Infamous

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
میثم اشتباه منظورتو گرفت!
شما وقتی infamous رو میخری رو دفترچت یه کد داره که از طریق اون میتونی بری store و نسخه بتاـه among thieves رو بگیری!
محمد جان تا اونجایی که من اطلاع دارم طبق عکسی که میلاد جان گذاشت فقط وقتی این کد رو خواهی داشت که بازیو پیش خرید کرده باشی!(البته فعلا و شاید پس از انتشار infamous سونی به همه اجازه تجربه کردن مالتی پلیر unchartesd 2 رو بده) پس با خرید بازی این کد و نخواهی داشت :D

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
محمد جان تا اونجایی که من اطلاع دارم طبق عکسی که میلاد جان گذاشت فقط وقتی این کد رو خواهی داشت که بازیو پیش خرید کرده باشی!(البته فعلا و شاید پس از انتشار infamous سونی به همه اجازه تجربه کردن مالتی پلیر unchartesd 2 رو بده) پس با خرید بازی این کد و نخواهی داشت :D
منم موافقم ميثم! فكر ميكنم همينطوره!ولي فعلا كه براي Preorderـه ولي شايد بعدش تو PSN بذارن براي فروش شايد!!!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نه میثم! کد مالتی پلیر Uncharted 2 ربطی به پیش خرید inFamous نداره... اون پیش خرید فقط مال دمو inFamous بود. کد بتا Uncharted 2 رو زمانی میگیری که یکی از اولین نسخه های inFamous رو بخری که توی جعبه یه کد هست. (فعلا فقط اعلام شده این کدها رو ورژن US و UK هستن)
یه راه دیگه هم برای گرفتن کد بود... کسانی که اشتراک مجله Qure داشتند، کد رو از طریق ایمیل براشون فرستادن.

منم موافقم ميثم! فكر ميكنم همينطوره!ولي فعلا كه براي Preorderـه ولي شايد بعدش تو PSN بذارن براي فروش شايد!!!
برای pre-order نیست.

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
نه میثم! کد مالتی پلیر Uncharted 2 ربطی به پیش خرید inFamous نداره... اون پیش خرید فقط مال دمو inFamous بود. کد بتا Uncharted 2 رو زمانی میگیری که یکی از اولین نسخه های inFamous رو بخری که توی جعبه یه کد هست. (فعلا فقط اعلام شده این کدها رو ورژن US و UK هستن)
یه راه دیگه هم برای گرفتن کد بود... کسانی که اشتراک مجله Qure داشتند، کد رو از طریق ایمیل براشون فرستادن.

برای pre-order نیست.
يعني كيوان هفته ي بعد بازي اومد كدش اون تو؟

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
میگن بازی اومده تو بازار ایران راسته ؟

یکی از دوستان تو خرید بازی پی اس 3 گفته بود

کسایی که بازی کردن بیان بگن این کد چطوریه و خوده بازی خوبه ؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
میگن بازی اومده تو بازار ایران راسته ؟

یکی از دوستان تو خرید بازی پی اس 3 گفته بود

کسایی که بازی کردن بیان بگن این کد چطوریه و خوده بازی خوبه ؟

نه عزيزم نيومده... :biggrin1:

از دوستتون ميپرسيدی چيزی کشيده يا نه ؟ :biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
: :eek::eek::eek::eek:eek:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=20355&page=58

پاسخ 859 رو ببینید !!!!! ؟ اگه درست نمیگه یکی بهش تذکر بده ما که قدرتی نداریم :biggrin1:

به هر حال ممنونم

نه عزيزم مطمئن باش تا امروز که 5 شنبه بود تو ايران نيست...

اگه بود مثل بمب ميترکيد ... بچه ها ميگرفتن... ( مثل من )

خودتو ناراحت نکن ... 5 روز صبر کنی ديگه حله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر