Homebrew Channel

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
من فقط تاپیکا رو دیدم ولی چون خودم مشکلی نداشتم توش نرفتم خودت برو ببین دیگه اینم لینکش فقط 20 صفحه ی آخر رو خوب نگاه کن چون خیلی سایت پر بازدیدی هست و امکان داره تاپیکی امروز صفحه ی اول باشه فردا صفحه ی 5 :D

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بابا یه جوون مردی پیدا بشه بیاد بم ما بگه باید چه غلطی بکنیم تا این لعنتی نصب بشه...
بابا من می خوام با Wii فیلم ببینم...
یکی کمک کنه...
ببین این آخرین تارهای موهام هم داره میریزه...

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بابا یه جوون مردی پیدا بشه بیاد بم ما بگه باید چه غلطی بکنیم تا این لعنتی نصب بشه...
علی واقعا هنوز نصبش نکردی؟ :confused: بدو داره دیر میشه ها!! ;) فیرمورت الان چنده خب؟
--------------
فیلم دیدن حالا به درک! :cheesygri یه DVD player میخری! ولی باید حتما این Homebrew Channel رو واسه بازی ها نصب کنی ها !!

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
علی واقعا هنوز نصبش نکردی؟ :confused: بدو داره دیر میشه ها!! ;) فیرمورت الان چنده خب؟
--------------
فیلم دیدن حالا به درک! :cheesygri یه DVD player میخری! ولی باید حتما این Homebrew Channel رو واسه بازی ها نصب کنی ها !!
3.2j...
سوال بعدی؟؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
3.2j...
سوال بعدی؟؟
خب سوالام تموم شد! :D
بفرما:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=468581&postcount=4

:biggrin1:
-----------
واقعا نمیدونم مشکلت کجاس! آخه خودت هم ببین چیزی نداره که بخواد کار نکنه؛ یه رایت کردنه فقط. حالا هی چندبار رایت کن ببین شاید درست شد خب!

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من همه اون کارها رو می کنم تا که می زارم تو دستگاه به عنوان یه بازی گیم کیوب میشناسه و دیگه چیزی نمیشه...
واسه کس دیگه این این اتفاق افتاده؟؟
راه دیگه ای واسه ریختن داره؟؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من همه اون کارها رو می کنم تا که می زارم تو دستگاه به عنوان یه بازی گیم کیوب میشناسه و دیگه چیزی نمیشه...
خب تا اینجاش که کار کرده خب، روش کلیک کنی بعدش یه صفحه میاد که آخرش باید reset رو بزنی که دیگه نصب میشه، این صفحه رو دیدی اصلا؟ کلیک میکنی روش چی میشه؟!

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
می خوای ریجن های دیگه رو دانلود کنم امتحان کنم ببینم چی میشه؟؟ هان؟؟
خب مریض که نبودن گفتن باید ریجن خودت باشه! :D من آخر نفمیدم کلیک میکنی روی اون icon ـش چی میشه؟! :confused: هیچی ؟!

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خب مریض که نبودن گفتن باید ریجن خودت باشه! :D من آخر نفمیدم کلیک میکنی روی اون icon ـش چی میشه؟! :confused: هیچی ؟!
آقا اشتباه گفتم.
من این installer.iso رو با سرعت 4 ایکس می زنم رو دی وی دی.
دیسک رو که تو دستگاه می زارم هی میچرخنونه و میچرخونه آخرش هم یه علامت سوال با یه نوشته ژاپنی زیرش میاد... و دیگر هیچ...
ببین بیا سایز ها رو مقایسه کنیم.
من فایل the_homebrew_channel-beta_8-iso-JAP.tar.gz رو با حجم 7.66 مگابایت دانلود کردم. اینو بازش کردم تو هارد یه فایل با نام the_homebrew_channel-beta_8-iso-JAP.tar با حجم 1.46 گیگ اومد. د.باره این رو هم بازی کردم فایل ه ریختن بیرون که installer.iso هم با حجم 1.46 گیگ بینشون بود. ورداشتم با ImgBurn با سرعت 4 رایت زدم رو دی وی دی گذاشتم تو دستگاه بعد همینی شد که گفتم...
حالا میگید چی کار کنم؟؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من فایل the_homebrew_channel-beta_8-iso-JAP.tar.gz رو با حجم 7.66 مگابایت دانلود کردم. اینو بازش کردم تو هارد یه فایل با نام the_homebrew_channel-beta_8-iso-JAP.tar با حجم 1.46 گیگ اومد. د.باره این رو هم بازی کردم فایل ه ریختن بیرون که installer.iso هم با حجم 1.46 گیگ بینشون بود. ورداشتم با ImgBurn با سرعت 4 رایت زدم رو دی وی دی گذاشتم تو دستگاه بعد همینی شد که گفتم...
خب آره دقیقا همینجوری ـه که گفتی. فقط اون قرمزه رو زیاد نفهمیدم چی گفتی، باید اون installer.iso رو تنهایی رایت کنی ها! چیز دیگه ای قاتی ـش نباشه.

به هر حال همین شکلی ـه! اگه این نشد یه راه Twilight Hack هست که خودم بلد نیستم، قراره Naviid امتحان کنه خبرش رو بده که هنوز نداده! یه کم صبرکن خودش بیاد ببینیم چه کرده...

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
منظورش این بود که بعد از Extract کردن فایل Installer.iso با حجم 1.46 مشاهده شد ! که همون رو رایت زد
من پیشنهاد میکنم یه بار با سرعت 1 هم رایت بزن ضرر نداره که فوقش باید یه DVD رو بندازی دور دیگه ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
همه این کارها رو کردم... نشد که نشد...
منم باید برم سراغ اون Twilight Hack ...
----------------------------------------------------
SD card چقدر بگیرم خوبه؟؟ 512 خوبه؟؟ چنده قیمتش؟؟

hardark

کاربر سایت
Feb 19, 2008
63
سلام
من هم homebrew رو با twilight hack نصب كردم. يه micro sd بك گيگ از پايتخت گرفتم 4 هزار تومان. فقط بايذ دقت كني ريجن بازي Zelda كه داري چيه همونو كپي كني رو flash وي. بعد مي ري تو بازي save اول اگر نشد save دوم رو لود مي كني. تو بازي هم فقط چند قدم برمي كردي عقب كه هك اجرا مي شه و فايل boot.dol تو ريشه SD كه برنامه نصب homeborew هست رو اجرا مي كنه.
همين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر