Hitman:Blood Money

نام:Hitman:BloodMoney
سازنده:IO InterActive
ناشر:Eidos InterActive
تاریخ عرضه:D ماه 84
سیستم: pc ps2 xbox
همه شما میدونید که سری بازیهای HitMan جز معروف ترین بازی ها در کشور ما به حساب میاد.
بازی Hitman:Blood Money جدیدترین نسخه از این سری بازی هست که توسط شرکت IO Interactive طراحی و ساخته شده و در E3 امسال دمو ای از این نسخه را شاهد بودیم و اولین پیشرفت محسوس این بازی در گرافیک بسیار بالا اون بود به طوری که جزییات آن در حد بازی Splinter Cell یا حتی فراتر کار شده است. شروع بازی در دمو نمایش داده شده از کازینویی در شهر لاس وگاس بود و مامور 47 بیرون ساختمان ماموریات خود را شروع میکند.فضای شهر به خوبی طراحی شده و نور پردازی و طراحی ساختمان ها و آسمان شهر به دقت صورت گرفته.با دیدن مامور 47 متوجه طراحی عالی با جزییات بسیار بالا این شخصیت میشوید.پس از ورود او به ساختمان کازینو گاردهای محافظ نیم نگاهی با بی تفاوتی به وی میکنند و به دفتر کازینو می روند.47 نگاهی به اطراف انداخته و وجود یک آوای عربی زیبایی فضا را دوچندان جذاب کرده است.
مامور47 در این مرحله تنها یک Sniper در درون کیف خود دارد و هدف وی بدست آوردن یک اسلحه سبک برای انجام دادن ماموریت خویش است.در اینجاست که شاهد یک قابلیت جدید از وی میشویم آن هم دزدیدن اشیا از اشخاص است.47 بعد از نزدیک شدن به یکی از گاردها در یک لحظه اسلحه او را دزدیده و به سرعت به سوی طبقات بالا رفته تا ماموریت اصلی اش را به پایان زساند. او با کمک آسانسور خود را روی بام کازینو می رساند و در آنجا باز هم شاهد قابلیت جدیدی از وی میشویم که آن تغییز دادن اشیا و جا به جا کردن آن ها است که به اصطلاح فیزیک نام دارد.
مامور 47 قرقره آسانسور را از جایش در آورده و عملا آن را از کار می اندازد و با قراردادن یک بمب در کنار درب اسانسور خیال خود را از بابت پشت سرش راحت کرده و با آرامش کامل اسلحه خود را درآورده و...
به گفته طراحان بازی قابلیت های حرکتی حدیدی به 47 داده شده به طوری که میتواند از بالکان بالارفته یا مثلا اجساد را در یخچال یا سطلهای زباله پنهان کند اما باید همنند نسخه های پیشین مراقب باشید که اجساد دیده نشوند و گرنه ممکن است انجام ماموریت ها بسیار مشکل یا حتی غیرممکن شود.از دیگر نکات جدید در این بازی امکان گروگان گرفتن افراد است که باعث میشود دشمنان یا به سویتان شلیک نکنند یا اگر شلیک کنند تیرها به گروگان اصابت کند و شما جان سالم به در ببرید.موضوع بازی مربوط به درگیری بین دو گروه خرابکار است.47 به استخدام یکی از آنها در آمده و باید به قول معروف دانه درشتهای گروه رقیب را نابود کند. نکته جالب اینست در این بازی وجود پول برای خرید وسایل لازم است.این پول در عوض ماموریت هایی که به پایان رسانده ایم به حساب بانکی ما ریخته میشود. و شما با این پول می توانید اسلحه های قوی تر و بهتری بخرید.همچنین سایر لوازم مورد نیاز را بدست آورید البته توجه کنید که هرچه ماموریت را به سر و صا تر به انجام رسانید در عوض پول بیشتری را بدست می آورید.به گفته شرکت درجه سختی بازی نیز مانند سابق است تنها یک مرحله آموزشی کامل برای این بازی در نظر گرفته شده است که از سختی مراحل بازی می کاهد . موزیک متن بازی نیز توسط موزیک ساز معروف بازی های کامپیوتری یعنی Jesper Kyd ساخته شده که با مراحل بسیار هماهنگ است.
این بازی در پاییز امسال بر روی PS2 و Xboxو PC عرضه می شود.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز می باشد. :cheesygri
Hitman:BloodMoney Official Trailer
Hitman:BloodMoney Screen Shots!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ROONEY190

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
با این تاپیکتون خیلی حال کردم ایول راستی این بلاد مانی ناسخه ی 360 داره؟
آره برای 360 هم ساخته شده. ;)
نه مشکل از Dx9 نیست همون فایل رو ممد رضا گذاشته بود کپی کردم درست شد ولی بهر حال از توجهتون ممنو
مطمئنم شما دایرکت ایکسی که نصب کردید مشکل داشته ... یا خود فایل نصب DX مشکل داشته که اون فایل Dll کپی نشده. ;)

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
کشف کردم.کشف کردم.آقا وقتی دارین نوشته های آخرو میبینین دکمه حرکت به جلو رو بزنین...پشت سر هم بزنین...بعد هیتمن از جاش بلند میشه.و همه رو میکشین.فیلم آخر هم باز میشه...نزارین تابوت بره پایین...:cheesygri

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
کشف کردم.کشف کردم.آقا وقتی دارین نوشته های آخرو میبینین دکمه حرکت به جلو رو بزنین...پشت سر هم بزنین...بعد هیتمن از جاش بلند میشه.و همه رو میکشین.فیلم آخر هم باز میشه...نزارین تابوت بره پایین...
Holy Hell !!!
چه جلب خوب شد گفتی داشتم یه بار دیگه رو Pro تمومش میکردم !!!!!!!!!!!!!!!!! :cheesygri

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
دوستان من با هیتمن مشکل دارم ! مشکلم هم بدجوریه راستش نمیتونم بازی کنم.
اگه میشه به من کمک کنید تا مشکل حل شه...چون دارم سکته میزنم ! (cry)
این عکسو ببینید گریتون میگیره : :((

اون پچی رو هم که زحمتشو کشیده بودید ریختم ولی حل نشد متاسفانه.
اون پارازیتی که توی صفحه هستش یکجا ساکن نیست همینطور تکون میخوره توی صفحه بالا پایین میره ! بعضی اوقات هم برفک میاد توی صفحه.
البته این مشکلو فعلا توی هیتمن دارم ! و یکمی هم توی condemned (خیلی کم) ولی هیتمنو دیگه راستش خیلی زیاد هستش اصلا نمیشه حال کرد با بازی.توی بازیهای دیگه اصلا مشکلی ندارم مثلا همین دیروز رفتم Blazing Angels برداشتم هیچ مشکلی ندارم باهاش و خیلی بازیهای دیگه اینطور نیست یعنی تا حالا نبوده این مشکل تو سیستمم !
البته بگم این مشکلو فقط با 2 بازی دارم که بالا گفتم.
لطفا راهنماییم کنید تا سکته نزدم.اگه سکته زدم خونم گردنتونه ها ! :cheesygri
در ضمن از این سری از هیتمن هم خیلی خوشم اومده مخصوصا گرافیکش.:love:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
یک چیز جالب........
من الان هر 4 نسخه رو روی سیستمم دارم و توی این 2 هفته 1 و 2 رو برای بار دوم تموم کردم اونوقت داشتم 3 رو بازی می کردم که 4 وسوسم کرد حالا که یک کم بازی کردم می خوام دوباره 3 رو بازی کنم تازه می فهمم بازی چقدر فرق کرده×!!!!
خیلی خیلی خیلی بازی بهتر شده اگه براتون مقدور هست فقط یک نظر به سری قبلی بندازین
ایشالا این هفته ای 3 رو سایلت آساسینی تموم می کنم می رم سراغ 4;)
فقط میتونم بگم:
Best Game In World:
Prince of Persia & Hitman

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
یک چیز جالب........
من الان هر 4 نسخه رو روی سیستمم دارم و توی این 2 هفته 1 و 2 رو برای بار دوم تموم کردم اونوقت داشتم 3 رو بازی می کردم که 4 وسوسم کرد حالا که یک کم بازی کردم می خوام دوباره 3 رو بازی کنم تازه می فهمم بازی چقدر فرق کرده×!!!!
خیلی خیلی خیلی بازی بهتر شده اگه براتون مقدور هست فقط یک نظر به سری قبلی بندازین
ایشالا این هفته ای 3 رو سایلت آساسینی تموم می کنم می رم سراغ 4;)
فقط میتونم بگم:
Best Games In World:
Prince of Persia & Hitman

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط Ali_Amini:
امین عکسها رو نبینی بهتره ! ;) چون مشکلشو یافتم از مادربوردمه مثل اینکه...
کلا گفتم!!
اخه ما دیلاپی رو که میشناسی...
52.gif

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط Ali_Amini:
دوستان من با هیتمن مشکل دارم ! مشکلم هم بدجوریه راستش نمیتونم بازی کنم.
اگه میشه به من کمک کنید تا مشکل حل شه...چون دارم سکته میزنم ! (cry)
این عکسو ببینید گریتون میگیره : :((

اون پچی رو هم که زحمتشو کشیده بودید ریختم ولی حل نشد متاسفانه.
اون پارازیتی که توی صفحه هستش یکجا ساکن نیست همینطور تکون میخوره توی صفحه بالا پایین میره ! بعضی اوقات هم برفک میاد توی صفحه.
البته این مشکلو فعلا توی هیتمن دارم ! و یکمی هم توی condemned (خیلی کم) ولی هیتمنو دیگه راستش خیلی زیاد هستش اصلا نمیشه حال کرد با بازی.توی بازیهای دیگه اصلا مشکلی ندارم مثلا همین دیروز رفتم Blazing Angels برداشتم هیچ مشکلی ندارم باهاش و خیلی بازیهای دیگه اینطور نیست یعنی تا حالا نبوده این مشکل تو سیستمم !
البته بگم این مشکلو فقط با 2 بازی دارم که بالا گفتم.
لطفا راهنماییم کنید تا سکته نزدم.اگه سکته زدم خونم گردنتونه ها ! :cheesygri
در ضمن از این سری از هیتمن هم خیلی خوشم اومده مخصوصا گرافیکش.:love:
علی جون منم چنین مشکلی رو قبلا رو همه ی بازی ها داشتم و حتی رو ویندوز! درایور کارت گرافیکم رو آپ گرید کردم درست شد!:love:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
علی جون منم چنین مشکلی رو قبلا رو همه ی بازی ها داشتم و حتی رو ویندوز! درایور کارت گرافیکم رو آپ گرید کردم درست شد!:love:

نه مشکل از مادربوردمه که تا فردا درستش میکنم ! درایور ها رو همش تست کردم.;)

الانم میخواستم اون پستم رو ویرایش کنم ولی اون گزینه غیبش زده !!!

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بچه ها توی Hitman : Contracts تاحالا روح دیدید×!!!!
من فکر کنم یک لحظه یک روح رد شد (توی اون مرحله ی هتل)×!!!
بالای صحنه ی قتل که رفتم برگشتم دیدم یک روح از تو دیوار رد شد×!!!!!
حال کنید چجوری من بازی می کنم:p
ممکن هست یک بازی رو 2 ماه لفتش بدم تا تمام سوراخ سمبه ها رو چک کنم در صورتی که بخوام می تونم 4 روزه بازی رو تموم کنم;)
آدم بازی می کنه که با بازیش حال کنه نه اینکه ببینه آخرش چی میشه:cheesygri
اینم عکس روح.........
HitmanContracts 2006-06-06 01-31-03-82.JPG

HitmanContracts 2006-06-06 01-33-27-93.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر