Infamous

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من یه جایی از بازی موندم که وقتی یه ماموریت میده که باید بریم بالای یه پشت بان و در انجا یه بشقاب ماهواره هستش بعد یه قطعه از اون بشقاب رو بر میداره و میگه که دکمه L3 رو بزنید تا بقیه رو پیدا کنید . ولی هر چه میزنم جاهایی که قراره که قراره برق خودمون رو شارز کنیم نشون میده:confused:

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
دوستان من یه جایی از بازی موندم که وقتی یه ماموریت میده که باید بریم بالای یه پشت بان و در انجا یه بشقاب ماهواره هستش بعد یه قطعه از اون بشقاب رو بر میداره و میگه که دکمه L3 رو بزنید تا بقیه رو پیدا کنید . ولی هر چه میزنم جاهایی که قراره که قراره برق خودمون رو شارز کنیم نشون میده.
دوست عزیز اگه دقت کنین زمانیکه L3 رو میزنین دقیقا دور نقشه ی شما خطهای سفید رنگی نشون داده میشه که هم جهت حرکت رو به شما نشون میده و هم با نزدیکتر شدن به هدف، خطهای سفید پر رنگ تر میشن.شما باید جهت اون خطها رو دنبال کنین تا به هدف برسین.
لطفا از این به بعد سوالاتتون درباره بازی رو داخل اسپویلر قرار بدین.

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
به نظرتون این رو بگیرم الان یا کیلزون 2 ؟ کدوم رو پیشنهاد میدین؟ مرسی:love:
از مدیریت هم عذز میخوام اگه جای سوالم اینجا نبود:love:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
به نظرتون این رو بگیرم الان یا کیلزون 2 ؟ کدوم رو پیشنهاد میدین؟ مرسی:love:
از مدیریت هم عذز میخوام اگه جای سوالم اینجا نبود:love:
ربطی به اینجا نداره ولی:
بازی KZ2 ببشتر برای Online میچشبه ولی این کلا بازی Singplayer هست البته من هر جفتشو دارم ولی اینم بازی قشنگیه بازیه که من هر جای باشم هر کاری داشته باشم به قول معروف لیوان دستم باشه میزارم زمین تا inFAMOUS رو بازی کنم;)

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
ربطی به اینجا نداره ولی:
بازی KZ2 ببشتر برای Online میچشبه ولی این کلا بازی Singplayer هست البته من هر جفتشو دارم ولی اینم بازی قشنگیه بازیه که من هر جای باشم هر کاری داشته باشم به قول معروف لیوان دستم باشه میزارم زمین تا inFAMOUS رو بازی کنم;)
آره؟باشه دمت گرم:love:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
Read all issues of a now-complete inFamous comic
infamous4.jpg

1.Issue One
2.Issue Two
3.Issue Three