PlayStation Infamous: Second Son

35330215844820241380.jpg

ناشر:Sony Computer Entertainment
سازنده:Sucker Punch
پلتفرم:PS4
تاریخ انتشار:1st quarter 2014

نسخه اول این بازی در سال 2009 عرضه شد و باعث شد که نظر منتقدان را به خود جلب کند.در نسخه اول شما در نقش یک قهرمان به نام کول مک گران بودید و که بر اثر یک حادثه در شهر امپایر سیتی باعث شد که او قدرت های زیادی به دست اورد و جریان برق را به دلخواه کنترل کند.نسخه دوم در سال 2011 عرضه شد و شما باز هم در نقش کول بودید و این شماره هم توانست مثل نسخه اول موفق شود.پس از این دو نسخه این بازی طرفداران زیادی را به خود جلب کرد و میشه این بازی یکی از بهترین انحصاری های کنسول PS دانست.در کنفرانس معرفی کنسول جدید سونی یعنی PS4 این بازی همراه با چند بازی دیگر معرفی شد.یکی از بزرگترین تغییراتی که در بازی رخ داده است تغییر شخصیت بازی می باشد که حال شما در نقش فردی به نام دلسین رو (Delsin Rowe) هستید.این شخصیت که به نظر قوی تر از کول می اید 24 سال سن دارد و یک نقاش گرافیتی می باشد.اکثر مردم او را به عنوان یک تروریست و یک مرد شرور می شناسند.او به صورت دودی حرکت می کند و سلاح و قدرت های خارق العاده و شگفت انگیزی دارد که این خود یکی از تفاوت های نسخه قبلی می باشد.ژانر بازی هم اکشن - ماجراجویی می باشد.

+ تـــصـــــاویــــــــــر

+ تریـــلــر هــــآ

m29587.jpg

Announcement Trailer
Size : 9.65 - 31.12 MB
Download : SD HD

m30188.jpg

E3 Trailer
Size :10.13 - 33.71 MB

Download : SD HD

infamous_second_son-2282874.jpg

Gameplay Trailer E3
Size : 35 MB
480p

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

+ اخــــبــــار

باتشکر از (HoR!ZoN و ɑidɐn )

Infamous: Seceond Son دارای بخش چند نفره و آنلاین خواهد بود

files_news_9011694016_50bd8f7e7d_o_26092.nphd[3616ecfa3ac1075e3b81edbc4c104d87].jpg

یکی از عناوین انحصاری و مشهور کنسول جدید PlayStation 4 و شرکت Sony، بازی Infamous: Seceond Son می باشد، اما ظاهرا ساخت این بازی برای کنسولی جدید، از تنها تغییرات محسوس آن نیست. در یک بروشور ذکر شده است که بازی دارای چندین مود بخش Multiplayer نیز خواهد بود. که اگر درست باشد، برای اولین بار در این فرانچایز به شمار می رود.
در این بروشور ذکر شده است که یک نفر بصورت Offline ( اشاره به Single ) بازی می کند، دیگران آنلاین خواهند بود.
دیگر بازی Single Player در این بروشور، از جمله Knack، بنابر این گزارش شامل چنین لیستی نمی شوند.
بازی Infamous: Second Son در سه ماهه اول سال 2014 بصورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. Sony تنها بخش Single آن را تایید کرده و حرفی از بخش چند نفره به میان نیاورده است.

تاریخ انتشار و اطلاعاتی از گیم پلی و داستان Infamous: Second Son

با توجه به اطلاعاتی که دیروز از کاور مجله GameInformer در مورد بازی Infamous: Second Son فاش شد، تایید شد که این بازی در تعطیلات 2013 روانه بازار خواهد شد. در زیر اطلاعاتی از گیم پلی این بازی می باشد که به آن اشاره شده است:

شما به عنوان شخصیتی به نام Delsin Rowe، ایفای نقش خواهید کرد که 24 ساله است و یک آمریکایی بومی هنرمند به حساب می آید و همواره از قوانین برگرفته از سوی دولت نفرت دارد و مخالف آن است. شما به عنوان Rowe، قابلیت این را دارید که Smoke (دود) ایجاد شده را کنترل کنید. این کنترل با استفاده از DualShock 4 قابل کنترل خواهد بود. شما به قدرت دشمنانتان قادر خواهید بود؛ که این دشمنان، گروه حفاظت متهدین نامیده می شود.

DUP، شاخه ای از دولت به شمار می رود که اولویت اصلی آن، "کنترل bio-terrorists ها" می باشد. Bio-terrorist یک اسم جدید با نام "conduits" در بازی Infamous: Second Son می باشد.

Smoke اصلی ترین اسلحه Rowe می باشد. او قادر به ساخت، طراحی و استفاده از Smokeهای پرتابی، Somkeهای آتشین توپی و انجام حرکات و مانورهای آکروباتیک مانند smoke-dash می باشد. او همواره از Somke ها برای پرت کردن هوش و حواس دشمنان استفاده می کند. در این بازی شما می توانید، با استفاده از دودکش ها اتومبیل ها را از منفجر کرده و میزان دود خود را دوباره پر کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
خوب دیگه پلات.... نه هنوز پلات نشد :D یکم مونده اون تروفی که باید با جعبه مهمات دشمن رو بکشیم نمیتونم بگیرم :(
از خود بازی هم گفتنیا گفته شده ولی واقعا اولین بازی بود که با حس کامل نکست جن بازیش کردم و فوق العاده بود :D
من فقط موندم SP اول نسلی اینو میسازه ND اخر نسل چی میخواد بسازه خدا به دادمون برسه ! :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یکم مونده اون تروفی که باید با جعبه مهمات دشمن رو بکشیم نمیتونم بگیرم
اشتباه کردی که بازی رو 100% کردی و از اون جعبه ها توی قسمت Mobile Command ها استفاده نکردی!
بهترین راهکار همون بود.

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
دوستان من تازه بخش داستانی رو تموم کردم رو نرمال و انتخاب های گود.ارزش داره بریم واسه پلات؟؟رو همون درجه سخت که بازی کنم دوباره ولی اویل بشم هم تروفی های اویل رو میگیرم و هم تروفی درجه سختی؟؟؟
این ماموریت های کاغذ رو یکیشون رو رفتم ولی بعدش میگه باید فعالش کنی و...منظورش چیه؟اینم واسه پلات نیازه؟تروفی داره؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اشتباه کردی که بازی رو 100% کردی و از اون جعبه ها توی قسمت Mobile Command ها استفاده نکردی!
بهترین راهکار همون بود.

حالا چیکار کنم :(( البته دور دوم که رفتم خیلی از این Mobile Command هارو نگرفتم الان میتونم بزارم easy راحت بگیرمشون ؟ :D

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
حالا چیکار کنم :(( البته دور دوم که رفتم خیلی از این Mobile Command هارو نگرفتم الان میتونم بزارم easy راحت بگیرمشون ؟ :D
داداشداستان چیه؟به منم بگو چون منم مراحل داستانی رو تموم کردم حالا میخوام تروفی ها رو بگیرم؟اشتب کردم؟این موبایل کومند منظورتون از چیه؟؟؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

آره درجه سختی در این بخش از تروفی ها مهم نیست اصلا , من خودم فقط اون که باید از 3 تا دودکش بپری بدون اینکه به زمین بخوری اینجوری گرفتم بقیه دیده بودم در طول HERO و EVIL همه رو گرفتم فقط همون یه دونه رو تا یه جاهای رفتم روی Easy بعد این تروفی گرفتم .;)

ghost dark

کاربر سایت
Jul 14, 2013
16
دوستان اینفیموس چند ساعته و واقعا نمیدونم برم اینفیموس بگیرم یا صبر کنم واچداگز بیاد ..
چیکار کنم؟ واچداگز بگیرم یا اینفیموس؟؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان اینفیموس چند ساعته و واقعا نمیدونم برم اینفیموس بگیرم یا صبر کنم واچداگز بیاد ..
چیکار کنم؟ واچداگز بگیرم یا اینفیموس؟؟

ببین رفیق اینفیموس از واجباته و این انحصاری رو نباید از دست داد

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
دوستان من تازه بخش داستانی رو تموم کردم رو نرمال و انتخاب های گود.ارزش داره بریم واسه پلات؟؟رو همون درجه سخت که بازی کنم دوباره ولی اویل بشم هم تروفی های اویل رو میگیرم و هم تروفی درجه سختی؟؟؟
این ماموریت های کاغذ رو یکیشون رو رفتم ولی بعدش میگه باید فعالش کنی و...منظورش چیه؟اینم واسه پلات نیازه؟تروفی داره؟
سوالات ما جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سوالات ما جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازی رو روی نرمال بری تروفی بخش نرمال رو میگیری یک سری از تروفی ها رو میتونی حین بازی بگیری
چون گرفتنش راحت تره تا بازی رو تموم کنی و بعد بخوای بری دنبال تروفی ها
میتونی ویدئوهای تروفی رو از اینجا ببینی
یه تروفی رو هم باید رو مد هارد بگیری یعنی برای پلات هم روی نرمال و هم روی هارد باید بازی رو تموم کنی بقیه تروفی ها رو هم که راحت میشه گرفت
اون dlc هم تروفی نداره :d باید نصف کارا رو تو بازی انجام بدی نصف دیگه رو تو سایت بازی
برای انجام مراحل dlc به اینجا مراجعه کن از قسمت اول کار کامل توضیح داده ;)

آخرین ویرایش:

mmoti

کاربر سایت
Jun 29, 2013
69
نام
Mahdi
paper trial نیاز به اینترنت داره؟ چون من آپدیت قبلی ریخته بودم اون عکسه paper تو نقشه بود بعد اتمام بازی ولی بدون اینترنت رفتم دنبالش دیگه اون عکسه نیست آیا نیازه آپدیت جدید بریزم؟ اگه بریزم میاد اون شکله?

ali2005s

کاربر سایت
Apr 23, 2006
102
نام
علـــی
paper trial نیاز به اینترنت داره؟ چون من آپدیت قبلی ریخته بودم اون عکسه paper تو نقشه بود بعد اتمام بازی ولی بدون اینترنت رفتم دنبالش دیگه اون عکسه نیست آیا نیازه آپدیت جدید بریزم؟ اگه بریزم میاد اون شکله?
خیر .نیاز به آپدیت جدید نداره ... ولی برای رفتن به مراحل بعدی باید به اینترنت وصل باشید ....

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
بازی رو روی نرمال بری تروفی بخش نرمال رو میگیری یک سری از تروفی ها رو میتونی حین بازی بگیری
چون گرفتنش راحت تره تا بازی رو تموم کنی و بعد بخوای بری دنبال تروفی ها
میتونی ویدئوهای تروفی رو از اینجا ببینی
یه تروفی رو هم باید رو مد هارد بگیری یعنی برای پلات هم روی نرمال و هم روی هارد باید بازی رو تموم کنی بقیه تروفی ها رو هم که راحت میشه گرفت
اون dlc هم تروفی نداره :d باید نصف کارا رو تو بازی انجام بدی نصف دیگه رو تو سایت بازی
برای انجام مراحل dlc به اینجا مراجعه کن از قسمت اول کار کامل توضیح داده ;)
مرسی.این دوربین هارو باید چیکار کنم؟من بازی رو رو درجه نرمال به حالت گود تموم کردم.یه سیو جدا هم گذاشتم رو سخت دارم اویل رو انجام میدم.ولی خب گذاشتم بازی تموم بشه بعد رفتم سراغ تروفی های فرعی مثل نقاشی و...حالا نقشه رو تقریبا همه رو انجام دادم بجز این دوربین ها.اونارو باید چی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر