Infamous

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
باشه پس از همون میگیرم:biggrin1: مرسی از راهنماییت خیلی خوب بودش. فقط ایشالا این Stunt ها رو بگیرم خیلی خوب میشه:biggrin1:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
باشه پس از همون میگیرم:biggrin1: مرسی از راهنماییت خیلی خوب بودش. فقط ایشالا این Stunt ها رو بگیرم خیلی خوب میشه:biggrin1:

من از استانت ها 3 تا و از Blast shard ها 2 تا مونده خیلی سخته ! تازه هنوز همه اپدیت های Evil رو نگرفته بودم که Save ام پاک شد ! :biggrin1: Stunt ها رو easy خیلی راحته :laughing:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بازی تا ابد ادامه داره امروز هم 3 تا تروفی اون دد دروپس رو گرفتم فقط مونده اپدیت هاش روی اویل که خیلی سخته:biggrin1:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
این جایه تک تک Blastshard هارو نشون داده !
---------------------------------------------------------------------------------

من فکر نکنم بتونم اون 2 تا که مونده پیدا کنم ! می خوام برم با یک Save جدید همه رو به ترتیب از رو این Map ها بگیرم ! چون 1 بار همه شهر رو گشتم نمیتونم دوباره بگردم :(

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این جایه تک تک Blastshard هارو نشون داده !
---------------------------------------------------------------------------------

من فکر نکنم بتونم اون 2 تا که مونده پیدا کنم ! می خوام برم با یک Save جدید همه رو به ترتیب از رو این Map ها بگیرم ! چون 1 بار همه شهر رو گشتم نمیتونم دوباره بگردم :(
من که واقعا حوصله ندارم جای همه اون ها رو پیدا کنم:biggrin1: ایشالا بتونم Stunt ها رو بگیرم تمام تروفی ها رو به جز این یک دونه گرفتم که بسه دیگه:biggrin1:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
کسی نیست که killzone 2 را نداشته باشه و infamous را تموم کرده باشه.killzone2+10 را میدم .وinfamous را میگیرم.شرمنده که اینجا نوشتم

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوست عزیز جای این چیز این جا نیست :biggrin1:این استون ها رو من 13 تاشو گرفتم الان اگر موود بازی رو از هارد بکشم رو ایزی تغییر می کنه؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوست عزیز جای این چیز این جا نیست :biggrin1:این استون ها رو من 13 تاشو گرفتم الان اگر موود بازی رو از هارد بکشم رو ایزی تغییر می کنه؟
چیش تغییر می کنه؟ تو هنوز 13 تا گرفتی من بدبخت 19 تا گرفتم هر کاری می کنم نمی تونم بقیش رو بگیرم:biggrin1:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
دلت بسوزه من تروفیشو گرفتم خیالم راحت شد!!:D
----
اما اینکه 25 تا take down رو قطار بدیم حتما باید تو یه دوره باشه یا مثلا نمیشه اون مرحله هی از اول شروع کرد

تا جمعا 20 تا بشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر