IPAD 1 16GB

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
Rating - 100%
3   0   0
سلام

یه IPAD1 - 16GB هستش که IOS 3.2.2 روش هست و مثل نو میمونه. یکی از دوستان از اونو آب آورده و تو خونه گذاشته کنار و استفاده نمیکنه. تا این حد که دستگاه هنوز Jailbrake نشده و چیزی به غیر از Application هایی که موقع روشن کردن دستگاه آکبند روش هست، توش وجود نداره.

خلاصه اینکه خریدار میتونه لذتشو ببره. چون با قیمت دست دوم داره جنس نو میخره.

این هم یه عکس که از پشت دستگاه هستش. عکسی که از رو گرفته اونقدر شیشه رو تمیز و نو هستش که عکس خود طرف توش منعکس شده و فایده نداره. دوباره عکس میگیرم و اضافه میکنم اما در مورد تمیزیش هیچ شکی نکنید.

فراموش کردم بگم، قیمت پیشنهادی هستش اما با قیمت هاتون مارو شرمنده نکنید، تا حالا گوشه خونه بوده، اگذ به قیمت مشتری پیدا نکنه برمیگرده همونجا.

دوستان لطف کنید پیشنهاداتون رو پیام خصوصی کنید.

آخرین ویرایش:

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
Rating - 100%
3   0   0
سلام خدمت همه دوستان

خوب، 3 تا پیشنهاد داشتیم که به ترتیب با دوستان تماس گرفته میشه و اگر نخواستن با نفر بعدی تماس گرفته میشه.
بالاترین پیشنهاد دوستان insomnia و یکی دیگه از دوستان بودن که خواستن اسمشون مطرح نشه به قیمت 470 و بعد هم دوستمون که 465 خواسته بودن. البته دوستمون ortegoli اگر 470 بخوان در اولویت هستند.

تا فردا ظهر با دوستان تماس گرفته میشه ...
ممنون و شب خوش

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
Rating - 100%
2   0   0
دوست عزيز من اينجا تا حالا بيش از ٢٠ تا معامله كردم
اكثر كسايى كه تو همچين مزايده هايى پيشنهاد ميدن يا همينجورى الكى پيشنهاد ميدن يا پولشون جور نيست يا الان اينقدر ميگن سر معامله ميخوان تخفيف بگيرن
در ضمن قيمت پرت كه ندادم اگه نتونستى به قيمتاى بالا بفروشى من ٤٣٠ خريدارم

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
Rating - 100%
3   0   0
دوست عزيز من اينجا تا حالا بيش از ٢٠ تا معامله كردم
اكثر كسايى كه تو همچين مزايده هايى پيشنهاد ميدن يا همينجورى الكى پيشنهاد ميدن يا پولشون جور نيست يا الان اينقدر ميگن سر معامله ميخوان تخفيف بگيرن
در ضمن قيمت پرت كه ندادم اگه نتونستى به قيمتاى بالا بفروشى من ٤٣٠ خريدارم

والا چی بگم ... چشم . اگر هیشکی نخرید به شما خبر میدم. فعلا که قرارش گذاشته شده

---------- نوشته در 10:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

چی شد محسن خان؟

امین جان این دوستمون ortegoli فعلا قرار گذاشته . اگر پشیمون شد یا هر اتفاقی افتاد من سریع به شما اطلاع میدم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر