ICO And Shadow Of The Colossus Collection

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
نمی دونم اینا رو قبلا کسی گذاشته یا نه ، شرمنده اگه تکراریه
عکس یه تعداد از کلوسوس هایی که در نهایت از نسخه نهایی بازی حذف شدن. , واقعا خیلی حیف شد اینا رو ندیدیم،بعضی هاشون طراحی جالبی دارن. مشخصه سازنده ها خیلی زحمت کشیدن براش...

ممنون رفیق بابت عکسا. واقعا که حیف شدن

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,777
نام
Masoud
دوستان یه Guide ـی چیزی از بازی موجد نیست با عکس باشه !؟

Shadow of the Colossus Guide & Walkthrough - PlayStation 2 (PS2) - IGN

04874391281428092014.jpg

84661963548834864845.jpg
]
84729256076095940761.jpg

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
9:06 روی نرمال تمومش کردم رفت. جالبی اش این بود که بعد 5 سال بازی رو دوباره بازی می کردم ولی تا غول آخر نیازی به راهنما پیدا نکردم !

خواستم اول با Guide برم جلو ، گفتم نه کِیف نداره اینطوری ... :D
همینجوری پشت سر هم رفتم تا غول آخر ، وقتی روی مچ دست راستش بودم نمیدونستم چکار کنم فقط .

واقعاً لذت بخش بود.

آخرین ویرایش:

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
سلام

دوستان در بازی ico یک قسمتی از بازی هست که به معدن و ... می رسیم . اونجاهارو رد می کنم با یک اسانسور دستی می رم بالا همون قسمتی که باید یک طناب رو بگیری خودتو پرت کنی روی پل تا پل بیفته دختررو بیاری این سمت ، بعد از اون گیر کردم شدید . کسی فهمید کجارو می گم ؟ تو اون منطقه یه بمب هم می ترکونی و میندازی سمت یه برجک که می شکنه و می افته روی یه پل دیگه و ...
دو تا عکس انداختم از جایی که گیر کردم ، الان من می پرم روی این زنجیر ولی وقتی پرش دوم رو انجام میدم دستش به لبه نمی رسه . مشکل از کجاست ؟
http://up.vatandownload.com/images/mgkr7c6sus8chlshhzql.jpg
http://up.vatandownload.com/images/o4kkybqrsolnzm3ba618.jpg

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
داداش خيلي راحته اونجا بايد با زنجير تاب بخوري بعد بپري احتمالا از تاب خوردن زنجير تا حالا استفاده نكردي الان دقيق يادم نيست ولي بايد يه دكمه رو دسته رو نگه داري تا زنجير تاب بخوره

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
داداش خيلي راحته اونجا بايد با زنجير تاب بخوري بعد بپري احتمالا از تاب خوردن زنجير تا حالا استفاده نكردي الان دقيق يادم نيست ولي بايد يه دكمه رو دسته رو نگه داري تا زنجير تاب بخوره
مغز کارگردان رو خر گاز گرفته !؟ :d مگه تاب هم می شه خورد با زنجیر ؟ والا چنین اموزشی در بازی به ما ندادن و تا الان هم که نصف بازی رو رفتیم تاب خوردنی وجود نداشته ! و احتیاج نبوده ! برم امتحان کنم !

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
با تشکر از دوستان مشکل همون تاب خورن بودن و بازی رو به اتمام رسوندم . متاسفم واسه کارگردان بازی که 2 ساعت مارو سر کار گذاشت و یه اموزش اول بازی نذاشت . جالبه من بیش از نصف بازی رو رفتم ولی هیچ جایی احتیاج به تاب خوردن نداشت . فقط پشت کاراکتر رو به منطقه ای که می خواستی بپری می کردی و تمام !

موفق باشید

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,824
نام
مرتضی
من تازه دیشب بازی رو دان کردم و برای بار اول دارم میرم رو پلی2 بازیش نکردم
غول اول هم با اقتدار ترکوندم الان رو دومی هستم
گفتم بیاد بالا تاپیک تجدید خاطره ای بشه و برا ما هم تجربه بشه:d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من یک مشکل دارم نمی دونم چجوری با چه روشی غول هارو پیدا کنم!
دوستان اگر می دونند یک کمک کامل بکنند ممنون میشیم.

سلام شمشیرتو بگیر بالا اگه اشتباه نکنم ازش ی نوری بلند میشه و جهت را نشان میده میبردت ی راست پیش غول بیابونی ها :d

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من تازه دیشب بازی رو دان کردم و برای بار اول دارم میرم رو پلی2 بازیش نکردم
غول اول هم با اقتدار ترکوندم الان رو دومی هستم
گفتم بیاد بالا تاپیک تجدید خاطره ای بشه و برا ما هم تجربه بشه:d

واقعاً خسته نباشید ... میخوای بگی ایزو هم بازی نکردی دیگه ؟ :D

شما روی اسب که هستی شمشیر رو انتخاب کن و رو به جهت های مختلف دایره رو بگیر تا اشعه نور خورشید مکان غول رو نشونت بدهد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر