Infamous

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
حالا که همه سوال مرحله رد کردن میکنید من خاطره روزی که بازیو خریدم بگم:

روز 21 خرداد بود که آخرین امتحان که فکر کنم عربی بود رو دادیم و اومدیم خونه بعد از یه چند ساعت killzone 2بازی کردن (داشتم رو eliteبازی رو تموم میکردم). به مامانم گفتم بیا بریم اینsmack down vs raw 2009 رو بدیمinFAMOUS بگیریم مامانم هم گفت باشه ولی 10 تومان بیشتر سر نمیدم منم نا امید بودم ولی رفتیم مغازه وحید که همه مشهدی ها میشناسنش که خیلی گرون فروشه ولی جنسش همیشه جوره رسیدیم گفتم : وحید این رو بگیری inFAMOUSرو بدی چقدر باید بدم؟ گفت: 40 تومن منم نا راحت اومدم بیرون که مامانم واستاده بود گفتم میگه 40 تومان اول گفتم امروز نشد پس فردا از بابا 40 تومن میگیرم خودم میام ولی دیدم مامانم گفت چون درساتو خوندی برات میگیرم ولی نشینی پای بازی بلند نشی! ! منم گفتم: باشه خلاصه رفتیم با چونه زدن 35 دادیم اومدیم بیرون و نشستیم به بازی! :love:

نکته اخلاقی:با مادران برای خرید بازی نرید تنها برید!!!!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
اقا من اینو پرسیدم یه بار دیگه هم میپرسم
اقا اون مرهله که 4 تا اتوبوس که توشون رگبار هست و مردومو تیکه پاره میکنه باید تو اون مرحله چی کار کرد
بد جوری گیر کردم
یکی از دوستان گفت باید بپری و مربعو بزنی اما تاثیری نداره
جون هرکی دوست دارید یه توضیح کامل بدبد

ممنون
bye

shahab-gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
263
نام
shahab
سلام
اقا اون مرهله که 4 تا اتوبوس که توشون رگبار هست و مردومو تیکه پاره میکنه باید تو اون مرحله چی کار کرد
بد جوری گیر کردم

ممنون
bye
دوست عزیز مربع رو نگیر :-"
r1 رو بگیر تا آهسته بیاد پایین بتونی روی سقف اتوبوس وایستی بعد به موتورش شلیک کن:biggrin1:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
سلام
بد جوری گیر کردم

ممنون
bye

برای از بین بردن این اتوبوسها انجام حرکات ژانگولر لازمه.
به نظر من بهترین روش اینه که از یه ساختمون بلند بری بالا بعد با گلاید (همون پرواز) بپری روی اتوبوسه بعد هم موتورشو بترکونی!
به همین سادگی , به همین خوشمزگی. پودر کیک رشد!!!:biggrin1:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
بابا کاری نداره که باید بری رو ساختمون بعد مستقیم بری بالای اتوبوس بعد بزنی یه جعبه رو اتوبوسه که چراغاش روشن میشه کم کم بعد منفجر میشه

ps3+xbox360

کاربر سایت
Mar 12, 2009
214
نام
reza
دوست عزیز مربع رو نگیر :-"
r1 رو بگیر تا آهسته بیاد پایین بتونی روی سقف اتوبوس وایستی بعد به موتورش شلیک کن:biggrin1:

برای از بین بردن این اتوبوسها انجام حرکات ژانگولر لازمه.
به نظر من بهترین روش اینه که از یه ساختمون بلند بری بالا بعد با گلاید (همون پرواز) بپری روی اتوبوسه بعد هم موتورشو بترکونی!
به همین سادگی , به همین خوشمزگی. پودر کیک رشد!!!:biggrin1:

بابا کاری نداره که باید بری رو ساختمون بعد مستقیم بری بالای اتوبوس بعد بزنی یه جعبه رو اتوبوسه که چراغاش روشن میشه کم کم بعد منفجر میشه

دقیقا همین کارو باید بکنی !!!!!!!!!!!!:biggrin1::p

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
دقیقا همین کارو باید بکنی !!!!!!!!!!!!:biggrin1::p

چه اسپم زیبایی!:smile:
منم بازی رو امروز تموم کردم. یعنی کسلر خود کوله؟ بعد کسلر با تریش ازدواج کرده بود؟ مویا این وسط چیکاره بید؟ اون بابا (فک کنم اسمش جان بود) شوهرش بود؟ همون باباهه:biggrin1: مرد؟:confused:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
چه اسپم زیبایی!:smile:
منم بازی رو امروز تموم کردم. یعنی کسلر خود کوله؟ بعد کسلر با تریش ازدواج کرده بود؟ مویا این وسط چیکاره بید؟ اون بابا (فک کنم اسمش جان بود) شوهرش بود؟ همون باباهه:biggrin1: مرد؟:confused:
اينايي كه ميگم فقط برداشت خودمه.
شايد درست نباشه...
كول خوده كستلر هست.
كستلر ادم خوبي بود.ولي بعد از مرگ تريش بد ميشه.
مويا هم يه معمور سيا هست كه فك كنم تو يكي از دد دراپ ها معلوم ميشه با كستلر دستش تو يه كاسه هست.
مويا زن جان نيست
جان هم يكي از كاركنان كستلر بوده كهخ وقتي فهميد اينا فكر شوم دارن فرار كرد.
جان شهيد ميشه.
تريش هم همينطور
و ديگر هيچ ... :biggrin1:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
اينايي كه ميگم فقط برداشت خودمه.
شايد درست نباشه...
كول خوده كستلر هست.
كستلر ادم خوبي بود.ولي بعد از مرگ تريش بد ميشه.
مويا هم يه معمور سيا هست كه فك كنم تو يكي از دد دراپ ها معلوم ميشه با كستلر دستش تو يه كاسه هست.
مويا زن جان نيست
جان هم يكي از كاركنان كستلر بوده كهخ وقتي فهميد اينا فكر شوم دارن فرار كرد.
جان شهيد ميشه.
تريش هم همينطور
و ديگر هيچ ... :biggrin1:

بسیار ممنون.:love:
ولی یه چیز دیگه:
first sons چیکاره بودن این وسط؟ اون پروژه ای که روش کار میکردن چی بود؟:confused:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
بسیار ممنون.:love:
ولی یه چیز دیگه:
first sons چیکاره بودن این وسط؟ اون پروژه ای که روش کار میکردن چی بود؟:confused:

First Sons توسط Kessler تاسیس شد تا با ساخت Ray Sphere بتونه Cole رو قوی کنه تا در اینده با اون Beast بجنگه ! البته First Sons قبل از امدن Kessler هم وجود داشت ولی Kessler با اومدنش به پروژه سرعت داد !

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
حالا من !:

first sons یا اولین پسران دست یک خانواده ی خاندانی بود که همون کسی که با ذهنش کنترل می کرد و یک گروه که اسمش رو یادم رفت بود ولی کسلر اومد و اون خانواده رو از بین برد و من برداشتم این بود که تمام جریانت مثل تشکل گروه ریپرس ازمایش و تمرینی برای کول بود.

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
First Sons توسط Kessler تاسیس شد تا با ساخت Ray Sphere بتونه Cole رو قوی کنه تا در اینده با اون Beast بجنگه ! البته First Sons قبل از امدن Kessler هم وجود داشت ولی Kessler با اومدنش به پروژه سرعت داد !

حالا من !:

first sons یا اولین پسران دست یک خانواده ی خاندانی بود که همون کسی که با ذهنش کنترل می کرد و یک گروه که اسمش رو یادم رفت بود ولی کسلر اومد و اون خانواده رو از بین برد و من برداشتم این بود که تمام جریانت مثل تشکل گروه ریپرس ازمایش و تمرینی برای کول بود.

سپاسگزارم.:biggrin1:
بعد اون پسر بچه ه صاحب اول first sons بود. درسته؟
عجب داستانی داره این بازی!:eek:

سلام
بازی چجوریه؟ ارزش خریدن داره؟

به نظر من آره. بازی خیلی جالبیه.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اقا تموم شد
خیلی قشنگ بود
اقا یه سوال:
من تا اخر بازی پسر خوبی بودم و hero بودم تو اون مرحله ی یکی مونده به اخر که اون توپه یه اسمشو نمیدونم تو دسته کول هست و باید از 2 گزینه یکی رو انتخاب کنید من اشتباهی مثلث رو زدم که اویل اکشن بود
میخوام بدونم حالا اگه X رو میزدم و گود اکشن رو انتخواب میکردم فرقی میکرد
اخه یهو از حالت hero رفتم رو حالت infamous
خیلی زور داشت
==========================
میگم یکی که انشاش وبه بیاد داستان کلی رو بنویسه

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر