Infamous

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خوب بیشتر بگو دمو رو از کجا آوردی
به لطف دوستان در GAF

بیشتر دیگه چیو توضیح بدم؟ :D یه حرکت داره که خیلی جالبه موقع پریدن از ساختمان به پایین میتونی مربع نگه دارید و موقع برخورد با زمین موجی درست میکنه که هر کی اون اطرف باشه به رحمت الهی میره :D
یک نکته دیگه هم هست، بعد از چند بار استفاده از انرژی باید انرژی خودتون رو در کنار یه منبع الکتریکی شارژ کنید تا بتونید دوباره از قابلیت هاش استفاده کنید.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
یه حرکت داره که خیلی جالبه موقع پریدن از ساختمان به پایین میتونی مربع نگه دارید و موقع برخورد با زمین موجی درست میکنه که هر کی اون اطرف باشه به رحمت الهی میره :biggrin1:
Incrdible Hulk:cheesygri
هنوز هم دلیل محکمی برای خرید بازی برام جور نشده منتظرم تا دمو رو بازی کنم ببینم چیه یا امتیازها رو :blushing:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
به لطف دوستان در GAF

بیشتر دیگه چیو توضیح بدم؟ :D یه حرکت داره که خیلی جالبه موقع پریدن از ساختمان به پایین میتونی مربع نگه دارید و موقع برخورد با زمین موجی درست میکنه که هر کی اون اطرف باشه به رحمت الهی میره :D
یک نکته دیگه هم هست، بعد از چند بار استفاده از انرژی باید انرژی خودتون رو در کنار یه منبع الکتریکی شارژ کنید تا بتونید دوباره از قابلیت هاش استفاده کنید.
تير چراغ برق؟:biggrin1:
اين بنده خدا مصرف برقش خيلي بالاست!!!:biggrin1:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
Image of new 80GB PlayStation 3 bundle have emerged today, showcasing an inFamous

playstation-3-ss-33.png

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
نه فکر نکنم آنلاین داشته باشه چون GS یک نظر سنجی گزاشته بود که دوست دارید چه بازیی مولتی پلیر داشته باشه که اینم توش بود

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من خودم زیاد با این جور سبک ها حال نمیکنم.. دیگه خیلی تخیول توش هست..
خوب زیبای این بازی به تخیولی بودنشه و گرنه بعد GTA یه SANT هیچ بازی دیگه ای نمیتونه به حالت این دو بازی OPEN -WORLD باشه چون همه تقلید میشه از هم فقط کیفیت یا یک سری فاکتور های جدید که تو روند کلی بازی تعصیر نداره

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
مروز سايت IGN اعلام کردم که خط داستانی بازی کلاً 25 ساعت هست....:love::biggrin1:

اين خودش عاليه...

همينطور تاپيک امتيازات اين بازی رو هم از اينجا ميتونيد ببين تا به امروز نمره های خوبی گرفت...

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
مروز سايت IGN اعلام کردم که خط داستانی بازی کلاً 25 ساعت هست....:love::biggrin1:

اين خودش عاليه...

همينطور تاپيک امتيازات اين بازی رو هم از اينجا ميتونيد ببين تا به امروز نمره های خوبی گرفت...
درسته تورج جان!
اما
“It depends on how you decide to play it,” he said, adding, “If you play straight through as fast as you can, maybe 15 hours.”
ميشه(شايد.) 15 ساعته تموم كردش!(احتمالا سركيجه ميگيريم!!!:biggrin1:)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بازی ماموریتهای مختلف هم داره که اگه بخواین همه اونارم تموم کنید میشه 25 ساعت!
مثله ماموریتایه اضافیه GTA!!!
خود داستانش بخواد 25 ساعت طول بکشه که مخت میترکه:-"

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
بازی ماموریتهای مختلف هم داره که اگه بخواین همه اونارم تموم کنید میشه 25 ساعت!
مثله ماموریتایه اضافیه GTA!!!
خود داستانش بخواد 25 ساعت طول بکشه که مخت میترکه:-"
دقيقا محمد جان!
“In addition to the 35 stories in the game, we have 100 side missions, and we have a whole bunch of collectibles to pick up,” explained Zimmerman. “If you do all that stuff, we’re [talking] 20-25 hours, maybe.”

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر