان از قسمت اول گرفت ولی امید میره که Sega همانند شرکت های همچون EA وضع فیلم/بازی هایش رو بهتر کنه !

مشخصات بازی :
Genre: Action
Publisher: SEGA
Developer: SEGA Studio USA

Release Date: Q2 2010
Also on:PS3, Wii, PSP, DS, PC,
ESRB:RP-T

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شماره یکش در حد سگامگادرایو(شما بخونید اواسط عمر PS2) گرافیک داشت:biggrin1:امید وارم این یکی بهتر بشه

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
تائید میشه
شماره اولش ببه معنای واقعی مزخرف بود .
ولی نمیدونم چه استقبالی ازش شده که میخوان نسخه 2 شو بدن بیرون.
معمولا نسخه دوم اینجور بازیها خوب از آب در میاد.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تائید میشه
شماره اولش ببه معنای واقعی مزخرف بود .
ولی نمیدونم چه استقبالی ازش شده که میخوان نسخه 2 شو بدن بیرون.
معمولا نسخه دوم اینجور بازیها خوب از آب در میاد.
خب این چون پروژه فیلمش در دست ساخت هست دارن روش کار میکنن وگرنه Sega عمرن خودش یه بازی از IM2 نمیساختش ! ولی خب توی تریلر که خیلی چنگی به دل نمیزد ! توی عکس ها هم بدجوری گرافیک توی ذوق میزنه ...

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
درسته گرافیک و گیم پلی و دیگر فاکتوراش خوب نیست اما واسه طرفدارایی مثله خودم بازم قابله قبوله؛هرچند ناراضی ام ولی چیکار کنیم دیگهFanـ ایم:D

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
woow
تاپیک رفته بود صفحه 5 و اخرین پست هم ماله حدودا 5 ماه قبل

که البت با فاجعه ای که شماره اول بازی رقم زد بعید هم نبود و جای تعجب زیادی هم نداره
N_aggressive%20%284%29.gif

دلیل بالا اوردن تاپیک از زیر tons of dust اینه که بازی با ریجن pal برای xbox 360 اومد :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
woow
تاپیک رفته بود صفحه 5 و اخرین پست هم ماله حدودا 5 ماه قبل

که البت با فاجعه ای که شماره اول بازی رقم زد بعید هم نبود و جای تعجب زیادی هم نداره
N_aggressive%20%284%29.gif

دلیل بالا اوردن تاپیک از زیر tons of dust اینه که بازی با ریجن pal برای xbox 360 اومد :biggrin1:
برای کسی اهمیت نداره:D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بستگی داره نمره هاش و اچیو هاش چطور باشه ! اگر نمره هاش بالایه 5 بود و اچیو های راحتی داشت ممکنه تهیش کنیم :D !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اگه سگا می فهمید که من لحظه ی اولی که نسخه 1 رو بازی کردم چه فحش هایی به خانواده های کارکنان سگا دادم الان برای همشون یه بادیگارد گرفته بود :biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
كسي بازي رو گرفته ببينيم چه افتضاحيه :biggrin1: ؟ از نمرات درخشانش معلومه كه بازي شاهكار هست در نوع خودش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر