Infamous

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من امروز برای اولین بار بازی کردم این بازی رو چقدر تروفی گرفتن توش سخته :cheesygriکیل زون رو تو مرحله اول تموم می کردی 10 تا تروفی می اد الان من 3 تا تروفی دارم :cheesygri

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بعد من چجوری گود بشم یا اویل؟؟من الان هر مرحله ای رو که می رم گوود می شه !به غیر از یکی که ایمرجنسی بود که اویل شد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
حالا باز من اومدم از همه ببخشید !:biggrin1:تازه بازی داره به من حال می ده چه جالب باس هم داره و خیلی باحاله نقش مولد برق رو هم داره :biggrin1:یک سوال اخر داشتم این لیچ چیه جریانش که دستش رو می زنه به صورت یارو و این ها.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بپری روی قطار 2 دور ولی روی ریل فکر کنم 6 دور البته کار سختیه چون باید حواست باشه قطار لهت نکنه:biggrin1:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
کشتن روی قطار یکم سخته چون قطار داره حرکت می کنه نمی شه با L1 R1 زد باید با فلش بالا شوک ها نه اون یکی اگر رفته باشی و گرفته باشی اپدیتش رو.....می زنی بعد صحنه اهسته می شه می تونی بزنی.....
بچه ها کسی راهی بلد نیست اون مرجله ای که می ری بالای اتوبوسه بعد همه گله ای می ریزن رو رد کنم خیلی سخته :((

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,306
نام
امیر حسین
نه بابا رو قطار نیم دور هم زیاده!!!
من رو ریل تقریبا 1 دور و نصفی زدم البته قبلش هم زیاد ریل نوردی میکردم میخواستم از این ور شهر برم اون ور با ریل میرفتم

روی اتوبوس که رفتی باید بزنی داغونش کنی یکجایی داره باید به اونجا تیر بزنی تا بترکه بعدشم مبارکه!!!البته شایدم این نباشه ولی یکی اینجوری بود که!!!
راستی اتوبوس تیر میزنه یا نه؟ اگر تیر نمیزنه پس هیچی نمیدونم باید چیکار کنی

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
كسايي كه هنوز بازي رو نكردند زير رو نخونن :
اقا من اويل هستم.
توي اون ميژنه من تريش رو انتخاب كردم و دخترك بيچاره شهيد شد.
كلي گريه كردم :((
چقدر هم خوش هيكل بود :biggrin1:
هيچ راهي نداره كه بشه دوباره زندش كرد ؟!؟
يه سوال ديگه.
چطوري ميشه درجه ي سختي بازي رو زياد كرد ؟!؟
بعد از اينكه تمومش كرديم ميشه دوباره از اول شروع كرد و good شد ؟!؟
:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر