Hitman:Blood Money

نام:Hitman:BloodMoney
سازنده:IO InterActive
ناشر:Eidos InterActive
تاریخ عرضه:D ماه 84
سیستم: pc ps2 xbox
همه شما میدونید که سری بازیهای HitMan جز معروف ترین بازی ها در کشور ما به حساب میاد.
بازی Hitman:Blood Money جدیدترین نسخه از این سری بازی هست که توسط شرکت IO Interactive طراحی و ساخته شده و در E3 امسال دمو ای از این نسخه را شاهد بودیم و اولین پیشرفت محسوس این بازی در گرافیک بسیار بالا اون بود به طوری که جزییات آن در حد بازی Splinter Cell یا حتی فراتر کار شده است. شروع بازی در دمو نمایش داده شده از کازینویی در شهر لاس وگاس بود و مامور 47 بیرون ساختمان ماموریات خود را شروع میکند.فضای شهر به خوبی طراحی شده و نور پردازی و طراحی ساختمان ها و آسمان شهر به دقت صورت گرفته.با دیدن مامور 47 متوجه طراحی عالی با جزییات بسیار بالا این شخصیت میشوید.پس از ورود او به ساختمان کازینو گاردهای محافظ نیم نگاهی با بی تفاوتی به وی میکنند و به دفتر کازینو می روند.47 نگاهی به اطراف انداخته و وجود یک آوای عربی زیبایی فضا را دوچندان جذاب کرده است.
مامور47 در این مرحله تنها یک Sniper در درون کیف خود دارد و هدف وی بدست آوردن یک اسلحه سبک برای انجام دادن ماموریت خویش است.در اینجاست که شاهد یک قابلیت جدید از وی میشویم آن هم دزدیدن اشیا از اشخاص است.47 بعد از نزدیک شدن به یکی از گاردها در یک لحظه اسلحه او را دزدیده و به سرعت به سوی طبقات بالا رفته تا ماموریت اصلی اش را به پایان زساند. او با کمک آسانسور خود را روی بام کازینو می رساند و در آنجا باز هم شاهد قابلیت جدیدی از وی میشویم که آن تغییز دادن اشیا و جا به جا کردن آن ها است که به اصطلاح فیزیک نام دارد.
مامور 47 قرقره آسانسور را از جایش در آورده و عملا آن را از کار می اندازد و با قراردادن یک بمب در کنار درب اسانسور خیال خود را از بابت پشت سرش راحت کرده و با آرامش کامل اسلحه خود را درآورده و...
به گفته طراحان بازی قابلیت های حرکتی حدیدی به 47 داده شده به طوری که میتواند از بالکان بالارفته یا مثلا اجساد را در یخچال یا سطلهای زباله پنهان کند اما باید همنند نسخه های پیشین مراقب باشید که اجساد دیده نشوند و گرنه ممکن است انجام ماموریت ها بسیار مشکل یا حتی غیرممکن شود.از دیگر نکات جدید در این بازی امکان گروگان گرفتن افراد است که باعث میشود دشمنان یا به سویتان شلیک نکنند یا اگر شلیک کنند تیرها به گروگان اصابت کند و شما جان سالم به در ببرید.موضوع بازی مربوط به درگیری بین دو گروه خرابکار است.47 به استخدام یکی از آنها در آمده و باید به قول معروف دانه درشتهای گروه رقیب را نابود کند. نکته جالب اینست در این بازی وجود پول برای خرید وسایل لازم است.این پول در عوض ماموریت هایی که به پایان رسانده ایم به حساب بانکی ما ریخته میشود. و شما با این پول می توانید اسلحه های قوی تر و بهتری بخرید.همچنین سایر لوازم مورد نیاز را بدست آورید البته توجه کنید که هرچه ماموریت را به سر و صا تر به انجام رسانید در عوض پول بیشتری را بدست می آورید.به گفته شرکت درجه سختی بازی نیز مانند سابق است تنها یک مرحله آموزشی کامل برای این بازی در نظر گرفته شده است که از سختی مراحل بازی می کاهد . موزیک متن بازی نیز توسط موزیک ساز معروف بازی های کامپیوتری یعنی Jesper Kyd ساخته شده که با مراحل بسیار هماهنگ است.
این بازی در پاییز امسال بر روی PS2 و Xboxو PC عرضه می شود.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز می باشد. :cheesygri
Hitman:BloodMoney Official Trailer
Hitman:BloodMoney Screen Shots!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ROONEY190

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
مرحله 5 وقتی آبجکتیو رو ترور می کنم میگه دنبال یه میکرو فیلم بگرد که به یه تیکه جواهر چسبیده ما 10...11 بار مپ رو زیر رو رو کردیم چیزی پیدا نکردیم اگه میشه یه بار دیگه هم دست ما رو بگیری
اون زن لخته رو که دوروبر استخر چرخ میزنه رو بکش از رو جسدش میکروفیلم رو بردار :cheesygri

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نوشته شده توسط SHvIRUS:
اون زن لخته رو که دوروبر استخر چرخ میزنه رو بکش از رو جسدش میکروفیلم رو بردار :cheesygri
اوه دمت گرم دیدم این زنه مشکوک میزنه ها حتی یه چند دقیقه ای هم دنبالش کردم که بکشمش دیدم هر جا میره یه agent هم بغلش هست الان میرم خفتشو میچسبم بعد می کشمش
مر30 ممنون شرمنده کردی:blushing:

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
hi 2 all
دوستان اگه كسي ورژن كنسولي اين بازي رو كرده يه مختصر توضيح بده بدرد بخور هست يا نه , البته فكر كنم كسي اينجا كنسول باز نباشه ...
thx

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
من همون مرحله تو برفه هست گیر کردم.اون 3 نفر رو ترور کردم ولی دیگه اتفاقه خاصی نمیفته از مرحله هم نمیاد بیرون..
توی اون مرحله بعد از ترور تارگت ها باید بری طبقه ی Studio با آسانسور و Video Tape رو بدزدی و بعدش سوار آسانسور شی و بری به طبقه Heli Port اونجا یه هلکپوتر هست که میتونی باهاش فرار کنی.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
دوستان این جا کسی هست با سیستم ضعیف بازی رو اجرا کرده باشه؟؟؟؟؟
اگر کسی هست که هنوز بازی نکرده بگه یادش بدم با پچ و یک سری دستکاری اگر هم کسی هست یک سری سوال داشتم×!!!
آخه تو تیر اندازی برام یک کمی عجیب شده
تیر می زنم صدای تیر هم می اد اون هم زخمی می شه 10 ثانیه ی بعد یادش می افته باید بمیره یکهو می افته زمین×!!!!
+++++++++
در ضمن مرسی شایان جون که تایپیک رو می گردونه خدا تو زندگی بگردونتت:cheesygri

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
تیر می زنم صدای تیر هم می اد اون هم زخمی می شه 10 ثانیه ی بعد یادش می افته باید بمیره یکهو می افته زمین×!!!!
حتما تفنگت M9 (کلت اسنیک در متال گیر :cheesygri ) که وقتی به دشمن تیر میزنی چند ثانیه بعد بیهوش میشن :cheesygri

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
فقط همون پچ هست؟؟؟؟
دیگه پچی نیست بازی رو پچ تر کنه بتونم بازی کنم؟
نه پچ جدید نیومده اگه میخوای بازی رو بهتر بازی کنی من بهت 7900 SLI رو پیشنهاد می کنم البته 2 تا. :cheesygri
راستی الان فکر کنم مرحله آخر بازی باشم. :( مرحلش همونجاست که 47 جسدش توی تابوته ...! :( :((

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
توروخدا نگین آخرش چی می شه
گرچه معلوم هست تا حدودی..........
اما ایکاش ادامه پیدا کنه همون طور که Contracts بلافاصله بعد از Codename:47 بود داستانش (یعنی قبل از Silent Assassin بود)

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
مرحله آخر نبود. یه مرحله رفتم بالاتر.
آخرین مرحله ... آخرین ماموریت 47. طبق گفته دایانا تمام ماموران Agency کشته شدن و تنها خود دایانا و 47 باقی موندن و دایانا داره به قول خودش Shop رو میبنده !
من نمیدونم بعد این مرحله چی میشه و اگه ببینم چی میشه هم نمیگم چون :
توروخدا نگین آخرش چی می شه
اما چیزی رو که تا اینجای کار مطمئنم این آخرین نسخه هیتمنه ...! :((

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
بازم سلام
بازی رو تموم کردم , دو تا Ending داره. فعلا نمیدونم چطوری باید دومین Ending رو ببینید.
شاید باید بازی رو روی حالت Pro تموم کنید. یا تمامی تارگت هارو درهمه مراحل بصورت Accident بکشید و ...
درضمن تو دموی آخر بازی دایانا رو هم میبینید. دایانا کسیه که 47 رو ... :(( :( (:-" )

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
سلام
من این بازی رو تموم کردم اما هنوز یه چند تا قضیه گنگ باقی مونده که امیدوارم بهم جواب بدین :
هیتمن آخرش اهداف تروریستی داره یا اهداف درست !؟ یه مرحله میره قاچاقچی هارو میکشه یه مرحله رئیس جمهور رو ترور میکنه !!!
این سازمانی که براش کار میکنه هدفش چیه !؟
اون بارو آلبینو که مرحله ی کاخ سفید میکشیمش کیه ؟! یه قاتل مثل خودمون !؟
اصلا داستان بازی برام گنگ مونده نمیدونم چی چی شد آخرش ! اگه میشه توضیح بدین در مورد کل داستان ...
در ضمن برای اون دوستایی که میگن هیتمن میمیره آخرش باید بگم که این اتفاق نمی افته من شک دارم به چند دلیل
1.چون آخر بازی تو دمو نشون میده که دایانا یه چیزی از کیفش در میاره و داره تکون میده بالای جسده هیتمن و نشون نمیده اون چیه و چی کارش میکنه
2. اصلحه ی هیتمن رو میذاره رو جسدش
3. وقتی داره آخر بازی کریدیت رو نشون میده ضربان قلب ه هیتمن بالا پایین میشه و عمرش هم یهو زیاد میشه و یهو صفر میشه این معنیش اینه که قلبش ضعیف میزنه ( اگه دقت کرده باشین توی مرحله ای که دارین Agent smith رو نجات میدین یه سرنگ بهتون میده که باید به یارو تزریق کنید که تو توضیحات میگه این سرنگ ضربان قلب رو پایین میاره اما نشون میده که طرف مرده ) بعدش هم با تزریق یه چیز دیگه طرف به حالت عادی بر میگرده .... حالا من میگم این یارو زندست شما بگین مرد و بشینید گریه کنید :cheesygri

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
هیتمن آخرش اهداف تروریستی داره یا اهداف درست !؟
اهداف مامور 47 فقط پوله.
یه مرحله میره قاچاقچی هارو میکشه یه مرحله رئیس جمهور رو ترور میکنه !!!
رئیس جمهور رو ترور نمیکنه. تروریستی رو که میخواد رئیس جمهورو ترور کنه رو تررور میکنه ! اون یکی رو که می کشی Vice President هست نه President !
این سازمانی که براش کار میکنه هدفش چیه !؟
هدفش همیناست که تو ماموریت ها دایانا بهت میگه دیگه :cheesygri
اون بارو آلبینو که مرحله ی کاخ سفید میکشیمش کیه ؟! یه قاتل مثل خودمون !؟
یک قاتل حرفه ای کلون شده دقیقا مثل 47.
صلا داستان بازی برام گنگ مونده نمیدونم چی چی شد آخرش ! اگه میشه توضیح بدین در مورد کل داستان ...
کسانی که دوست ندارن بدونن آخر بازی چی شد این تیکه رو نخونن :
آخر بازی تمامی ماموران و افراد Agency کشته میشن غیر از 47 و دایانا.
دایانا میاد توی اتاق 47 و میگه که باید از کشور خارج شیم و ... بعد با سرنگ می کشتش.
و میره پیش همون مرد فلجه . معملوم میشه که قراره از این به بعد با اون کار کنه.
بعدش دایانا و اونا میرن کنار جسد 47 دایانا یه چیزی قاتی ماتیکش میکنه و به لباش میزنه بعدش میره لبهای 47 رو بوس میکنه. همون ماده که توی ماتیک ریخته بوده باعث میشه زربان قلب جنازه 47 شروع به زدن کنه !.
در پایان دوم یه دمو دیگه نشون داده میشه که هیتمن توی ژاپن رفته برای یه ماموریت جدید! و باز هم دایانا مثل گزشته داره بهش اطلاعات میده. شاید این اولین مرحله ی هیتمن 5 باشه.

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
دمت گرم رفیق تا حدودی توچیه شدم اما جواب اینارو هم بده
دموی دوم رو چجوری باید ببینیم ؟!
این Vice President منظور رئیس جمهود آلودست دیگه نه ؟!
این سازمان هدفش مثبته یا منفی آخر ؟!
کل داستان هم اینه یا من اشتباه میکنم ؟ همه ی مامور ها کشته میشن در نتیجه 47 به آمریکا میره که هم تشکیلاتی که بر علیه شون بودن نابود کنه هم پول در بیاره ؟!؟!؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر