Inversion | Xbox 360

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
واقعا برام عجیبه بازی 4 گرفته دیروز 2 3 ساعتی بازی کردم واقعا خوشم اومد .شاید بازی مشکلاتی نظیر باگ های زیاد هوش مصنوعی کم و گرافیک پایین داشته باشه اما دیگه اونقدر ها هم ضعیف نیست که 4 بگیره .مخصوصا برای ما که کپی هم میخریم و پول خاصی نمیدیم .در کل پیشنهاد میکنم تو این ماه های کم بازی حتما بازی رابگیرید:)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
واقعا برام عجیبه بازی 4 گرفته دیروز 2 3 ساعتی بازی کردم واقعا خوشم اومد .شاید بازی مشکلاتی نظیر باگ های زیاد هوش مصنوعی کم و گرافیک پایین داشته باشه اما دیگه اونقدر ها هم ضعیف نیست که 4 بگیره .مخصوصا برای ما که کپی هم میخریم و پول خاصی نمیدیم .در کل پیشنهاد میکنم تو این ماه های کم بازی حتما بازی رابگیرید:)

اتفاقا منم امروز بازی را گرفتم و فکر میکردم با یه فاجعه طرف باشم ، ولی بعد از یک ساعت بازی خیلی بدم هم نیومد و یه جورایی جذب بازی شدم .
درسته گرافیک خیلی تو ذوق میزنه و گیم پلی هم یه مقدار مصنوعی هست ولی من در حد یه بازی متوسط و سرگرم کننده از بازی خوشم اومد.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
بازی رو گرفتم فقط چپتر یک رو تموم کردم
خیلی خسته کننده و خواب آوره انگار شخصیت های گیرز رو تو یه بازی جدید گذاشتن داستان کلیشه ای هست نکنه جالبی توش ندیدم گیم پلی هم خیلی خشک و بی روح هست اصلا نه اون حس سینمایی گیرز توش نیست گرافیک هم تعطیله کلا کلا چیزی نیست که بخوای روش وقتت رو بزاری برای مواقعی که بی بازی میمونی به درد میخوره تنها روایت داستانه که به نظرم جالب بود ( با اینکه داستانش تکراری و کاملا قابل پیشبینی هست) با توجه به حجم پایین بازی یعنی 2.93 گیگ به نظرم اگه به عنوان یه بازی ارکید مثل i am alive رو لایو میومد انقدر انتظار ازش بالا نمیرفت در کل اگه بازی نکردین چیزی رو از دست ندادین

barcapolis

کاربر سایت
Jun 8, 2012
19
نام
امیر
واقعا بازیه معمولیه معمولی رو به پایین... کلا برای اچیومنت گرفتن خوبه. نمیدونم چرا کمپانی های زاپنی انقدر اکثر بازیهایی که میزنن ضعیف شدن

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
تاپیک این بازی چه قدر خلوته .
حالا درسته گرافیک پایینه و داستانشم کپی برداری از بازی های دیگست ولی خدایی بازیش خیلی هم بد نیستش .
من امروز دو ساعتی بازی کردم و جدا از بازی لذت هم بردم ، نمیگم شاهکار بود ولی بد هم نبود و سرگرم شدم .

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
بازیشو من 20 دقیقه ای میشه که رفتم
بازیش متوسطه نه افتضاحه نه عالیه
نمره منم از الآن 5.5 هست :d
به قوله دوستان تو این روزهای بی بازی برینش خوبه سرگرم کنندست
پس گیمر به چی میگن بازیشو تموم کنیم دیگه :d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
پس گیمر به چی میگن

اینو خیلی ها یادشون رفته ...

گیمر یعنی هر چی گیرشون اومد ، با دندون گاز بزنن ، تیکه تیکشون کنن !!

نه اینکه فیس و افاده بیان که این بازی بو میده و فلان و بسار ... !

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
من تنها مشکلی که دیدم یه ذره توی نشانه گیری ( بد تکون میخوره :d .. ) و لود شدن بافت ها .... همین
البته مشکل دیر لود شدن بافتها خیلی خیلی شدید هست ! :D مثلا کاورها بصورت فجیعی دیر لود میشن .
ولی از این مشکلاش بگذریم بازی از نظر گیم پلی جالبه :D یعنی کلون گیرز هستش با قابلیتهای اضافه . یکم خسته کننده میشه بازی برای همین پشت سر هم بازی نکنید :D

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
اصلا هم جالب نیست! :D
یه بازی کاملا بی هدف، قابلیت های مسخره، سیستم مبارزات که کلا بیخیالش، انیمیشن های خنده دار، داستان مضخرف. کلا اعصاب آدم سرش خورد میشه. چقدر من بهش امید داشتم. حیف شد. یه ایده خوبی هم میان بدن یهو عینه این گاوا که یه لگد میزنن تمام شیری که ازشون دوشیده شده رو میریزن زمین اینم همین کار رو کرده. حالا میخوان تقلید کنن از Geow بیان بکنن. چرا با اعصاب مردم بازی میکنن آخه اینا. یه تیکه آشغال هم نیست این بازی لعنتی! :D

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
بازي رو خريدم.اول بازي خوشم اومد(مخصوصا اون برگشت جاذبه) بعدش كه سوار ماشين شديم از بازي حالم بهم خورد! طراحي شخصيت ها بسيار بسيار بي خود! طراحي ماشين هاي مسخره! طراحي زيباي موي شخصيت اصلي بازي!بازي در كل گرافيك چنداني نداره. ولي از گيم پلي راضي بودم. تند بود. ولي كل گيم پلي تقليد كامل بود.ارزش ٢٠٠٠ تومان رو داره . سرتون رو گرم مي كنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر