PlayStation Infamous: Second Son

35330215844820241380.jpg

ناشر:Sony Computer Entertainment
سازنده:Sucker Punch
پلتفرم:PS4
تاریخ انتشار:1st quarter 2014

نسخه اول این بازی در سال 2009 عرضه شد و باعث شد که نظر منتقدان را به خود جلب کند.در نسخه اول شما در نقش یک قهرمان به نام کول مک گران بودید و که بر اثر یک حادثه در شهر امپایر سیتی باعث شد که او قدرت های زیادی به دست اورد و جریان برق را به دلخواه کنترل کند.نسخه دوم در سال 2011 عرضه شد و شما باز هم در نقش کول بودید و این شماره هم توانست مثل نسخه اول موفق شود.پس از این دو نسخه این بازی طرفداران زیادی را به خود جلب کرد و میشه این بازی یکی از بهترین انحصاری های کنسول PS دانست.در کنفرانس معرفی کنسول جدید سونی یعنی PS4 این بازی همراه با چند بازی دیگر معرفی شد.یکی از بزرگترین تغییراتی که در بازی رخ داده است تغییر شخصیت بازی می باشد که حال شما در نقش فردی به نام دلسین رو (Delsin Rowe) هستید.این شخصیت که به نظر قوی تر از کول می اید 24 سال سن دارد و یک نقاش گرافیتی می باشد.اکثر مردم او را به عنوان یک تروریست و یک مرد شرور می شناسند.او به صورت دودی حرکت می کند و سلاح و قدرت های خارق العاده و شگفت انگیزی دارد که این خود یکی از تفاوت های نسخه قبلی می باشد.ژانر بازی هم اکشن - ماجراجویی می باشد.

+ تـــصـــــاویــــــــــر

+ تریـــلــر هــــآ

m29587.jpg

Announcement Trailer
Size : 9.65 - 31.12 MB
Download : SD HD

m30188.jpg

E3 Trailer
Size :10.13 - 33.71 MB

Download : SD HD

infamous_second_son-2282874.jpg

Gameplay Trailer E3
Size : 35 MB
480p

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

+ اخــــبــــار

باتشکر از (HoR!ZoN و ɑidɐn )

Infamous: Seceond Son دارای بخش چند نفره و آنلاین خواهد بود

files_news_9011694016_50bd8f7e7d_o_26092.nphd[3616ecfa3ac1075e3b81edbc4c104d87].jpg

یکی از عناوین انحصاری و مشهور کنسول جدید PlayStation 4 و شرکت Sony، بازی Infamous: Seceond Son می باشد، اما ظاهرا ساخت این بازی برای کنسولی جدید، از تنها تغییرات محسوس آن نیست. در یک بروشور ذکر شده است که بازی دارای چندین مود بخش Multiplayer نیز خواهد بود. که اگر درست باشد، برای اولین بار در این فرانچایز به شمار می رود.
در این بروشور ذکر شده است که یک نفر بصورت Offline ( اشاره به Single ) بازی می کند، دیگران آنلاین خواهند بود.
دیگر بازی Single Player در این بروشور، از جمله Knack، بنابر این گزارش شامل چنین لیستی نمی شوند.
بازی Infamous: Second Son در سه ماهه اول سال 2014 بصورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. Sony تنها بخش Single آن را تایید کرده و حرفی از بخش چند نفره به میان نیاورده است.

تاریخ انتشار و اطلاعاتی از گیم پلی و داستان Infamous: Second Son

با توجه به اطلاعاتی که دیروز از کاور مجله GameInformer در مورد بازی Infamous: Second Son فاش شد، تایید شد که این بازی در تعطیلات 2013 روانه بازار خواهد شد. در زیر اطلاعاتی از گیم پلی این بازی می باشد که به آن اشاره شده است:

شما به عنوان شخصیتی به نام Delsin Rowe، ایفای نقش خواهید کرد که 24 ساله است و یک آمریکایی بومی هنرمند به حساب می آید و همواره از قوانین برگرفته از سوی دولت نفرت دارد و مخالف آن است. شما به عنوان Rowe، قابلیت این را دارید که Smoke (دود) ایجاد شده را کنترل کنید. این کنترل با استفاده از DualShock 4 قابل کنترل خواهد بود. شما به قدرت دشمنانتان قادر خواهید بود؛ که این دشمنان، گروه حفاظت متهدین نامیده می شود.

DUP، شاخه ای از دولت به شمار می رود که اولویت اصلی آن، "کنترل bio-terrorists ها" می باشد. Bio-terrorist یک اسم جدید با نام "conduits" در بازی Infamous: Second Son می باشد.

Smoke اصلی ترین اسلحه Rowe می باشد. او قادر به ساخت، طراحی و استفاده از Smokeهای پرتابی، Somkeهای آتشین توپی و انجام حرکات و مانورهای آکروباتیک مانند smoke-dash می باشد. او همواره از Somke ها برای پرت کردن هوش و حواس دشمنان استفاده می کند. در این بازی شما می توانید، با استفاده از دودکش ها اتومبیل ها را از منفجر کرده و میزان دود خود را دوباره پر کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
دوستان خبری از انرژی کاغذ نشده؟!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
هنوز نه ولی به احتمال زیاد یا توی DLC قدرت رو اضافه می کنن و یا یه روزی توی Paper Trail
ولی به نظرم اول باید یه پچ درست حسابی واسش بدن چون قدرت کاغذ یه جاهایی فریم ریت رو خفن پایین میاره!

کسی می دونی پارت پنجم Paper Trail کی میاد؟ یک شنبه؟

آخرین ویرایش:

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بچه ها من یه جای بازی موندم,ممنون می شم کمکم کنید
همون قسمتی که با مرده که کلانترم هست قرار می زارن تا کلانتر اون لباس زرد رنگ گه شبیه جلیقه ضد گلولم هستش رو بپوشه و بعدش پرنده ها میان و می برنش.
بعده دنبال کردن می رسیم یه جایی که کلی از اون ادمای پرنده هستش و کلانترم یه جایی نشسته,اونجا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟هر چقد اون پرنده ها رو می کشم تموم نمیشن و نمیتونمم اون کلانترو فراریش بدم.
چی کار باید بکنم؟؟؟؟
ممنون

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
سلام
همون قسمتی که با مرده که کلانترم هست قرار می زارن تا کلانتر اون لباس زرد رنگ گه شبیه جلیقه ضد گلولم هستش رو بپوشه و بعدش پرنده ها میان و می برنش.
بعده دنبال کردن می رسیم یه جایی که کلی از اون ادمای پرنده هستش و کلانترم یه جایی نشسته,اونجا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟هر چقد اون پرنده ها رو می کشم تموم نمیشن و نمیتونمم اون کلانترو فراریش بدم.
چی کار باید بکنم؟؟؟؟
ممنون
باید اون تلویزیون های اطرافشو نابود کنی

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام
چی کار باید بکنم؟؟؟؟
ممنون
داداش
اگه اونجای که پیش تی وی هستند اون پرنده ها باید تی وی ها رو خراب کنی

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
با اینکه بازی رو دو بار 100 درصد کردم ولی بازم بعضی از اپگریدها هنوز تیره رنگ هستند باید کار خاصی کرد!؟

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
با اینکه بازی رو دو بار 100 درصد کردم ولی بازم بعضی از اپگریدها هنوز تیره رنگ هستند باید کار خاصی کرد!؟

اپگرید ها همه تو یه حالت باز نمیشن چون مربوط به قدرت های بد و خوبن . اگه خوب باشی اپگرید بدی رو نمیتونی باز کنی

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
دوستان به نظرتون ارزش داره بازی رو نگه دارم؟
یا بفروشم؟

من که فروختم....چون مولتی نداره خسته میشه آدم.....فعلا درگیر Assassins هستم... تموم شد نوبت BF4 یا اگه خدا بخواد واچ داگزه....

My Psn ID: Abadan-Game

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
خوب بالاخره وقت شد بشینم پای Paper Trail 4 ! :d
این اوضاع من در حال حل معما! :-"

تا اونجایی که اطلاع میدارم، جمعه ها آپ میشه :d

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
الان بازیو تموم کردم good karma و تروفیش هم گرفتم ..بازی 62%
اگه بخوام تروفی evil karma

اول تمام مناطق رو 0% کن بعد که 100 درصد شد بازیت میتونی بزنی تو کار اویل
البته اگه قصد پلات کردنو داری

من به خاطر یه اشتباه الان 4 رومین باره دارم بازیرو واسه پلات کردن میرم

Last edited by a moderator:

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
اول تمام مناطق رو 0% کن بعد که 100 درصد شد بازیت میتونی بزنی تو کار اویل
البته اگه قصد پلات کردنو داری

اره میخوام پلات کنم..
منظورت 100% بود دیگه؟
خب اینجوری اگه بزنم تو کار evil که بازی تموم نمیشه چون یه بار تموم شده..پس چطوری Trophy ش رو بهم میده؟!
مگه نباید از اول بازی کنم؟ و همش Evil karma زیاد کنم؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
اره میخوام پلات کنم..
منظورت 100% بود دیگه؟
خب اینجوری اگه بزنم تو کار evil که بازی تموم نمیشه چون یه بار تموم شده..پس چطوری Trophy ش رو بهم میده؟!
مگه نباید از اول بازی کنم؟ و همش Evil karma زیاد کنم؟

منظورم مناطق بود که از دست DUP ها پاک بشه و 0% بشه.
باید لولت به 5 برسه ترافیش رو میده
بعد با درجه سختی Expert از اول برو

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
منظورم مناطق بود که از دست DUP ها پاک بشه و 0% بشه.
باید لولت به 5 برسه ترافیش رو میده
بعد با درجه سختی Expert از اول برو

اها
الان normal رفتم چون به هر حال باید دوبار بازیو تموم میکردم...گفتم اولین بارش رو good karma میرم کلا که رفتم.. تروفیش هم گرفتم..
یعنی الان بزنم تو کار evil و از اول نرم؟...بعد به لول 5 evil که برسم خودش تروفی رو میده؟ اخه به این راحتی کعه Evil karma نمیده باید در حین بازی اون انتخابا رو قرمزاش انتخاب کنی خب خیلی تاثیر داره..
اخه من که به هر حال باید از اول برم برای اون تروفیه تموم کردن باری رو Expert...

الان خب چرا بهتره که من الان بازیو از dup ها پاک کنم ....چرا از اول بازیو نرم رو expert و این بار که تمومش کردم شروع نکنم به این کار ها؟

چه سوالایی میپرسم من :d

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
هنوز نه ولی به احتمال زیاد یا توی DLC قدرت رو اضافه می کنن و یا یه روزی توی Paper Trail
ولی به نظرم اول باید یه پچ درست حسابی واسش بدن چون قدرت کاغذ یه جاهایی فریم ریت رو خفن پایین میاره!

کسی می دونی پارت پنجم Paper Trail کی میاد؟ یک شنبه؟
من تو سایت infamouspapertrail.com
پروفایل ساختم
باز چه کاری باید بکنم واسه رفتن مراحلش؟

- - -ویرایش - - -

اها
الان normal رفتم چون به هر حال باید دوبار بازیو تموم میکردم...گفتم اولین بارش رو good karma میرم کلا که رفتم.. تروفیش هم گرفتم..
یعنی الان بزنم تو کار evil و از اول نرم؟...بعد به لول 5 evil که برسم خودش تروفی رو میده؟ اخه به این راحتی کعه Evil karma نمیده باید در حین بازی اون انتخابا رو قرمزاش انتخاب کنی خب خیلی تاثیر داره..
اخه من که به هر حال باید از اول برم برای اون تروفیه تموم کردن باری رو Expert...

الان خب چرا بهتره که من الان بازیو از dup ها پاک کنم ....چرا از اول بازیو نرم رو expert و این بار که تمومش کردم شروع نکنم به این کار ها؟

چه سوالایی میپرسم من :d
ببین باید یک بار بازی رو با Good بری و تمام کنی و یک بار از اول با حالت Evil و تمام انتخابها رو هم درست بر حسب good یا Evil بودن انتخاب کنی.
در ضمن برای گرفتم تروفی با درجه سختی Expert بهتره حالا که تروفی مربوط به Good karma رو گرفتی Evil karma رو از اول با درجه سختی Expert شروع کنی
خودم گیج شدم...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر