Infamous

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
میدونم یعنی الان این برچسب ها سرکاریه دیگه!!!
فقط برای جذب مشتری :biggrin1:
سرکاری چیه عزیز من! گفتم که : "کد بتای مالتی پلیر Uncharted2 فقط برای افرادی بود که بازی رو پیش خرید کردند"

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بزارید یه چیزی بگم خیالتون راحت بشه!
ببینید کسی که پیش خرید میکنه یه ایمیل برای عضویت داده دیگه! و به محض اینکه کدا به سایت رسیده اونها هم کدا رو به ایمیلایی که پیش خرید کردن فرستادن!
الان شماهایی که دنبال کد تو ایمیلتون یا تو جعبه بازی هستید خیلی شادین چون همچین چیزی غیر ممکنه

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دوستان میشه یکم از سبک بازی بگین ؟!
اصلا هدف چیه ؟ همینجوری باید ادم خوب بشیم بدارو بکشیم و بد شیم خوبارو بکشیم ؟ ! :D
اون تریلرا و عکسا که دیدم منو یادِ Destroy all humans انداخت :cheesygri که اصلا با سبکش حال نمیکنم :(
فکر کنم بجای این GTA رو بگیرم بهتره تو این تابستون بی بازی !
مرسی

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اصلا هدف چیه ؟ همینجوری باید ادم خوب بشیم بدارو بکشیم و بد شیم خوبارو بکشیم ؟ ! :biggrin1:
اون تریلرا و عکسا که دیدم منو یادِ Destroy all humans انداخت :cheesygri که اصلا با سبکش حال نمیکنم :(
کیا تو که خودت گفتی تعریف کردی نتیجه گیری هم کردی دیگه توضیح دوستان رو میخوای چیکار؟
توی این چند صفحه کسی رو دیدی که بازی رو گرفته باشه ازش بد گفته باشه؟امتیازهاشو دیدی؟یه review ازش خوندی؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اصلا هدف چیه ؟ همینجوری باید ادم خوب بشیم بدارو بکشیم و بد شیم خوبارو بکشیم ؟ ! :biggrin1:
نو صفحات قبل من و دوستان خیلی توضیح دادیم درضمن دو هفته ای میشه نقدش در بخش پرمیوم قرار گرفته.;)

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
سلام
آقا وقتی من تو این بازی میرم جلو خونه ها و ماشین ها هی تیکه تیکه طول میکشن که کامل شن
اشکال از تنظیمات tv هست یا مدل hdmi یا برای خود بازیه:confused:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تو بازي اون درجه كنار صفحه رو چجوري ميشه تا اخر پر كرد؟
منظورم اون فلش سفيد
اگه منظورت خوب و بده باید کارای خوب انجام بدی به سمت خوب بره مثه نجات آدما یا کشتنreaper ـا!
آقا وقتی من تو این بازی میرم جلو خونه ها و ماشین ها هی تیکه تیکه طول میکشن که کامل شن
شما مظمینی ps3 ات سالمه؟ تا بحال هیچکس همچین مشکلی نداشته! شایدم رو هاردت نریختی

ACTIONHESSY

کاربر سایت
Jun 5, 2008
279
نام
حسام
اره بابا سالمه فقط همین بازی این جوری میشه بقیه بازی ها این جوری نمیشه
حالا اگرم ps3 خراب باشه باید بدم تعمیر؟:confused: بگم چش شده:confused:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

يک مسئله مسخره پيش امد ديروز...

من بازيم رجين j بود... بعد ديروز رجين uc رو خريدم...

وقتی بازی رو گذاشتم تو دستگاه ... همه اون 1.700 گيگ که نصب شده بود روی هارد رو دوباره نصب کرد... چون رجين ها فرق داشت

همينطور save بازی قديميه من کار نميکرد... مجبور شدم از اول بازی کنم...

اين مسئله بار اوله پيش امده برام... فکر نميکردم با تغيير رجين ... رو اين چيز ها تأثير بزاره

آخه من بازی uncharted رو هم همينطوری شد... ولی save قديمی من رو load کرد!

گفتم بگم که شايد بعضی ها ... اين اشتباهی که من کردم رو تکرار نکنن !!!! ^^ lol

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
برای من این مشکل تو بازی pes2009 پیش اومد تازه هردوتاش ریجن 1 بودن خیلی عجیب بود برام البته با اینکه ریجن ها یکی بود کمی دفترچه ها و ... فرق داشت!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
همينطور save بازی قديميه من کار نميکرد... مجبور شدم از اول بازی کنم...

اين مسئله بار اوله پيش امده برام... فکر نميکردم با تغيير رجين ... رو اين چيز ها تأثير بزاره

آخه من بازی uncharted رو هم همينطوری شد... ولی save قديمی من رو load کرد!
تورج این طبیعیه که Save بازی روی ریجنهای متفاوت دیگه کار نکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر