PlayStation Infamous: Second Son

35330215844820241380.jpg

ناشر:Sony Computer Entertainment
سازنده:Sucker Punch
پلتفرم:PS4
تاریخ انتشار:1st quarter 2014

نسخه اول این بازی در سال 2009 عرضه شد و باعث شد که نظر منتقدان را به خود جلب کند.در نسخه اول شما در نقش یک قهرمان به نام کول مک گران بودید و که بر اثر یک حادثه در شهر امپایر سیتی باعث شد که او قدرت های زیادی به دست اورد و جریان برق را به دلخواه کنترل کند.نسخه دوم در سال 2011 عرضه شد و شما باز هم در نقش کول بودید و این شماره هم توانست مثل نسخه اول موفق شود.پس از این دو نسخه این بازی طرفداران زیادی را به خود جلب کرد و میشه این بازی یکی از بهترین انحصاری های کنسول PS دانست.در کنفرانس معرفی کنسول جدید سونی یعنی PS4 این بازی همراه با چند بازی دیگر معرفی شد.یکی از بزرگترین تغییراتی که در بازی رخ داده است تغییر شخصیت بازی می باشد که حال شما در نقش فردی به نام دلسین رو (Delsin Rowe) هستید.این شخصیت که به نظر قوی تر از کول می اید 24 سال سن دارد و یک نقاش گرافیتی می باشد.اکثر مردم او را به عنوان یک تروریست و یک مرد شرور می شناسند.او به صورت دودی حرکت می کند و سلاح و قدرت های خارق العاده و شگفت انگیزی دارد که این خود یکی از تفاوت های نسخه قبلی می باشد.ژانر بازی هم اکشن - ماجراجویی می باشد.

+ تـــصـــــاویــــــــــر

+ تریـــلــر هــــآ

m29587.jpg

Announcement Trailer
Size : 9.65 - 31.12 MB
Download : SD HD

m30188.jpg

E3 Trailer
Size :10.13 - 33.71 MB

Download : SD HD

infamous_second_son-2282874.jpg

Gameplay Trailer E3
Size : 35 MB
480p

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

+ اخــــبــــار

باتشکر از (HoR!ZoN و ɑidɐn )

Infamous: Seceond Son دارای بخش چند نفره و آنلاین خواهد بود

files_news_9011694016_50bd8f7e7d_o_26092.nphd[3616ecfa3ac1075e3b81edbc4c104d87].jpg

یکی از عناوین انحصاری و مشهور کنسول جدید PlayStation 4 و شرکت Sony، بازی Infamous: Seceond Son می باشد، اما ظاهرا ساخت این بازی برای کنسولی جدید، از تنها تغییرات محسوس آن نیست. در یک بروشور ذکر شده است که بازی دارای چندین مود بخش Multiplayer نیز خواهد بود. که اگر درست باشد، برای اولین بار در این فرانچایز به شمار می رود.
در این بروشور ذکر شده است که یک نفر بصورت Offline ( اشاره به Single ) بازی می کند، دیگران آنلاین خواهند بود.
دیگر بازی Single Player در این بروشور، از جمله Knack، بنابر این گزارش شامل چنین لیستی نمی شوند.
بازی Infamous: Second Son در سه ماهه اول سال 2014 بصورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. Sony تنها بخش Single آن را تایید کرده و حرفی از بخش چند نفره به میان نیاورده است.

تاریخ انتشار و اطلاعاتی از گیم پلی و داستان Infamous: Second Son

با توجه به اطلاعاتی که دیروز از کاور مجله GameInformer در مورد بازی Infamous: Second Son فاش شد، تایید شد که این بازی در تعطیلات 2013 روانه بازار خواهد شد. در زیر اطلاعاتی از گیم پلی این بازی می باشد که به آن اشاره شده است:

شما به عنوان شخصیتی به نام Delsin Rowe، ایفای نقش خواهید کرد که 24 ساله است و یک آمریکایی بومی هنرمند به حساب می آید و همواره از قوانین برگرفته از سوی دولت نفرت دارد و مخالف آن است. شما به عنوان Rowe، قابلیت این را دارید که Smoke (دود) ایجاد شده را کنترل کنید. این کنترل با استفاده از DualShock 4 قابل کنترل خواهد بود. شما به قدرت دشمنانتان قادر خواهید بود؛ که این دشمنان، گروه حفاظت متهدین نامیده می شود.

DUP، شاخه ای از دولت به شمار می رود که اولویت اصلی آن، "کنترل bio-terrorists ها" می باشد. Bio-terrorist یک اسم جدید با نام "conduits" در بازی Infamous: Second Son می باشد.

Smoke اصلی ترین اسلحه Rowe می باشد. او قادر به ساخت، طراحی و استفاده از Smokeهای پرتابی، Somkeهای آتشین توپی و انجام حرکات و مانورهای آکروباتیک مانند smoke-dash می باشد. او همواره از Somke ها برای پرت کردن هوش و حواس دشمنان استفاده می کند. در این بازی شما می توانید، با استفاده از دودکش ها اتومبیل ها را از منفجر کرده و میزان دود خود را دوباره پر کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
حالا هک که اشتباه شده:-" ولی خوب خود بازی معمولا چند روز زودتر میاد! الانم که گلد شده هر لحظه امکان اومدنش توی بازار هست:d

یه چندتا عکس دیگه از قدرت نئون و اون شمشیری که با نئون میسازه دیدم اصلا هوش از سرم پرید:x چه حالی میده شمشیر بازی>:)
ولی من هنوز نگران تنوع دشمن های بازیم:(

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ولی من هنوز نگران تنوع دشمن های بازیم:(

امیرحسین آخر تو یه نفر منو میکشی با این بخش پست هات در مورد این بازی .:d

قبلی ها چطور بودن ؟ اینم همونه .:d یکی به خدا ندونه فکر میکنه Infamous بازی نکردی تا الان .:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
امیرحسین آخر تو یه نفر منو میکشی با این بخش پست هات در مورد این بازی .:d

قبلی ها چطور بودن ؟ اینم همونه .:d یکی به خدا ندونه فکر میکنه Infamous بازی نکردی تا الان .:d
نگران بازیی که دوستش دارمم خو :-s
قبلی ها تو تریلرهاش حداقل زدن نشون دادن دشمن های مختلف رو! همین 2! سربازهای عادی که از همون اول نشون داده شدن، توی مرحله ی نجات کو (دختر یخیه) نشون داده شد یه سری گروه هستن که قدرت یخ دارن و ... ، توی یه سری عکس ها و تریلرها(فکر کنم اولین بار نشون داده شد میتونیم مثل جدای های جنگ ستارگان،اجسام رو بلند کنیم:-" ) یکی از اون موجودات نشون داده شد! :d
ولی تا الان توی نمایش هایی که دیدیم،فقط همین سربازای DUP بودن :d
Infamous 1 رو البته من تریلرهاش رو اصلا یادم نمیاد...(اصلا ازش چیزی دیده بودم؟ :d فکر کنم اصلا با اعلام وجود بتای U2 توی بازی تازه باهاش آشنا شدم! :)) ) ولی خوب خود بازی 3تا گروه رو داشت :d

البته با توجه به قبلی ها بخوایم حدس بزنیم،آره در این مورد نباید مشکلی باشه! :d ولی خوب جدیدا مخصوصا با LOS2 که حتی توی تریلرها بسی شاخ میزد،آدم میترسه خو:(...اون که شاخ میزد اینجوری شد،اینی که فقط با توجه به قبلی ها حدس میزنیم....خوب خطرناکه :d

ولی امیدوارم خوب بشه:x کمتر از یک ماه دیگه مونده :x
نکته : این پست من رو با پست های نک قاطی نکنیدا! من از اون کاملا مطمئن بودم میترکه...حالا نه تا اون حد...ولی میترکه:-"...اما در مورد این،نظر منفی ـی ندارم1 فقط میترسم :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من نمیدونم بچه ها چرا انقدر رو متا حساس شدن ؟
اگه واسه رقابت با حریفه که خوب اوکی مشکلی نیست :D !
ولی اگه با متا نظرتون راجبه بازی عوض میشه من واقا نمیدونم چی باید بگم !
THIEF LOS2 متاشون 50 هم بشن باز تهیه میشن و تمومشون میکنم ( با میل و رضایت کامل )
اینو که اگه روزگاری 4 خریدم سعی میکنم حدالامکان بازیه اولم باشه ! و نهایت لذتم ازش خواهم برد :D !
دلسین یه جور حس هیجان و شیطنت خوبی داره :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
من نمیدونم بچه ها چرا انقدر رو متا حساس شدن ؟
اگه واسه رقابت با حریفه که خوب اوکی مشکلی نیست :D !
ولی اگه با متا نظرتون راجبه بازی عوض میشه من واقا نمیدونم چی باید بگم !
THIEF LOS2 متاشون 50 هم بشن باز تهیه میشن و تمومشون میکنم ( با میل و رضایت کامل )
اینو که اگه روزگاری 4 خریدم سعی میکنم حدالامکان بازیه اولم باشه ! و نهایت لذتم ازش خواهم برد :D !
دلسین یه جور حس هیجان و شیطنت خوبی داره :D
من که مثلا بهترین بازی 2012ـم متاش شد 64 :-"
کاری به حریفم نداریم(جز یه سری شرط خودمونی:-" :d )
در مورد LOS2 هم،باز با متاش کاری ندارم،ولی وقتی فن های بازی(نمونش کیوان) رو میبینم ناراضی هستن از بازی،میترسم خو! :d اوضاع دزد خوبه! اونایی که منتظرش بودن ازش راضین و درستشم همینه! :d
میترسم اینم بشه مثل LOS2 ...همین 2شماره ی اول، متای بالای 90 نداشت،ولی خیلی دوستشون داشتیم:x از اینم بالا 85 که اصلا انتظار ندارم! :d ولی نمیخوام هم از نظر کیفی و تنوع، برای خود من تجربه ی پایین تر از سطح انتظارم داشته باشه! :d مثلا همین نداشتن تنوع سربازها،تاثیر مستقیمی روی تنوع مراحل و گیم پلی میزاره! پس امیدوارم که تنوع داشته باشه :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
2 تا مشکل من دیدم تا الان تو تریلر ها:
1) سیستم Combat بازی خیلی ساده به نظر می‌رسه خبری از Cambo و... نبوده تا الان! همش Delsin با دستش تیر می‌‌زنه :|
2) تنوع دشمنان کم به نظر میاد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
2 تا مشکل من دیدم تا الان تو تریلر ها:
1) سیستم Combat بازی خیلی ساده به نظر می‌رسه خبری از Cambo و... نبوده تا الان! همش Delsin با دستش تیر می‌‌زنه :|
2) تنوع دشمنان کم به نظر میاد.
زنجیرم میزنه
( سینه هم میزنه :| ! )
دو حالت کلی داریم ! یا نشون ندادن یا بازی تنوعش کمه :| !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تمام امیرحسین ها مثل اینکه اینجا به خون من تشنه شدن .:d
بابا یکم مثبت نگاه کنید باشه که مشکلی نباشه .;;)

نگران بازیی که دوستش دارمم خو :-s
قبلی ها تو تریلرهاش حداقل زدن نشون دادن دشمن های مختلف رو! همین 2! سربازهای عادی که از همون اول نشون داده شدن، توی مرحله ی نجات کو (دختر یخیه) نشون داده شد یه سری گروه هستن که قدرت یخ دارن و ... ، توی یه سری عکس ها و تریلرها(فکر کنم اولین بار نشون داده شد میتونیم مثل جدای های جنگ ستارگان،اجسام رو بلند کنیم:-" ) یکی از اون موجودات نشون داده شد! :d
ولی تا الان توی نمایش هایی که دیدیم،فقط همین سربازای DUP بودن :d
Infamous 1 رو البته من تریلرهاش رو اصلا یادم نمیاد...(اصلا ازش چیزی دیده بودم؟ :d فکر کنم اصلا با اعلام وجود بتای U2 توی بازی تازه باهاش آشنا شدم! :)) ) ولی خوب خود بازی 3تا گروه رو داشت :d
البته با توجه به قبلی ها بخوایم حدس بزنیم،آره در این مورد نباید مشکلی باشه! :d ولی خوب جدیدا مخصوصا با LOS2 که حتی توی تریلرها بسی شاخ میزد،آدم میترسه خو:(...اون که شاخ میزد اینجوری شد،اینی که فقط با توجه به قبلی ها حدس میزنیم....خوب خطرناکه :d
ولی امیدوارم خوب بشه:x کمتر از یک ماه دیگه مونده :x
نکته : این پست من رو با پست های نک قاطی نکنیدا! من از اون کاملا مطمئن بودم میترکه...حالا نه تا اون حد...ولی میترکه:-"...اما در مورد این،نظر منفی ـی ندارم1 فقط میترسم :d

خوب منم نگرانم اون چشای شورتم .:-s:d یکم با دید مثبت نگاه کن باشد که به راه راست هدایت شی .:d من خیلی وقته منتظر این بازیم بخواد خراب بشه یه جادوگر باید پیدا کنم که ما رو نجات بده از دستت که یکم سخته .:d
خوب اون که اره اما فکر نمیکنم ایرادی که از استدیو گرفتن و کلی سرش بازی Infamous 1 کوبیدن که تنوع دشمن ها کمه با وجود اینکه به نظر من کم نبود بیشتر مشکل این بود که لباس هاشون با هم فقط فرق داشت از نظر قدرتی تفاوت زیادی با هم نداشتن .:d که تو شماره دو تنوع به اوج رسید فکر نمیکنم تو این شماره پس رفت کنن دوباره تو هم امید داشته باش .:d
من از اولین شماره طرفدار بازی بودم حتی اون یکی که نمیخوام اسمش بیارم بعد Infamous بازی کردم اصلا خوشم نیومد اون بازی رو سریع بعد یک ساعت Shift+del کردم .:d حتی uninstall هم نکردم .:|
من که دلم شدید روشنه .:d به نظرم از شماره قبلی ها بهتر میشه .;)
لول اسپویل=)) نه بیا داشته باش خودم میام هر جا هستی پیدات میکنم جادوگر هم نیاز نیست . :d

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
inFamous: Second Son gets new TV spot, Cole’s Legacy DLC detailed | VG247

DLCـه Cole's Legacy واسه Second Son . هولی شت . :bighug:

Cole’s Legacy is a series of DLC missions that cover what happened after the end of inFamous 2 and inFamous: Second Son, exposing the effects of Cole MacGrath’s escapades in New Marais. It also explains the formation of the Department of Unified Protection, which is Second Son’s key antagonist force.You’ll play the content as Delsin. You also get his Cole jacket. What do you think?

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خیلی بد موقع داره میاد.....فکر کنم تا هفته دوم رنگش رو نبینیم و اگر شانس بیاریم تا اون موقع بیادش ایران، اگر زودتر از Release رسمی از جایی در بیاد عالیه ولی معمولا از این شانس ها نداریم، من امیدوارم بهش البته این رو در کنار MGS V خریداری میکنم اول متال گیر بعد Infamous!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر