PlayStation Infamous: Second Son

35330215844820241380.jpg

ناشر:Sony Computer Entertainment
سازنده:Sucker Punch
پلتفرم:PS4
تاریخ انتشار:1st quarter 2014

نسخه اول این بازی در سال 2009 عرضه شد و باعث شد که نظر منتقدان را به خود جلب کند.در نسخه اول شما در نقش یک قهرمان به نام کول مک گران بودید و که بر اثر یک حادثه در شهر امپایر سیتی باعث شد که او قدرت های زیادی به دست اورد و جریان برق را به دلخواه کنترل کند.نسخه دوم در سال 2011 عرضه شد و شما باز هم در نقش کول بودید و این شماره هم توانست مثل نسخه اول موفق شود.پس از این دو نسخه این بازی طرفداران زیادی را به خود جلب کرد و میشه این بازی یکی از بهترین انحصاری های کنسول PS دانست.در کنفرانس معرفی کنسول جدید سونی یعنی PS4 این بازی همراه با چند بازی دیگر معرفی شد.یکی از بزرگترین تغییراتی که در بازی رخ داده است تغییر شخصیت بازی می باشد که حال شما در نقش فردی به نام دلسین رو (Delsin Rowe) هستید.این شخصیت که به نظر قوی تر از کول می اید 24 سال سن دارد و یک نقاش گرافیتی می باشد.اکثر مردم او را به عنوان یک تروریست و یک مرد شرور می شناسند.او به صورت دودی حرکت می کند و سلاح و قدرت های خارق العاده و شگفت انگیزی دارد که این خود یکی از تفاوت های نسخه قبلی می باشد.ژانر بازی هم اکشن - ماجراجویی می باشد.

+ تـــصـــــاویــــــــــر

+ تریـــلــر هــــآ

m29587.jpg

Announcement Trailer
Size : 9.65 - 31.12 MB
Download : SD HD

m30188.jpg

E3 Trailer
Size :10.13 - 33.71 MB

Download : SD HD

infamous_second_son-2282874.jpg

Gameplay Trailer E3
Size : 35 MB
480p

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

+ اخــــبــــار

باتشکر از (HoR!ZoN و ɑidɐn )

Infamous: Seceond Son دارای بخش چند نفره و آنلاین خواهد بود

files_news_9011694016_50bd8f7e7d_o_26092.nphd[3616ecfa3ac1075e3b81edbc4c104d87].jpg

یکی از عناوین انحصاری و مشهور کنسول جدید PlayStation 4 و شرکت Sony، بازی Infamous: Seceond Son می باشد، اما ظاهرا ساخت این بازی برای کنسولی جدید، از تنها تغییرات محسوس آن نیست. در یک بروشور ذکر شده است که بازی دارای چندین مود بخش Multiplayer نیز خواهد بود. که اگر درست باشد، برای اولین بار در این فرانچایز به شمار می رود.
در این بروشور ذکر شده است که یک نفر بصورت Offline ( اشاره به Single ) بازی می کند، دیگران آنلاین خواهند بود.
دیگر بازی Single Player در این بروشور، از جمله Knack، بنابر این گزارش شامل چنین لیستی نمی شوند.
بازی Infamous: Second Son در سه ماهه اول سال 2014 بصورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. Sony تنها بخش Single آن را تایید کرده و حرفی از بخش چند نفره به میان نیاورده است.

تاریخ انتشار و اطلاعاتی از گیم پلی و داستان Infamous: Second Son

با توجه به اطلاعاتی که دیروز از کاور مجله GameInformer در مورد بازی Infamous: Second Son فاش شد، تایید شد که این بازی در تعطیلات 2013 روانه بازار خواهد شد. در زیر اطلاعاتی از گیم پلی این بازی می باشد که به آن اشاره شده است:

شما به عنوان شخصیتی به نام Delsin Rowe، ایفای نقش خواهید کرد که 24 ساله است و یک آمریکایی بومی هنرمند به حساب می آید و همواره از قوانین برگرفته از سوی دولت نفرت دارد و مخالف آن است. شما به عنوان Rowe، قابلیت این را دارید که Smoke (دود) ایجاد شده را کنترل کنید. این کنترل با استفاده از DualShock 4 قابل کنترل خواهد بود. شما به قدرت دشمنانتان قادر خواهید بود؛ که این دشمنان، گروه حفاظت متهدین نامیده می شود.

DUP، شاخه ای از دولت به شمار می رود که اولویت اصلی آن، "کنترل bio-terrorists ها" می باشد. Bio-terrorist یک اسم جدید با نام "conduits" در بازی Infamous: Second Son می باشد.

Smoke اصلی ترین اسلحه Rowe می باشد. او قادر به ساخت، طراحی و استفاده از Smokeهای پرتابی، Somkeهای آتشین توپی و انجام حرکات و مانورهای آکروباتیک مانند smoke-dash می باشد. او همواره از Somke ها برای پرت کردن هوش و حواس دشمنان استفاده می کند. در این بازی شما می توانید، با استفاده از دودکش ها اتومبیل ها را از منفجر کرده و میزان دود خود را دوباره پر کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آره همون دو حالتو باید بری، یه بار کل بازیو رو گود کارما برو یه بارم رو evil
فقط یا تو دور دوم بازیت سعی کن evilبری که آسون تر بشه برات و همه اون کارایی که میخوادو انجام بده سه سوت پلات میشه :D

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
الان من رو هارد بازي رو تموم كردم ميخوام واسه Evil Karma بازي رو روي Easy شروع كنم نقشه ريست ميشه ؟ چون يه سري از ناحيه ها رو كامل نكردم ميخوام ببينم اگه ميشه بقيش رو روي Easy برم.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
الان من رو هارد بازي رو تموم كردم ميخوام واسه Evil Karma بازي رو روي Easy شروع كنم نقشه ريست ميشه ؟ چون يه سري از ناحيه ها رو كامل نكردم ميخوام ببينم اگه ميشه بقيش رو روي Easy برم.

آرش همچی رسیت میشه .;) منم همینکارو کردم البته برای گرفتن تروفی های خاص که نگرفته بودم مثل اون که گفته 3 تا دودکش با اسموک رد کنی بدون اینکه پات به زمین بخوره بعد 3 نفر بکشی اگه درست یادم باشه تروفیش همین بود یا نه.:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ممنون عليرضا. يكي به ما گفته تروفي واسه بدن خوبه ما رو گرفتار كرده :)

خواهش .;) امان از رفیق ناباب .:d منم یکی همینجوری معتاد کرد اما اعتیاد من ناقصه فقط برای بازی های که زیادی خوشم بیاد عمل میکنه .:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
منم دو سه روزی هست که بازی رو تموم کردم و بسیار بهم چسبید.برای منی که طرفداری این سری نیستم و اصلاً دو نسخه ی قبل رو بازی نکردم یه عنوان خوب رو به بالا بود ، پلاتش هم اصلاً اذیت نکرد و خسته کننده نشد در کل خیلی خوب بود بازی واقعاً سرگرم کننده بود مخصوصاً اون گرافیتیاش و مزاحم تلفونیاش:d

فقط یه سوال چند روز پیش این Orginal Soundtrackـش رو رایگان گذاشته بود تو قسمت آیتم ها الان نیست ، ورداشتن از روی استور؟یا پولی شده؟چون تو قسمت آیتم های بازی من میزنده آیتمی وجود ندارد!:-/

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
بالاخره بعد یه 10 ساعتی تمومش کردم بازی قشنگی بود به خصوص اینکه تو دو حالت میشه بازی کرد جالب بود به خصوص قدرت نورش خیلی خوشگله ولی حیف ضعیفه:dولی اخرش چون کارمای دنباله دار کاغذیو نتونستم بدست بیارم حالم گرفته شد:( من 6 مرحلشو تا اخر رفتم ولی خبری از کارما نشد که نشد :( :(

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
اول بازی که کنترلر (دسته بازی) تبدیل به اسپری میشه و تکونش هم میدیم تق تق میکنه و دوتا طرح میزنه ، اونو چه جوری میشه باز تکرار کرد خوشمان آمده بود ولی هرکار کردم تکرار نشد.

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
اول بازی که کنترلر (دسته بازی) تبدیل به اسپری میشه و تکونش هم میدیم تق تق میکنه و دوتا طرح میزنه ، اونو چه جوری میشه باز تکرار کرد خوشمان آمده بود ولی هرکار کردم تکرار نشد.

توی نقشه یه چیزایی به شکل اسپری هست برو اونجا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر