Innocent Life : A Futuristic Harvest Moon

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
خاطراته گذشته زنده شد خيلي حال ميده دارم دنبال Cheats هاي بازي ميگردم براي باران اومدن اگه پيدا نكنم بد بخت ميشم :cheesygri بايد از اول برم
اگه كسي لينكي داره يه كمك بكنه

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
[FONT=&quot]با سلام اقايون اين دونه هايي كه از سوپر ماركت ميخريم كجا ميرن من هرچي گشتم پيداشون نكردم ضمنا هر روز بايد چيكار كرد من خيلي وقت اضافه ميارم توي بازي ماشين(موتور) از كجا بايد گير بيارم.ممنون[/FONT]

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
این boy & girl که جدید اومده دقیقا نسخه ps1 هست؟
یعنی از هیچ لحاظی فرق نکرده؟!
هم دختر میشه و هم پسر انتخاب کرد؟!
با تشکر

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
برای ps1 دو تا harvestmoon اومده بود که یکی harvestmoon back to nature بود گه اگه boy باشی در واقع می ری تو اون بازی یه بازی دیگه هم اومده بود به نام harvestmoon forgirls که اگه دختر رو انتخاب کنی می ری تو اون بازی.این بازی مجموع اون دوتاهست.
من الان دارم انگلیسیشو دانلودمی کنم که فردا که pspم اومد اول اینو بازی کنم:biggrin1:

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
دونه ها تو خونه مي رن تو صندوقچه آيتم ها
مرسي ولي شما خيلي باهوشي ها من كه boy&gerlرو نگوفتم اين تايپ مخصوص اون يكي بازيه شما هم ميتونيد سمت راست خونتون توي همون صندوقه قهوه اي بيضي سربسته محصولاتتونو بندازين ساعت 5 عصر هم يه پسره مياد وميبرتشون به همين راحتي.حالا يكي نيست جواب مارو بده.

آخرین ویرایش:

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
يعني اينجا هيچكس بلد نيست كجا بايد اون موتور چهار چرخ رو به دست بياريم؟
راستي اگه غذاييم بلديد درست كنيد بگيد.ممنون

آخرین ویرایش:

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
يعني اينجا هيچكس بلد نيست كجا بايد اون موتور چهار چرخ رو به دست بياريم؟
راستي اگه غذاييم بلديد درست كنيد بگيد.ممنون
اگه منظورت harvest moon innoced life هست باید بگم که هر یکشنبه بری پیس پرفسوره تا یه چی بهت بده !

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
سلام به همه دوستان
من توي بازي harvest moon(innocent life : futuristic) وقتي ميرم پيش دكتره (همون كلاه صورتيه ) مطلب زيرو ميگه نميدونم بايد چيكار كنم ممنون ميشم كمك كنيد.
weel done you need 30 pieces to get the ''carry'' upgrade so please go get me 30 more.
با تشكر Rassool

Devil69

کاربر سایت
Jul 5, 2007
38
نام
امین
269215169.jpg

نام : Harvest Moon - Boy And Girl - USA
حجم : ISO 325mb Full
لینک دانلود : http://lix.in/9977b7
کاملا آمریکایی !:biggrin1:
passwordاش چیه؟

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
passwordاش چیه؟
شرمنده یادم رفت :biggrin1:! پسوردش m3monster هست ! از نظر سالمی لینک و کار کردنش هم مطمئن باشید ، چون خودم دانلود کردم و کار کرد !
راستی برا Boy & Girl رمزه پولی ، قلبی ، امتیازی ، چیزی نیست ؟:confused:

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
سلام به همه دوستان
من توي بازي harvest moon(innocent life : futuristic) وقتي ميرم پيش دكتره (همون كلاه صورتيه ) مطلب زيرو ميگه نميدونم بايد چيكار كنم ممنون ميشم كمك كنيد.
weel done you need 30 pieces to get the ''carry'' upgrade so please go get me 30 more.
با تشكر Rassool
دوسته من من خودم قبلا این نسخه رو بازی می کردم ولی مطمئن باش که این نسخه زیاد جالب نیست و فقط خودتو الاف کردی !:-"
از نظره من Boy & Girl رو بازی کنی خیلی بیشتر باهاش حال می کنی !:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر