Infamous

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا اگه بازی تریلری شاخی داره بذارید ببینیم چیه همه ملت میخوان این بازیو بگیرن
تو اون تریلری که من دیدم همش با دستش اشعه میزد و زیاد باهاش حال نکردم

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
امروز هم کيوان گرامی ( Kenji ) يه مقاله اي راجع به اين بازی نوشتن و در بخش پرميوم قرار دادن...

اميدوارم دوستان بخونن و لذت ببرند.:biggrin1:

shahab-gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
263
نام
shahab
سلام
پول دادن اصلا براي من مهم نيست
مشكل من اينه كه خارج از كشور هستم و برام واريز كردن پول مشكل هست:biggrin1:
ممنون

پ.ن:از مديران محترم بخاطر زدن پست در جاي نامناسب و منحرف كردن تايپيك عذر مي خوام:blushing:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
252px-infamous-cover.jpg

infamous_leadin.jpg

infamous_se.jpg

بخشی از بازی :

یک انفجار بزرگ از میان دیوارهای شهر عبور میکند و همه چیز و همه کس را از بین میبرد . در مرکز انفجار یک مرد تنها که تنها کسی نیست که جان سالم به در برده اما تنها کسی است که با آن تغییر کرده است .....
این بازی توسط ناشر سری Sly Cooper , گروه Sucker Punch برای شما inFAMOUS رو به ارمغان میاره , اولین بازی اکشن - ماجراجویی جهانیه منحصرا فقط برای PS3

بازی کن در این بازی تجربه ی یک شخص واقعی را انجام میدهد که ناگهان شروع به تغییر و پیشرفت در نیرو های عظیمش میکند . آیا کاملا انتقام میگیرید یا بیگناهان را نجات میدهید ؟ شایدم از هرکدام بخشی را تجربه کنید.
اینها چیزهای است که بازی کننده با آن متقابل میشود , زمانی که در یک تقابل کامل و یک شهر زنده تغییر کرده غوطه ور میشود !!! جایی که نبردها میسازند واکنش های عظیمی در شهروندان و مناطق اطراف آنها . inFamous اجازه میدهد تا بازیکنان یک معمای پیشرفت کرده را کشف کنند و تجربه کنند مشهور شدن را و/یا رسوایی ! و نبرد نیروها , تبهکار ظاهری بودن را .......
تمام اینها در حالی اتفاق می افتد که احساس میکنیم چگونه است یک ابر قهرمان نسل جدید بودن !!!!!!

با استناد به گفته ها و تبلیغات و مانور سونی رو این بازی و مخصوصا اینکه مولتی پلیر uncharted 2 رو روی این بازی قرار داده به نظر بازی خوبی میرسه . من خودم تو سایت gametrailer - ign و game spot نمراته بازیو چک کردم که هیچ جا زیر 9 نبود که نشون میده همه امیدوارن به این بازی

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
با اینکه امتیاز خوبی گرفته ولی من با دیدن تریلرش زیاد خوشم نیومد.فکر میکنم روند تکراری داشته باشه.امیدوارم که اینطور نباشه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
با اینکه امتیاز خوبی گرفته ولی من با دیدن تریلرش زیاد خوشم نیومد.فکر میکنم روند تکراری داشته باشه.امیدوارم که اینطور نباشه.

اميدوارم اينطور نباشه... Sucker Punch کم اسمی نيست... مطمئناً بازی خوبی هست که عين 20 ( البته گفته شده که 15 هم بدونه کار های جانبی ) ساعت لذت ميبريم:biggrin1:

سلام
پول دادن اصلا براي من مهم نيست
مشكل من اينه كه خارج از كشور هستم و برام واريز كردن پول مشكل هست:biggrin1:
ممنون

پ.ن:از مديران محترم بخاطر زدن پست در جاي نامناسب و منحرف كردن تايپيك عذر مي خوام:blushing:

شما دوبی هستيد... تشريف ميبريد بانک ملی پول رو حواله ميکنيد... اگه آدرس بانک ملی رو هم بخوای تو دوبی بهت ميدم... چون من اونجا کار بانکی داشتم انجام دادم...

Last edited by a moderator:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان میگم این promotion code برای دانلود دمو برا همه ایمیل شده یا سونی عاشق ما شده ؟ :D
پیش به سوی دانلود دمو :love:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
دوستان میگم این promotion code برای دانلود دمو برا همه ایمیل شده یا سونی عاشق ما شده ؟ :biggrin1:
پیش به سوی دانلود دمو :love:

خوب حالا من چه طوری اینو استفاده کنم :cheesygri همین کدرو :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر