Infamous

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ببخشد فقط یک سوال دیگه. بعد از این که بازی تموم میشه و Credit بخش میشه. بعدش که تو شهر آزاد هستید کار خاصی باید بکنیم؟ تریش رو نباید بریم جایی ببینیم؟ چون 2 تا تروفی Hidden مربوط به اون هستش که یک بار ترکش می کنه و یک بار هم قبولش می کنه. باید چیکار کنم براش؟

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
ببخشد فقط یک سوال دیگه. بعد از این که بازی تموم میشه و Credit بخش میشه. بعدش که تو شهر آزاد هستید کار خاصی باید بکنیم؟ تریش رو نباید بریم جایی ببینیم؟ چون 2 تا تروفی Hidden مربوط به اون هستش که یک بار ترکش می کنه و یک بار هم قبولش می کنه. باید چیکار کنم براش؟

تریش که مرده !
اون دو تا Trophy ماله اونجاست که میرسونیش بیمارستان اکه تا اون موقع خوب بوده باشی می مونه و اگر بد بوده باشی ترکت می کنه
===========
2 تا BlastShard مونده پیدا نمیشه ! کله مپ رو زیر و رو کردم :(

آخرین ویرایش:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
خوب به سلامتی من هم برای بار اول بازی رو تموم کردم. یک سوال بچه ها من الان 2 تا از این Stunt هام مونده؟ یکیش همین هست که این بالا گفتن:biggrin1: و اونکیش هم اینه که با یک آبجکت یکی رو بکشی. میشه کمکم کنید؟

این سوال جا موند:D
----------
برای have a nice fall باید سه تا ادم(خر:D)رو هم زمان با استفاده از L1 x از رو سقف یابلندی بندازی پایین
---------
اون یکی هم خیلی سادس با L1 x به یه ماشین بزن به طرف دشمنات ببرش تا خاکشون کنی با ماشین:D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من با ماشین زدم تو صورت یارو این ساشا رو مگه من نکشتم تو اخر بازی موقعی که می خوای ماموریت اویل بری باز باهات حرف می زنه ولی خیلی باحاله بهت نیروی کمکی می ده :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تریش که مرده !
اون دو تا Trophy ماله اونجاست که میرسونیش بیمارستان اکه تا اون موقع خوب بوده باشی می مونه و اگر بد بوده باشی ترکت می کنه
===========
2 تا BlastShard مونده پیدا نمیشه ! کله مپ رو زیر و رو کردم :(
تریش رو میدونم از بالای برج پرت شد مرد. ولی به من هیچ کدوم از این دو تا تروفی رو ندادش؟ نه خوبه رو داد نه بده؟ البته من رو خوب میرفتم:biggrin1: فقط یک سوال فنی من تریش رو کی میبردم بیمارستان؟ یادم نمیادش؟ اونجا که باید به دکترها و تریش یکی رو انتخاب می کردی من تریش رو برای اینکه Good بشم انتخاب نکردم. کلا این دو تا تروفی رو یک راهنمایی کنید ممنون میشم.
پ.ن:کامیار بیا یک کمکی بکن دیگه همی جوری اونجا واینستا:biggrin1:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
اومدم اون موقع که با تریش می پری پشت یک اتوبوس تمام اهنی و زرهی اون جا مگه می شه بهت باید بده :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اومدم اون موقع که با تریش می پری پشت یک اتوبوس تمام اهنی و زرهی اون جا مگه می شه بهت باید بده :biggrin1:
آهان فهمیدم کجا رو میگی:biggrin1: نه به من چیزی ندادش؟ من درست دارم میگم دیگه 2 تا تروفی Hidden هستش که مربوط به تریش هست. به من هیچ کدومش رو ندادش نامرد:biggrin1: البته تریش با من رو اتوبوس نپرید من تنها بودم:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
همون منظورمه اون موقعی که تموم کردی گوود بودی یا اویل؟برو شاید داده باشه
نه نداده. من بازی رو تموم کردم و الان لیست Trophyها رو دیدم. دو تا Trophy که Hidden هستش توش موجوده که قاعدتا نباید باشه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
هارد هیچ فرقی با مدیوم نداره و بلکم راحتر فقط اکس پی هات رو کم کرده مثلا از اون ادم ها هستن کلاه سرشون اون رو بزنی 3 اکس پی می ده همین :biggrin1:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
هارد هیچ فرقی با مدیوم نداره و بلکم راحتر فقط اکس پی هات رو کم کرده مثلا از اون ادم ها هستن کلاه سرشون اون رو بزنی 3 اکس پی می ده همین :biggrin1:

البته کشتن Kessler هم سخت تره ! که اگه Ray Shpere رو Active کنی اونم راحت میشه :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته کشتن Kessler هم سخت تره ! که اگه Ray Shpere رو Active کنی اونم راحت میشه :biggrin1:
خوب آره دیگه وقتی رو Evil داری میری باید اون رو Active کنی که تروفیش رو هم بگیری:biggrin1: راستی یک سوال دوستان این تروفی هایی که باید مثلا 100 نفر رو از بلندی پرت کنیم یا اینقدر از برق شهر رو دریافت کنیم. تو دور دوم هم حساب میشه؟ یعنی مثلا 50 نفر رو انداخته باشم دور دوم 50 نفر رو بندازیم میگیرم؟

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
خوب آره دیگه وقتی رو Evil داری میری باید اون رو Active کنی که تروفیش رو هم بگیری:biggrin1: راستی یک سوال دوستان این تروفی هایی که باید مثلا 100 نفر رو از بلندی پرت کنیم یا اینقدر از برق شهر رو دریافت کنیم. تو دور دوم هم حساب میشه؟ یعنی مثلا 50 نفر رو انداخته باشم دور دوم 50 نفر رو بندازیم میگیرم؟

نه :biggrin1: باید همه رو تو یک دور انجام بدی !

--------------------
واسه اون Trophy که باید 750 مگاوات برق بکشی تو فاضلاب ها اون جا که میخوای برق شهر رو درست کنی یک دستگاه هست که هر دفعه قدرته جدید میده ! از اون هر چه قدر می خوای برق بکش :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر