هر ساله در آخرین روز نمایشگاه GDC فستیوالی بزرگ برای سازندگان مستقل برگزار میشه که در آن بهترین بازی های مستقل در بخش های مختلف معرفی میشن
این فستیوال در روز 21 March برگزار میشه و Gamespot به صورت زنده مراسم رو پوشش میده
لیست بازی های 2014 قسمت اصلی:
Student Winners
Museum of Simulation Technology | Albert Shih - Carnegie Mellon University, Entertainment Technology Center
Engare | Mahdi Bahrami & Moslem Rasouli - NHTV University of Applied Science
Risk of Rain | Hopoo Games - University of Washington
Symmetrain | Philipp Beau & Daniel Goffin - University of Amsterdam / University Kassel
Westerado | Ostrich Banditos - HKU
Rhythm Doctor | Hafiz Azman & Winston Lee - University of Cambridge
Foiled | Unblanched Peanuts - NYU
Cyber Heist | Hack n' Hide - University of Utah
Honorable mentions: Ladylike | Nina Freeman, Emmett Butler, David Coss & Winnie Song - NYU, NYU Poly; UN EP | Ian Snyder - Kansas City Art Institute
Rabbit Rush | Caterpillar Lane - RMIT; Flying Fish | The Grey Room - The Academy of Interactive Entertainment
and Bokida | Rice Cooker Republic - Institut de Creation et d'Animation Numeriques
Excellence In Visual Art
DEVICE 6 | Simogo
Gorogoa | Jason Roberts
The Banner Saga | Stoic
Perfect Stride | Arcane Kids
Samorost3 | Amanita Design
Drei | Etter
Honorable mentions: Shelter | Might & Delight; Galak-Z | 17-BIT; The Swapper | Facepalm Games
The Yawhg | Damian Sommer & Emily Carroll; Don't Starve | Klei Entertainment
Excellence In Narrative
The Yawhg | Damian Sommer & Emily Carroll
Paralect | Paralect Team
DEVICE 6 | Simogo
Dominique Pamplemousse in "It's All Over Once the Fat Lady Sings!" | Deirdra Kiai Productions
The Stanley Parable | Galactic Cafe
Papers, Please | Lucas Pope
Honorable mentions: Quadrilateral Cowboy | Blendo Games; Gorogoa | Jason Roberts; Redshirt | The Tiniest Shark
Detective Grimoire | SFB Games; Monster Loves You | Radial Games Corp. & Dejobaan Games, LLC
Excellence In Design
TowerFall Ascension | Matt Thorson
HACK-868 | Michael Brough
Mushroom 11 | Untame
Papers, Please | Lucas Pope
Don't Starve | Klei Entertainment
Crypt of the NecroDancer | Brace Yourself Games
Honorable mentions: The Banner Saga | Stoic; Perfect Stride | Arcane Kids; Threes | Asher Vollmer, Greg Wohlwend & Jimmy Hinson
DEVICE 6 | Simogo; Gorogoa | Jason Roberts
Excellence In Audio
Samorost3 | Amanita Design
Dominique Pamplemousse in "It's All Over Once the Fat Lady Sings!" | Deirdra Kiai Productions
The Stanley Parable | Galactic Cafe
Crypt of the NecroDancer | Brace Yourself Games
DEVICE 6 | Simogo
The Yawhg | Damian Sommer & Emily Carroll
Honorable mentions: Sokobond | Alan Hazelden, Harry Lee & Ryan Roth; The Banner Saga | Stoic; Potatoman Seeks the Troof | Pixeljam
Jazzpunk | Necrophone Games; Don't Starve | Klei Entertainment
Nuovo Award
Dominique Pamplemousse in "It's All Over Once the Fat Lady Sings!" | Deirdra Kiai Productions
Luxuria Superbia | Tale of Tales
Extrasolar | Lazy 8 Studios
Perfect Woman | Peter Lu and Lea Schonfelder
SoundSelf | Robin Arnott
Papers, Please | Lucas Pope
Save the Date | Paper Dino Software
Corrypt | Michael Brough
Honorable mentions: Shelter | Might & Delight; DEVICE 6 | Simogo; Elegy for a Dead World | Dejobaan Games with Popcannibal
SUPERHOT | SUPERHOT Team; 18 Cadence | Aaron A. Reed
Seumas McNally Grand Prize
The Stanley Parable | Galactic Cafe
Don't Starve | Klei Entertainment
Jazzpunk | Necrophone Games
Papers, Please | Lucas Pope
DEVICE 6 | Simogo
Dominique Pamplemousse in "It's All Over Once the Fat Lady Sings!" | Deirdra Kiai Productions
Honorable mentions: Crypt of the NecroDancer | Brace Yourself Games; TowerFall Ascension | Matt Thorson; Kerbal Space Program | Squad
HACK-868 | Michael Brough; The Yawhg | Damian Sommer & Emily Carroll
لیست بازی های برتر سال 2013
Excellence In Visual Art
Incredipede | Northway Games and Thomas Shahan
Kentucky Route Zero | Cardboard Computer
Guacamelee! | Drinkbox Studios
Lovers in a Dangerous Spacetime | Asteroid Base
Year Walk | Simogo
Excellence In Narrative
Thirty Flights of Loving | Blendo Games
Cart Life | Richard Hofmeier
Kentucky Route Zero | Cardboard Computer
Dys4ia | Auntie Pixelante
Gone Home | The Fullbright Company
Technical Excellence
StarForge | CodeHatch
Perspective | DigiPen Widdershins
Little Inferno | Tomorrow Corporation
Intrusion 2 | Aleksey Abramenko
LiquidSketch | Tobias Neukom
Excellence In Design
Samurai Gunn | Beau Blyth
FTL: Faster Than Light | Subset Games
Starseed Pilgrim | Droqen & Ryan Roth
Super Hexagon | Terry Cavanagh
Super Space ______ | David Scamehorn & Alexander Baard/DigiPen
Excellence In Audio
Kentucky Route Zero | Cardboard Computer
Bad Hotel | Lucky Frame
Jeppe Carlsen | 140
Hotline Miami | Dennaton Games
Pixeljunk 4AM | Q-Games
Nuovo Award
Cart Life | Richard Hofmeier
Spaceteam | Henry Smith
Dys4ia | Auntie Pixelante
Bientot l’ete | Tale of Tales
7Grand Steps | Mousechief
MirrorMoon | SantaRagione + BloodyMonkey
VESPER.5 | Michael Brough
Little Inferno | Tomorrow Corporation
Seumas McNally Grand Prize
Hotline Miami | Dennaton Games
FTL: Faster Than Light | Subset Games
Cart Life | Richard Hofmeier
Little Inferno | Tomorrow Corporation
Kentucky Route Zero | Cardboard Computer
Student Winners
ATUM | NHTV IGAD
Back to Bed | Danish Academy of Digital Interactive Entertainment
Blackwell’s Asylum | Danish Academy of Digital Interactive Entertainment
Farsh | NHTV IGAD
Knights of Pen & Paper | Instituto de Ensino Superior de Brasilia & Universidade de Brasilia
the mindfulxp volume | Carnegie Mellon University Entertainment Technology Center
Pulse | Vancouver Film School
Zineth | Rensselaer Polytechnic Institute
Incredipede | Northway Games and Thomas Shahan
Kentucky Route Zero | Cardboard Computer
Guacamelee! | Drinkbox Studios
Lovers in a Dangerous Spacetime | Asteroid Base
Year Walk | Simogo
Excellence In Narrative
Thirty Flights of Loving | Blendo Games
Cart Life | Richard Hofmeier
Kentucky Route Zero | Cardboard Computer
Dys4ia | Auntie Pixelante
Gone Home | The Fullbright Company
Technical Excellence
StarForge | CodeHatch
Perspective | DigiPen Widdershins
Little Inferno | Tomorrow Corporation
Intrusion 2 | Aleksey Abramenko
LiquidSketch | Tobias Neukom
Excellence In Design
Samurai Gunn | Beau Blyth
FTL: Faster Than Light | Subset Games
Starseed Pilgrim | Droqen & Ryan Roth
Super Hexagon | Terry Cavanagh
Super Space ______ | David Scamehorn & Alexander Baard/DigiPen
Excellence In Audio
Kentucky Route Zero | Cardboard Computer
Bad Hotel | Lucky Frame
Jeppe Carlsen | 140
Hotline Miami | Dennaton Games
Pixeljunk 4AM | Q-Games
Nuovo Award
Cart Life | Richard Hofmeier
Spaceteam | Henry Smith
Dys4ia | Auntie Pixelante
Bientot l’ete | Tale of Tales
7Grand Steps | Mousechief
MirrorMoon | SantaRagione + BloodyMonkey
VESPER.5 | Michael Brough
Little Inferno | Tomorrow Corporation
Seumas McNally Grand Prize
Hotline Miami | Dennaton Games
FTL: Faster Than Light | Subset Games
Cart Life | Richard Hofmeier
Little Inferno | Tomorrow Corporation
Kentucky Route Zero | Cardboard Computer
Student Winners
ATUM | NHTV IGAD
Back to Bed | Danish Academy of Digital Interactive Entertainment
Blackwell’s Asylum | Danish Academy of Digital Interactive Entertainment
Farsh | NHTV IGAD
Knights of Pen & Paper | Instituto de Ensino Superior de Brasilia & Universidade de Brasilia
the mindfulxp volume | Carnegie Mellon University Entertainment Technology Center
Pulse | Vancouver Film School
Zineth | Rensselaer Polytechnic Institute
لیست بازی های بخش اصلی سال 2014
همچنین در بخش Student بیشتر از 350 بازی شرکت کردن
لیست بازی های بخش Student سال 2014
این پست آپدیت میشود...
آخرین ویرایش: