iPhone 5 معرفی خواهد شد..؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من اومد همینا رو بگم دیدم دوستان زودتر جنبیدند
شما برو یه نگاه به آمار بنداز هر بار iPhone جدیدی معرفی شده تونسته فروشش رو از همه iPhone هایی که تولید شده بیشتر باشه پس زیاد نگران این موضوع هم نباش

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خب اونوقت اين ايفون 4 ميخوره تو سرش زرتي؟ :(
نه نمیخوره تو سرش!
ایفون رو اکثرا میگن 2 تا 2 تا باید عوض کرد! یعنی 2g داشتی بعد باید میرفتی 3gs بخری!:d (چه استدلالهایی:d)
از نظر نرم افزار و سخت افزاری هم زیاد تفاوت حس نمیکنی.الان من 3gs دارم برات rage رو بزارم نمیتونی تفاوتی توش با ایفون 4 پیدا کنی.
نر افزاری هم که ماشالله تا چند وقتی پیش برای فریمور 2 هم میومد! از این لحاظ اپل کاملا ساپورت میکنه.

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
نه نمیخوره تو سرش!
ایفون رو اکثرا میگن 2 تا 2 تا باید عوض کرد! یعنی 2g داشتی بعد باید میرفتی 3gs بخری!:d (چه استدلالهایی:d)
از نظر نرم افزار و سخت افزاری هم زیاد تفاوت حس نمیکنی.الان من 3gs دارم برات rage رو بزارم نمیتونی تفاوتی توش با ایفون 4 پیدا کنی.
نر افزاری هم که ماشالله تا چند وقتی پیش برای فریمور 2 هم میومد! از این لحاظ اپل کاملا ساپورت میکنه.
من که کاملا موافقم چون هر دو نسل ایفون یه تحول واقعا اساسی اتفاق می افته انصافا الان 3g خیلی عقب تر از ایفون 4 ولی 3gs هنوزم حرفایی برای گفتن داره

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
اينام خوب فهميدن چجوری جنس به ملت قالب کنن!

سیاست تولید دیگه همون سه سال پیش هم میتونستن یه چیزی مثل آیفون 4 و بالاتر بسازن اما مردم باید همیشه حریص باقی بمونن تا بازار نخوابه. هیچوقت یه جنس کامل تو بازار پیدا نمیشه همیشه باید یه چند تا نقص و ایراد داشته باشه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نه نمیخوره تو سرش!

يعني با اين حساب نسل بعدي ايفون ميره رو پردازنده هاي 1.2 ! درسته؟ :-/
خب ادم زياد دلش نميسوزه !:d

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اينام خوب فهميدن چجوری جنس به ملت قالب کنن!
با این حساب نوکیا دزد ترین شرکت دنیاست یا حتی تویوتا که سالی یه مدل از ماشیناشو میده بیرون !
حرف هایی میشنوه آدم دلش میخواد سر به کوه و بیایون بزاره
حالا اینا که شایعه ان.2011 قراره ipad جدید بده!
(گفتم یه تحولی باشه :p )
شایعه ای در کار نیست 4 ساله همون روال پیش میره هر سال همینطور بوده !
امسال هم از این قاعده مستثنا نیست مطمئنا خرداد 90 تو کنفرانس WWDC آیفون جدید معرفی میشه
يعني با اين حساب نسل بعدي ايفون ميره رو پردازنده هاي 1.2 ! درسته؟ :-/
خب ادم زياد دلش نميسوزه !:d
اصلا معلوم نیست نسل جدید iPhone شامل چه تغییراتی بشه فقط باید صبر کرد و دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر