Infamous

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من از هر کی پرسیدم گفتن گرافیکش به درد نمیخوره و از کیلزون کمتره! همه گفتن کیلزون ببر!:confused:
عزیز من ربط این دو بازی به همدیگه چیه ؟؟؟
اینو که کسی شک نداره بالاترین گرافیک کنسولی Killzone 2 هست! اما Killzone یه بازی اول شخصه و Infamous یه بازی سوم شخص!
بلاخره گرافیکش به درد نمیخوره یا کمتر از killzone 2 ـــه؟من که نفهمیدم :D

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
من از هر کی پرسیدم گفتن گرافیکش به درد نمیخوره و از کیلزون کمتره! همه گفتن کیلزون ببر!:confused:
محمد جان!:smile:
این بازی Open Worldـه!بزرگ نباید انتظار گرافیکی در حد Killzone 2 داشته باشی ازش بعدشم مگه قشنگیه بازی فقط مختص گرافیکشه!بازی باید آزادی عمل , صدا , داستان , جو و....داشته باشه که خب گرافیکم جزو همین فاکتور حساب میشه!ولی فقط گرافیک بازی نیست بازی هم هست هر کی PS3 داره داره بازی میکنه یه سری به فاروم های PS3 تو سایت های اروپا آمریکا بزنیی میبینی چقدر طرفدار داره...(همه اینا رو گفتم که بدونی بازی قشنگیه نه چون من بازی میکنم نه انحصاری و...;))

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
Infamous برای یک بازی openworld گرافیک بسیار عالی داره حتی میتونیم بگیم نسخه بهینه شده GTA IV ـه. البته این حرفای فوق بی معنی راجب اینکه هر بازی گرافیک بهتری داشته باشه بهتره اصلا در حد یه انجمن تخصصی بازیهای ویدئویی نیست.

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
محمد جان!:smile:
این بازی Open Worldـه!بزرگ نباید انتظار گرافیکی در حد Killzone 2 داشته باشی ازش بعدشم مگه قشنگیه بازی فقط مختص گرافیکشه!بازی باید آزادی عمل , صدا , داستان , جو و....داشته باشه که خب گرافیکم جزو همین فاکتور حساب میشه!ولی فقط گرافیک بازی نیست بازی هم هست هر کی PS3 داره داره بازی میکنه یه سری به فاروم های PS3 تو سایت های اروپا آمریکا بزنیی میبینی چقدر طرفدار داره...(همه اینا رو گفتم که بدونی بازی قشنگیه نه چون من بازی میکنم نه انحصاری و...;))

Infamous برای یک بازی openworld گرافیک بسیار عالی داره حتی میتونیم بگیم نسخه بهینه شده GTA IV ـه. البته این حرفای فوق بی معنی راجب اینکه هر بازی گرافیک بهتری داشته باشه بهتره اصلا در حد یه انجمن تخصصی بازیهای ویدئویی نیست.
دسته گله همتون درد نکنه:love: زود میرم میخرم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این لینک تروفی 21 عملی که stunt تو منو اون پایین زده باید انجام بدید یک VIDEO هستش که پیدا کردم گذاشتم برای دانلود
http://rapidshare.com/files/249637235/inFAMOUS_Gameplay_.flv.html

shardsmap.png

infamousmap.png

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شرمنده همین هم اپ کردم تو y.o.u t.u.b.e هستش برای این که دوستم نمیتونست وازش کنه براش تو رپیدشیر اپ کردم همین 30 دقیقه طول کشید 2 جا دیگه رفتم آپ کنم برای من ***** بود .اگه میخواستم با V . P . N آپ کنم 2ساعت طول میکشید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,291
نام
امیر حسین
من مراحل داستانی شهر اول رو تموم کردم و الان تو شهر دوم هستم راهی هست من برگردم اونجا؟ آخه اون چیزای آبی که تو نقشه هم مشخص کردید رو همش رو نگرفتم !
با رفتن مراحل فرعی یا اصلی این جزیره کم کم راه جزیره ی قبل باز میشه یا نه باید با اون جزیره کلا وداع بکنم؟:((

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من مراحل داستانی شهر اول رو تموم کردم و الان تو شهر دوم هستم راهی هست من برگردم اونجا؟ آخه اون چیزای آبی که تو نقشه هم مشخص کردید رو همش رو نگرفتم !
با رفتن مراحل فرعی یا اصلی این جزیره کم کم راه جزیره ی قبل باز میشه یا نه باید با اون جزیره کلا وداع بکنم؟:((

باز میشه آقا غصه نخور
یکم دیگه اون جزیره رو بری جلو باز میشه جزیره قبلی و همینطور جزیره سوم یکم توش پیش بری جزیره دوم باز میشه مشگلی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر