Infamous

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خوب حالا من چه طوری اینو استفاده کنم :cheesygri همین کدرو :biggrin1:
میرید تو Store اون بالا سمت راست Redeem code رو وارد میکنید.
متاسفانه چیزی برای من نیومده

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ميگم نكنه قرعه كشي بوده چون منم چكيدم چيزي برام نيومده بود.:-"

به صورت random انتخاب ميشيد و براتون ميل ميکنه... اگه نيومد ديگه از شانس هست :biggrin1:

انقد بازيش خوب و قشنگ هست که آدم لازم نباشه دمو بگيره :love:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
این کد تو خوده psstore به صورت شانسی داده میشه ؟ یا به میلی که برا یوزر معرفی کردی میاد ؟

Last edited by a moderator:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ميشه 15 ساعته سرو تشو هم آورد!(به گفته ي PSU(!:biggrin1:ولي اونجوري اصلا حال نميده!!
آره خب:biggrin1: اگر بدون اینکه ماموریتهای جانبی رو انجام بدیم و حتی یک بار نمیریم و هیچ جای شهر رو نگردیم و ..... میشه 15 ساعته تموم کرد :biggrin1:

Last edited by a moderator:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
میشه بگی بنده چی کار میکنم؟:)
آره خب:biggrin1: اگر بدون اینکه ماموریتهای جانبی رو انجام بدیم و حتی یک بار نمیریم و هیچ جای شهر رو نگردیم و ..... میشه 15 ساعته تموم کرد :biggrin1:
همون منم گفتم كه اصلا متوجه نميشيم بازي چه جوري تموم شد!!بهتره كه از الان برنامه ريزيا بر اساس همون 25 خودمون باشه!:biggrin1:
بصورت Random ( اتفاقی) برای ایمیل اکانتتون ارسال میشه.
حتما ديگه مگر نه بياد براي همه ميومد!

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
میرید تو Store اون بالا سمت راست Redeem code رو وارد میکنید.
متاسفانه چیزی برای من نیومده

دستت درد نکنه ...ببینیم اگه وسط دانلود اینترنت به هر دلیلی قطع بشه ممکنه بعد از Resume کردن دوباره ودانلود کامل بعد به مشکل بخورم و مثلا دانلود ناقص انجام شده باشه

آخه متعصفانه به دلایل این امکانش برای من زیاده وسط دانلود قطع بشه و خودم تجربه شو داشتم وسط دانلود فیلم قطع شده و اما حتی با دانلود کامل فایل فیلم باز هم به فایل اجرا نشده

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دستت درد نکنه ...ببینیم اگه وسط دانلود اینترنت به هر دلیلی قطع بشه ممکنه بعد از Resume کردن دوباره ودانلود کامل بعد به مشکل بخورم و مثلا دانلود ناقص انجام شده باشه

آخه متعصفانه به دلایل این امکانش برای من زیاده وسط دانلود قطع بشه و خودم تجربه شو داشتم وسط دانلود فیلم قطع شده و اما حتی با دانلود کامل فایل فیلم باز هم به فایل اجرا نشده
تمام چیزایی که تو psn هست قابلیت resume دارن! بجز تم ها و آپدیت ها!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر