How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ای بابا این آخرش که حالمون رو گرفت!!
خدا کنه یا جوری تدوین کرده باشن که بیننده فکر کنه عروسی بارنیه یا اگه هست یه جوری بهم بخوره!:D اصل سریال به کارای بارنی بود!رسما اون 4-5 قسمت فصل 5 که بارنی و رابین با هم بودن از عذاب آورترین بخش های سریال بود واسه من.البته به جز اپیزودی که میخواستن جدا بشن:D
کلا حال نکردم با پایانش...

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ای بابا این آخرش که حالمون رو گرفت!!
خدا کنه یا جوری تدوین کرده باشن که بیننده فکر کنه عروسی بارنیه یا اگه هست یه جوری بهم بخوره!:D اصل سریال به کارای بارنی بود!رسما اون 4-5 قسمت فصل 5 که بارنی و رابین با هم بودن از عذاب آورترین بخش های سریال بود واسه من.البته به جز اپیزودی که میخواستن جدا بشن:D
کلا حال نکردم با پایانش...
اتفاقا پایانش عالی بود چون به هر حال بارنی هم باید سروسامون بگیره چون بالاخره اونم آدمه دیگه:d وگرنه هیچ آدم سالمی کارهایی که اون میکنه رو تا آخر عمر ادامه نمیده و اگه میخواستن به بارنی سروسامون ندن سریال به دور از واقعیت میشد.به نظر من دو قسمت آخر سیزن 6 بر خلاف اپیزود 14 به این ور که واقعا گند زده بود,بسیار عالی بود و سیزن 6 رو خوب تموم کردن.بعدشم بیننده باید چه فکری بکنه؟:D رسما نشون داد و گفت که عروسیه بارنیه:D یه حرفایی میزنیا:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اتفاقا پایانش عالی بود چون به هر حال بارنی هم باید سروسامون بگیره چون بالاخره اونم آدمه دیگه:d وگرنه هیچ آدم سالمی کارهایی که اون میکنه رو تا آخر عمر ادامه نمیده و اگه میخواستن به بارنی سروسامون ندن سریال به دور از واقعیت میشد.به نظر من دو قسمت آخر سیزن 6 بر خلاف اپیزود 14 به این ور که واقعا گند زده بود,بسیار عالی بود و سیزن 6 رو خوب تموم کردن.بعدشم بیننده باید چه فکری بکنه؟:D رسما نشون داد و گفت که عروسیه بارنیه:D یه حرفایی میزنیا:D
هر کی رو میبینم با پایانش حال کرده,ولی من زیاد خوشم نیومد.:d
بعدشم بیننده باید چه فکری بکنه؟:biggrin1: رسما نشون داد و گفت که عروسیه بارنیه:biggrin1: یه حرفایی میزنیا:biggrin1:
بیننده(مثلا من) الان میتونه یه جوری فکر بکنه که عروسی بارنی نباشه!:D
در هر صورت,اگه این سکانس ماله تهه تهه سریال باشه قابل قبوله ولی اگه سیزن 7 بخواد ادامه ی این باشه,یعنی 2 سیزن آینده رو بخواد با ازدواج بارنی و رابین ادامه بده,جذابیت سریال حداقل واسه من نصف میشه.

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
هر کی رو میبینم با پایانش حال کرده,ولی من زیاد خوشم نیومد.:d

بیننده(مثلا من) الان میتونه یه جوری فکر بکنه که عروسی بارنی نباشه!:D
در هر صورت,اگه این سکانس ماله تهه تهه سریال باشه قابل قبوله ولی اگه سیزن 7 بخواد ادامه ی این باشه,یعنی 2 سیزن آینده رو بخواد با ازدواج بارنی و رابین ادامه بده,جذابیت سریال حداقل واسه من نصف میشه.
باهات شرط میبندم عروسیه بارنی و رابینه.
احتمال زیاد سیزن 7 با ازدواجشون تموم میشه و سیزن 8 هم که ادامه داستانه تا پایانش دیگه.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
باهات شرط میبندم عروسیه بارنی و رابینه.
احتمال زیاد سیزن 7 با ازدواجشون تموم میشه و سیزن 8 هم که ادامه داستانه تا پایانش دیگه.

بارنی ازدواج کنه سریال میره تو دیوار :D

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
بارنی ازدواج کنه سریال میره تو دیوار :D
دیگه به هر حال دارن ازدواج میکنن:d البته من فکر نمیکنم سریال بره تو دیوار:d کلا من با این قضیه سروسامون گرفتن بارنی شدیدا موافقم.

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
خب من هم الان آخرین قسمتش رو دیدم :D

خیلی دوست دارم که زن بارنی ، رابین باشه ! هر چند که احتمالش زیاده با توجه به اتفاقات بین این 2 تا و چهره ی آخر رابین، اما باز اینا هیچی بعید نیست !!

این سیزن به نظرم خوب تموم شد ! ولی خیلی بیخود دارن کشش میدن درست مثل سوپرنچرال :D! میتونستن بیشتر روی اصل داستان مانور بدن ...

به هر حال منتظر سیزن بعدی هستیم ... :x

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
آخر سیزن 6:
به نظر من عروس رابین نیست چون اگه دقت کرده باشین آخر اپیزود 20 که سال 2020 رو نشون میده نه بارنی حلقه داره نه رابین یعنی احتمالا تا اون موقع بارنی جدا شده از زنش که با توجه به اینکه اونموقع هم با رابین دوست بود احتمالش کمه که زنش رابین بوده باشه.
+
لباس لیلی هم زیاد به bridesmaid نمیخورد.
---------------------------
عروسی حداقل آخر سیزن 7ـه چون لیلی حامله نبود یعنی حداقل 9 ماه بعد سپتامبره.
اینم درباره سیزن 7ـه گفته غیر از رابین و نورا دخترای جدی دیگه ای هم وارد زندگی بارنی میشن.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اینم درباره سیزن 7ـه گفته غیر از رابین و نورا دخترای جدی دیگه ای هم وارد زندگی بارنی میشن.
که بارنی مثل همیشه اونارو هم کله میکنه:D این حرکات تو ذاتشه کلاً! به نظر من این شخصیت اصلا ازدواج نکنه یا اگرم بکنه طلاق بگیره یا عروسیش خیلی فجیع بهم بخوره، خیلی بهتر و باحالتره!!!:D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
احتمالا بارنی 40 سالشه که به فکر ازدواج افتاده:D
جدا از شوخی من تنها چیزی که برام مهمه اینه که تد به سرو سامونی برسه! چون واقعا شخصیتشو بیشتر از همه دوست دارم!
رابین که یه خواستگار خیلی خوب داره و مطمئن باشید با بارنی ازدواج نمیکنه!

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
امیدوارم که نورا باشه
هرچند اخر قسمت،همه ی بچه هارو نشون دادن بغیر از رابین(عروس؟):d
در هر صورت فصل رو خوب تموم کردن
اون تیکه دختر موبلوند تو رستوران هم باحال بود،گفتم بالاخره مامانرو نشون دادن ولی دوباره رفتیم تو کف:d

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
باز باید 4-5ماه صبر کنیم
swear1b9nyl.gif

• Like
Reactions: 孢子

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟