ipad محصول جدید Apple

saeedsam7

کاربر سایت
Feb 6, 2008
108
نام
سعید
دیشب اپل جدیدترین محصول خودش رو معرفی کرد.
ipad با نمایشگر 9.7 با رزلوشن( 768 * 1024 ) اینچی مولتی تاچ و با باتری که می تونه 10 ساعت با پردازنده 1 گیگا هرتزی Apple A4 custom-designed شارژ نگه داره در 2 کلاس مختلف Wi-Fi و Wi-Fi + 3G و در 3 مدل 16 و 32 و 64 گیگ معرفی شد .
قیمت مدل های مختلف بین $499 تا $829 است.
هر دو کلاس دارای بلو توث هستن .
مدل های Wi-Fi + 3G علاوه بر پشتیبانی از 3G از سیمکارت هم پشتیبانی میکنن .
توضیحات بیشتر
مدل ها و قیمت
video

به نظر من که UMPC ها خیلی جالبتر از ipad هستند

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
همون تبلت شونه؟؟؟که همه رو شهید کردن تا نشونش بدن!؟
dimensions_20100127.jpg

اون قطرشه!قلم نیستا:D مثل من اشتباه نگیرید اولش:D

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
خیلی هم شاهکار نکردن با این Ipad ... الان برین تو Engajet اصلا برین توی IGN ببینین راجع بهش چی می گن

یک چهارم یه لپ تاپ قدرت پردازش داره ... هیچ برنامه ای واقعا روش نصب نمی شه ... برای کتاب خوندن هم آنچنان مناسب نیست چشم رو خسته می کنه می کنه چون LCD 9 هست

از سیمکارت هم پشتیبانی میکنن .
در واقع همون Iphone هست که بزرگش کردن ... موبایل هم هست البته

ولی با همه این حرف ها ما یکی می خرم چون قابلیت هایی مثل فیلم دیدن و گوش کردن اهنگ و تلفن زدن و همچین بازی کردن با توجه به کلی شرکت بازی سازی که ساپورتش خواهند کرد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یک سوال اینا فکر نکردن طرف اگر خواست بره بیرون توی کجا جا بده:eek:
توی اینجا+کیفی مثل کیف مدرسه- یا کیف لب تاب یا هر چیز دیگه ای!این گوشی نیست- این امکان رو برای راحتی بیشتر گذاشتن!!!یک چیزی بین کامپوتر کیفی(مینی بوک) هست -گوشی ایفون و یک لب تاب هست!
شایدم PDA هست ولی تو جیب جا نمیشه:biggrin1:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
چیز خفنی هست ولی 9.5 اینچ..!!! :eek: آخه اینها پیش خودشون چی فکر کردن.؟
یک سوال اینا فکر نکردن طرف اگر خواست بره بیرون توی کجا جا بده:eek:
توی اینجا+کیفی مثل کیف مدرسه- یا کیف لب تاب یا هر چیز دیگه ای!این گوشی نیست- این امکان رو برای راحتی بیشتر گذاشتن!!!یک چیزی بین کامپوتر کیفی(مینی بوک) هست -گوشی ایفون و یک لب تاب هست!
شایدم PDA هست ولی تو جیب جا نمیشه:biggrin1:

این وسیله مزخرف ترین چیزیه هست که تاحالا توی عمرا دیدم ..... یعنی قرار 500 دلار برای 10 اینچ LCD و 1 گیگا هرتز قدرت پردازش بدم !؟؟؟

ولی با این حال باید نصفه پر لیوان رو هم دید .... امکان پخش فیلم و موزیک و استفاده به عنوان کتاب خوانو حتی به صورت حرفه ای تر می تونه به عنوان وسیله محاسباتی و یا برای جزوه برداری دانشگاهی استفاده بشه ... فقط امیدوارم این فابلیت رو داشته باشه
و البته بازی برای زمانی فراغت بیرون از خونه خیلی خوبه
اما واقعا مزخرفه چون همچین محصولی باید حد اقل دو سال پیش ارائه می شد چون از نظر فناوری واقعا هیچ چیز عجیب و پیچیده ای نداره فقط یه Ipod بزرگ شده است

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
این وسیله مزخرف ترین چیزیه هست که تاحالا توی عمرا دیدم ..... یعنی قرار 500 دلار برای 10 اینچ LCD و 1 گیگا هرتز قدرت پردازش بدم !؟؟؟

ولی با این حال باید نصفه پر لیوان رو هم دید .... امکان پخش فیلم و موزیک و استفاده به عنوان کتاب خوانو حتی به صورت حرفه ای تر می تونه به عنوان وسیله محاسباتی و یا برای جزوه برداری دانشگاهی استفاده بشه ... فقط امیدوارم این فابلیت رو داشته باشه
و البته بازی برای زمانی فراغت بیرون از خونه خیلی خوبه
اما واقعا مزخرفه چون همچین محصولی باید حد اقل دو سال پیش ارائه می شد چون از نظر فناوری واقعا هیچ چیز عجیب و پیچیده ای نداره فقط یه Ipod بزرگ شده است
عزیزم مگه الان همین ایفون پردازندش چه قدره که این قدر غوله از همه نظر؟!
اصلا مگه شما باهاش کار کردی؟
اپل رو دست کم نگیر اگه چیز مذخرفی بود عمرا بیرون میداد.
قابلیت پشتیبانی سیمکارت هم خوبه!ولی کیه که این نره غول رو بگیره در گوشش؟البته با اسپیکرش هم میشه کار کرد.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
قیمت خیلی بالایی داره برای این امکانات به نظر من یه Eee PC ASUS منساب ترها لبت دیگه TOUCH نیست...

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
ipod رو بزرگتر کردین:laughing:
دیشب دیدم ارزش داره اما همون 500تومان!!!نه این که بیاد ایران بشه 1تومان!
مدلهای 3g و3g+wifi !به هیچ عنوان هم موبایل نیست که بشه تماس گرفت!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان من اصلا حواسم نبود.سیمکارت فقط برای استفاده از قابلیت 3G(که تو ایران مرخصه) هست و نمیشه باهاش حرف زد.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
عزیز من(umts(3g با gsm فرق میکنه!!! حالا اگه قراره از سیستم gsm استفاده دیگه بشه من ننمیدونم!!
Wi-Fi + 3G model

• UMTS/HSDPA (850, 1900, 2100 MHz)
  • GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
  • Data only2
  • Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
  • Bluetooth 2.1 + EDR technology

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
دوستان من اصلا حواسم نبود.سیمکارت فقط برای استفاده از قابلیت 3G(که تو ایران مرخصه) هست و نمیشه باهاش حرف زد.
اون یارو Jobs دقیقا گفت که می تونید باهاش فیلم نگاه کنید تلفن بزنید .... مگه مرض داشت گفت تلفن

به احتمال قوی قابلیت تلفن و موبایل هم داره وقتی OS با Iphone یکی هست احتمال موبایل بودنش زیاده
باز شروع شد دوستان ایشون فقط نظره شخصیشونو گفتن خواهشا ادامه ندین :biggrin1:
قیمتش خیلی بیشتر از قابلیت هاش هست .. چون دقیقا همون قابلیت های Iphone و Ipod رو داره و به غیر از یک صفحه بزرگ هیچ تفاوت واقعی با Iphone نداره در عوض قیمتش خیلی بیشتر از اونی هست که انتظار داشته باشیم

ارزون ترین مدلش باید حدود 300 دلار فروخته می شد نه 500 دلار دقیقا مثل PS3
یعنی تفاوت قیمت یه صفحه 10 اینچی از 200 دلار بیشتر هست ؟؟ با این پول می شه می شه یه نوت بوک خیلی بهتر و قوی تر خرید

تازه همین تبلت HP هم در کار هست و هم تبلت مایکروسافت اگه تبلت HD حدود 600 دلار عرضه بشه واقعا عادلانه هست در حالی که یه CPU قوی داره و OS که روش نصب هست Win7 هست

البته هنوز قیمت تبلت Hp مشخص نیست اما فکر نمی کنم بیشتر از 600 دلار باشه که واقعا عادلانه هست
با توجه به قابلیت هاش که از Win7 استفاده می کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر