Multi Platform Immortals of Aveum

سازنده
Ascendant Studios
تاریخ انتشار
July 20, 2023
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
79dd479a-e717-4747-ba76-c797fce24507.jpg

Immortals of Aveum یک بازی اول شخص در سبک "magic shooter" ـه که در یک دنیای سینمایی فانتزی اتفاق میوفته. کارگردان سابق Dead Space و چند تا از کمپین های CoD داره بازی رو میسازه . بازی امسال برا کنسول های نسل نهم و PC توسط EA منتشر خواهد شد .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
خوب اولین بازی نسل نهمی که با UE5 ساخته میشه 3 ماه دیگه منتشر میشه گرافیکش خیلی خفنه
بازی به عبارت خیلی ساده Doom ولی به جای اسلحه Magic داری . چیزی خیلی خفنی به نظر میاد :

اطلاعات کامل :

1681410395119.png

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,110
نام
محمد علی
خوب اولین بازی نسل نهمی که با UE5 ساخته میشه 3 ماه دیگه منتشر میشه گرافیکش خیلی خفنه
بازی به عبارت خیلی ساده Doom ولی به جای اسلحه Magic داری . چیزی خیلی خفنی به نظر میاد :

اطلاعات کامل :

View attachment 289874
دفعه اول که تریلر رو دیدم wow‌شدم
بعد نسخه 4K رو دانلود کردم و دوباره دیدم و یه مقدار توی ذوقم خورد.
قسمت‌هایی از تریلر حالت سینماتیکی دارن و خوب به نظر میان
اما ثانیه‌هایی از تریلر انگار از خود گیم‌پلی اول شخص بازی باشه و اونجاها چیزهای نگران کننده‌ای دیده میشه.
اول این که گرافیک بازی دیگه اون‌قدرها شاخ به نظر نمیاد.
و بدتر از اون به نظر میاد فریم‌ریت بازی چندان خوب نیست که برای یه بازی شوتر (؟) اول شخص زیاد علامت خوبی نیست.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
بین کارهای خوبشون با کنسل کردن ALICE یک بار دیگه مزخرف بودنشون را نشون دادن
این حرکتشون رو واقعا درک نمیکنم :| با این روندی که پیشه کردن هیجوره منطقی نبود چراغ سبز ندن !!! نمیدونم شاید با خود خالق بازی مشکل داشتن چون غیر این هیچ دلیل منطقی دیگه ای وجود نداره .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,741
پیش نمایش IGN

کامبت رو کلی تعریف کرده و دیالوگ ها هم کرینجی و با یـ عالمه جک بی مزه (کی میخواد این ترند مصخره تموم بشه خدا میدونه)
بعد از پیش نمایش ردفال اینا تو روز روشن بگن ، روزه
من میگم پس شبه :D

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: m.a.t

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,960
نام
نـــــــویـــــــــد
بعد از دو ساعت حدودا، میشه گفت بازی بدی نی. یعنی واسه گیم‌پلی ایده‌های جالبی داشتن و خوبم پیاده شده با توجه به اینکه اولین بازیشون بوده. این شوتینگش حس خووبی میده. فعلا سه نوع اسپل داریم. یکی شبیه شانگان یکی رایفل و یکی هم smg. شیلد و شلاق هم داریم. شخصیتا که خب مشخص بود مشکل دارن و حتی نچسبن. داستان بازی هم تا الان چیز خاص و مهمی نداشته و فکرم نمیکنم چیزی داشته باشه در کل. ولی چیزی که خیلی اذیت میکنه و حتی شاید باعث بشه دراپش کنم، افت فریم و نورپردازی خیلی بد بازیه! فریم بازی حتی یه لحظه رو ۶۰ نمیمونه و واقعا سر درد گرفتم. بعد این موضوع کم بود، یهو از چپتر دوم وارد یه محیطی میشی که واقعا نورپردازیش بده و اندکی صبر و تحمل مجبور شدم بازی و ببندم! به نظرم اصلا پولیش نشده. انفجار و پارتیکل‌ها و باقی افکتا هم جالب نیستن. هیچکدوم اینا مهم نبود اگه فریم بازی ثابت بود. واقعا عجیب است. در کل گیم‌پلی بازی خوب و فانه ولی باقی چیزاش خیلی آش دهن سوزی نیستن. حیف واقعا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر