Infamous

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
:((:((مردم بخدا اين 30 دقيقه است كه با همون مرحله كه بايد از كتف زنه يه چيزي ور داريم گير افتادم .بخدا مردم .كسي ديگه روشي براي دفع اين زنه نداره. بخدا مردم .الان اعصابم بدجور قاطيه ميخواستم سيدي رو بشكنم.ولي جرعت نكردم .:biggrin1: ميشه من سيو رو بذارم يكي واسم ردش كنه .

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
:((:((مردم بخدا اين 30 دقيقه است كه با همون مرحله كه بايد از كتف زنه يه چيزي ور داريم گير افتادم .بخدا مردم .كسي ديگه روشي براي دفع اين زنه نداره. بخدا مردم .الان اعصابم بدجور قاطيه ميخواستم سيدي رو بشكنم.ولي جرعت نكردم .:biggrin1: ميشه من سيو رو بذارم يكي واسم ردش كنه .

Sasha رو میگی ؟؟!
خوب باید X رو تند تند بزنی و با انالوگ سمت چپ دستتو به طرف اون دایره ببری ! کاری نداره که :biggrin1:

تبریک!:D

اقا یه دونه blast shar مونده چه طوری پیداش کنم:(

ماله منم 1 مونده بود ! اول سواحل هر سه تا جزیره رو بگرد بعد متروها ! این جوری راحت تره :biggrin1:
این 2 تارو چک کن ! اینا 2 تا اخریش بود که من پیدا کردم :biggrin1:
zvevk4.jpg

------------
2j2f7kh.jpg

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم این بازی گرفتم خیلی هال میده هرکی نگرفته بگیره راستی یه سوال من اگه بازی روی خوب بودن تموم کنم بعد به خوام از اول یه بار دیگه برم و بد باشم این حرکتهایی که آزاد کردم همه از اول میشه بازم باید همه رو آزاد کنم یا حرکتها میمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟چه جوریاست

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم این بازی گرفتم خیلی هال میده هرکی نگرفته بگیره راستی یه سوال من اگه بازی روی خوب بودن تموم کنم بعد به خوام از اول یه بار دیگه برم و بد باشم این حرکتهایی که آزاد کردم همه از اول میشه بازم باید همه رو آزاد کنم یا حرکتها میمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟چه جوریاست
مبارکه دوست عزیز. نه حرکت ها هر New Game که شروع کنی دوباره از اول هستش.

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
آقا این تروفیه که باید 25کیلومتر روی ریل یارو کنیم:D باید سوار قطار باشیم یا پیاده؟ آخه 3دور neon district رو رفتم تروفی نداد!!!
باید بیشتر یرم؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا این تروفیه که باید 25کیلومتر روی ریل یارو کنیم:D باید سوار قطار باشیم یا پیاده؟ آخه 3دور neon district رو رفتم تروفی نداد!!!
باید بیشتر یرم؟
شما برو بالاخره باز میشه. بله باید روی ریل بری. من تمام Missionهایی رو که می خواستم برم روی اون میرفتم و حرکت می کردم. آخرهای بازی بودش که بهم دادش. کاری نداره.

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
باید بیشتر یرم؟

باید پیاده باشی ! فقط بپر رو ریل !
3 دور ؟؟؟! باید حداقل 10-11 دور یری :biggrin1:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
یه مشکل امروز داشتم اینفیموس بازی میکردم یک ساعت که بازی کردم بازی گیر کرد مجبور شدم خاموش روشن کنم هالا مشکل از چیه نکنه دستگاهم رفتنی باشه تازه 4 ماه خریدم مثل 360 نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا طبیعی هست

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
نه طبعیه البته برای من این جوری شد توی مرحله ای که باید اخرین شهر رو برقی کنی می پریدم روی ژنراتور گیر می کرد !!!!

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
از دوستان هركي مي تونه اين مرحله رو برام رد كنه ممنون ميشم ....

همون مرحله ساشا كه بايد يه چيزي از كتف زنه برداري ....... هر كاري كردم نتونستم ردش كنم

اينم Save مرحله قبل اين بازي ....... اگه تونستيد دانلود كنيد و برام اين مرحله رو رد كنيد ....

http://upload.iranblog.com/7/1248587251.zip

sorry انگار خيلي دستوري حرف زدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر