iPad

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
iPAD تا هفته ديگه وارد دوبی ميشه و هم راحت تر گير ميآد و هم قيمتش مناسب تر ميشه!

اگه خد بخواد شايد يکی بگيرم يه unboxing ميزارم :D

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خل نیست، اینا (این ویدئو و چندین ویدئو دیگه که چیزای دیگه رو خورد میکنه) تبلیغات همزنشون هستش.
میدونم بابا !:D ولی اخه این همه ات اشغال و موبایل و اینا خله دکه ایفونها + ایپدرو له میکنه! حالا کسی بیاد ببینه ایپید رو ریز ریز کرده میره مخلوط کنشونو میخره؟!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

biojek

کاربر سایت
Dec 11, 2008
9
نام
میلاذ
شماها واس چی سر تا پای iPAD ـو ایراد میگیرین؟ چیز جالبیه که! ابعا مبایل هم که نباید داشته باشه! فرض کنین لپ تاپه!
البته نداشتن MAC خیلی زد حال بود ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظر من ipad بد نیست اما we pad خیلی بهتره ;)
بخصوص اینکه از اندروید استفاده می کنه که open source هست و جا برای پیشرفت خیلی بیشتر داره ;)

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
اگر کسی Ipad خواست میتونم جایی رو معرفی کنم که با 30 درصد بالاتر از قیمت جهانی براتون از آمریکا بیاره
این مغازه دار ها که خیلی گرون میدن
اما بعد از خریدش ممئن باشید پشیمون میشید مخصوصا اینکه مک نداره و این سیستم عاملش هنوز نرم افزار چندانی نداره
بعد از دو روز براتون تکراری میشه
من دوستم خریده اما خداییش viliv s5 من خیلی سرتر بود

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
اگر کسی Ipad خواست میتونم جایی رو معرفی کنم که با 30 درصد بالاتر از قیمت جهانی براتون از آمریکا بیاره
این مغازه دار ها که خیلی گرون میدن
اما بعد از خریدش ممئن باشید پشیمون میشید مخصوصا اینکه مک نداره و این سیستم عاملش هنوز نرم افزار چندانی نداره
بعد از دو روز براتون تکراری میشه
من دوستم خریده اما خداییش viliv s5 من خیلی سرتر بود

میشه لطف کنید تو پی ام آدرس این مغازه رو بگین؟خرید بصورت پیش فروش هستش؟یه وای فای 16 گیگ چند در میاد؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
دوستان دیشب من بالاخره زیارتش کردم!کمی کارکردم باهاش!در حد لپتاپ نیست!من ایفون رو بیشتر پسندیدم!باهش نتونستم درست تایپ کنم!اصلا دلچسب نبود!ارزش این قیمت رو نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر