Hitman:Blood Money

نام:Hitman:BloodMoney
سازنده:IO InterActive
ناشر:Eidos InterActive
تاریخ عرضه:D ماه 84
سیستم: pc ps2 xbox
همه شما میدونید که سری بازیهای HitMan جز معروف ترین بازی ها در کشور ما به حساب میاد.
بازی Hitman:Blood Money جدیدترین نسخه از این سری بازی هست که توسط شرکت IO Interactive طراحی و ساخته شده و در E3 امسال دمو ای از این نسخه را شاهد بودیم و اولین پیشرفت محسوس این بازی در گرافیک بسیار بالا اون بود به طوری که جزییات آن در حد بازی Splinter Cell یا حتی فراتر کار شده است. شروع بازی در دمو نمایش داده شده از کازینویی در شهر لاس وگاس بود و مامور 47 بیرون ساختمان ماموریات خود را شروع میکند.فضای شهر به خوبی طراحی شده و نور پردازی و طراحی ساختمان ها و آسمان شهر به دقت صورت گرفته.با دیدن مامور 47 متوجه طراحی عالی با جزییات بسیار بالا این شخصیت میشوید.پس از ورود او به ساختمان کازینو گاردهای محافظ نیم نگاهی با بی تفاوتی به وی میکنند و به دفتر کازینو می روند.47 نگاهی به اطراف انداخته و وجود یک آوای عربی زیبایی فضا را دوچندان جذاب کرده است.
مامور47 در این مرحله تنها یک Sniper در درون کیف خود دارد و هدف وی بدست آوردن یک اسلحه سبک برای انجام دادن ماموریت خویش است.در اینجاست که شاهد یک قابلیت جدید از وی میشویم آن هم دزدیدن اشیا از اشخاص است.47 بعد از نزدیک شدن به یکی از گاردها در یک لحظه اسلحه او را دزدیده و به سرعت به سوی طبقات بالا رفته تا ماموریت اصلی اش را به پایان زساند. او با کمک آسانسور خود را روی بام کازینو می رساند و در آنجا باز هم شاهد قابلیت جدیدی از وی میشویم که آن تغییز دادن اشیا و جا به جا کردن آن ها است که به اصطلاح فیزیک نام دارد.
مامور 47 قرقره آسانسور را از جایش در آورده و عملا آن را از کار می اندازد و با قراردادن یک بمب در کنار درب اسانسور خیال خود را از بابت پشت سرش راحت کرده و با آرامش کامل اسلحه خود را درآورده و...
به گفته طراحان بازی قابلیت های حرکتی حدیدی به 47 داده شده به طوری که میتواند از بالکان بالارفته یا مثلا اجساد را در یخچال یا سطلهای زباله پنهان کند اما باید همنند نسخه های پیشین مراقب باشید که اجساد دیده نشوند و گرنه ممکن است انجام ماموریت ها بسیار مشکل یا حتی غیرممکن شود.از دیگر نکات جدید در این بازی امکان گروگان گرفتن افراد است که باعث میشود دشمنان یا به سویتان شلیک نکنند یا اگر شلیک کنند تیرها به گروگان اصابت کند و شما جان سالم به در ببرید.موضوع بازی مربوط به درگیری بین دو گروه خرابکار است.47 به استخدام یکی از آنها در آمده و باید به قول معروف دانه درشتهای گروه رقیب را نابود کند. نکته جالب اینست در این بازی وجود پول برای خرید وسایل لازم است.این پول در عوض ماموریت هایی که به پایان رسانده ایم به حساب بانکی ما ریخته میشود. و شما با این پول می توانید اسلحه های قوی تر و بهتری بخرید.همچنین سایر لوازم مورد نیاز را بدست آورید البته توجه کنید که هرچه ماموریت را به سر و صا تر به انجام رسانید در عوض پول بیشتری را بدست می آورید.به گفته شرکت درجه سختی بازی نیز مانند سابق است تنها یک مرحله آموزشی کامل برای این بازی در نظر گرفته شده است که از سختی مراحل بازی می کاهد . موزیک متن بازی نیز توسط موزیک ساز معروف بازی های کامپیوتری یعنی Jesper Kyd ساخته شده که با مراحل بسیار هماهنگ است.
این بازی در پاییز امسال بر روی PS2 و Xboxو PC عرضه می شود.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز می باشد. :cheesygri
Hitman:BloodMoney Official Trailer
Hitman:BloodMoney Screen Shots!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ROONEY190

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
چه بازیه با حالیه
74.gif
امین خجالت بکش ! خیلی جالبه توی همه قسمتهای Hitman (شماره یکش رو یادم نیست) از این تیکه های باحال میذارن !

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بچه ها چرا همه رو عضلانی طراحی کردند؟؟؟؟؟
یک کم ماهیچه ها زیادی قلمبه سلمبه نیستد؟؟؟؟؟
در ضمن من حدودا 20-30 تا اسکرین شات دارم اگه نزاشتین آپ کنم بزارم:confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
بچه ها چرا همه رو عضلانی طراحی کردند؟؟؟؟؟
یک کم ماهیچه ها زیادی قلمبه سلمبه نیستد؟؟؟؟؟
در ضمن من حدودا 20-30 تا اسکرین شات دارم اگه نزاشتین آپ کنم بزارم:confused:
من که مشکلی نمیبینم همه چیز عادیه رهام منظورت کدوم عکسه:confused: نکنه منظورت اون عکس اخریست:cheesygri

اگه داری بزار فکر نکنم کسی گزاشته باشه...

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام خدمت دوستان.

بازی هیتمن به دستم رسید و تونستم 4 مرحلشو برم.

یکم در مورد بازی نظرمو بگم :

در مورد گرافیک بازی :

سینماتیک های بازی خیلی خوب شده.شخصیت ها و نوع نورپردازی در سینماتیک ها خیلی خوب شده.نسبت به بازی Contract خیلی خوبتر شده.

البته هوز یک مشکل هست اونم اینه که حرکات 47 و باقی افراد توی بازی خیلی خشکه.برای هیتمن و حرکات خشک اون میشه این جوری تعبیر کرد که چون هیتمن زاده ازمایشگاه هست نباید خیلی حرکتش نرم باشه ولی باقی افراد در بازی هم حرکاتشون خیلی خشکه.

در مورد بازی باید بگم که راهنمایی هاش خیلی خوب شده و بازی خیلی ساده.

یادم نمیره مرحله 3 بازی هیتمن 1 که باید Lee Hong رو میکشتم خیلی سخت بود و بسیار وقت گرفت ازم.ولی این بازی که شماره 4 بازی میشه بسیار ساده شده.

در مورد صدا گذاری باید بگم که صدا گذاری اسلحه ها خوبه و در محیط های بسته حالت اکو به صدا ها داده میشه و در مورد صدای محیط هم خوب کار شده.البته صدای اکثز افراد تا حدودی شبیه هم هست.

موسیقی بازی هم که مثل باقی شماره های هیتمن کار Jesper Kyd هستش که البته اینو هم بگم که در این شماره از بازی مقداری از موسیقی شماره 3 رو هم همراه خودش داره.مثلا مرحله 4 این بازی ، شاید بشه گفت بیشتر 80 درصد بازی از موسیقی شماره 3 استفاده شده.

در مورد AI بگم که فرقی نکرده.البته بعضی کار های 47 جالبه.مثلا مرحله 3 ، وقتی وارد اون اپرا میشین وقتی برین به زیر زمین و یک میخ پرچ رو بردارین هیتم هر موقع از جلوی یکی از مامورین رد میشه اون میخ پرچ رو قائم میکنه که کسی نبینه.نورپردای بازی خیلی حالت داینامیک گرفته.

و البته بازم مراحل بازی مثل باقی شماره های بازی هستش و تغییری نکرده.

بعضی حرکات هیتمن جالبه.مثلا میتونه از دست دشمن شما اسلحه بگیره و البته در مورد داستان هم تا اونجایی که من فهمیدم در مورد خاطرات یک نفر هستش که داره در مورد هیتمن توضیح میده.البته کسی باور نمیکنه که شخصی با نام هیتمن وجود خارجی داشته ولی اینکه CIA و FBI نتونستن کسی رو با نام 47 گیر بیارن و اصلا DNA این 47 وجود خارجی نداره !!!!!!!!

حالا بزارین یکم دیگه پیشرفت کنم تا از کل داستان بازی سر در بیارم.

شخصیت های بازی هم خیلی خوب طراحی شده.

در کل فکر کنم بازی نسبت به شماره 3 پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده وشاید بشه اون رو در حد شماره 2 دونست.به نظر من توی 3 شماره اخیر باز یشماره 2 از همه بهتر بود والان شماره 4 بازی داره به شماره 2 نزدیک میشه.شاید با اتمام بازی بگم که بازی از شماره 2 بهتره.

منتظر میمونم تا بازی تموم بشه و بعد نظر کلیمو بگم.

خداحافظ

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
منم این بازی را 2 روزه پیش خریدم یک مقدار از نورپردازیه ی بازیه Condemned تقلید کرده
Hitman شماره 1 یک نواوریه ی تمام و کمال بود ولی سری های بعدی که اومد تقریبا دیگه تکراری شده بود ، البته هنوز 1 مرحله بیشتر نرفتم
میتونم بگم گرافیک بازی خیلی خوب هستش از Music های مناسبی هم استفاده کردند ولی در کل نباید نواوریه خاصی داشته باشه

در ضمن نور پردازی توی محیط های باز بیشتر به چشم میاد

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط ehsan_62:
منم این بازی را 2 روزه پیش خریدم یک مقدار از نورپردازیه ی بازیه Condemned تقلید کرده
در ضمن نور پردازی توی محیط های باز بیشتر به چشم میاد

سلام اقا احسان گل گلاب.

راستش من Condemned رو هم بازی کردم.البته به نظرم (امیدوارم ناراحت نشی .این فقط نظر منه ) محیط بازی Condemned با هیتمن خیلی فرق میکنه.بازی هیتمن توی محیط باز هم میره ولی بازی Condemned اصلا این طور نیست.یک تقلیدی صرف از بازی فیر البته با عناصری دیگر از ترس.ولی هیتمن سبکش و روند بازیش یکم با Condemned فرق داره.

به نظرم جمله اخرت خیلی بهتره . که نورپردازی بازی در محیط های بازی خیلی بهتره.این جملت خیلی خوبه.

اینم بگم که از بازی Condemned خیلی خوشم اومد.

ممنون از لطفت.هر جا هستی موفق باشی.

خداحافظ

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام به دوستان
من تاحالا هیتمن رو بازی نکردم لطفا بگید این بازی جدید در چه سطحیه مثل مکس پین هست یا نه در ضمن الان دارمCondemned رو بازی میکنم فوق العاده جذاب و رئال هستش(فقط 2 نصف شب به بعد بازی کنید!!! )ضمنا من صفحات قبل رو نخوندم اگه سوال تکراری هستش ببخشید.ایا ارزش خرید و بازی رو داره؟

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط tv47:
سلام به دوستان
من تاحالا هیتمن رو بازی نکردم لطفا بگید این بازی جدید در چه سطحیه مثل مکس پین هست یا نه در ضمن الان دارمCondemned رو بازی میکنم فوق العاده جذاب و رئال هستش(فقط 2 نصف شب به بعد بازی کنید!!! )ضمنا من صفحات قبل رو نخوندم اگه سوال تکراری هستش ببخشید.ایا ارزش خرید و بازی رو داره؟

باید عرض کنم که نه مثل مکی پید نیست.
دوربین بازی پرا ولی از نظر سبک یه کم با هم متفاوتند.
تو بازی مکس پین نیازی به مخفی کاری نیست یعنی فقط بکش بکش ولی تو هیتمن
برای قشنگی کار میتونی هر مرحله رو از چند راه تموم کنی.
البته بعضی از مراحل کاملا گیج میشی یعنی نمیدونی باید چه کار کنی.
البته من هنوز این شماره رو بازی نکردم . این اطلاعات مربوط به شماره های قبل این بازیه.

sanandreas

کاربر سایت
Jan 11, 2006
122
نام
میلاد
یه نکته ای هم به ذهتم رسید که بگم کار آهنگ ساری این بازی رو مثل همیشه آقای کید امجام داده و برای این کار از یک تیم کاملا مجارستانی استفاده کرده و انصافا هم مثل همیشه عالی کار کرده

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
این ارورر چیه واسه من میده؟کسی تا حالا به این اررور بر خورده؟من یه بار اجراش کردم بازی رو ولی ویندوز عوض کردم دوباره نصب کردم بازی رو اینطوری شد؟؟؟
Error.JPG

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
منم بازی رو دیروز خریدم.
هنوز یه مرحله بیشتر وقت نکردم بازی کنم. تا همینجا بازیه خوب و آسونی! بوده.
گرافیکشم که خیلی خوب شده البته من باید با تنظیمات پایین بازی کنم تا فریم ریت مناسب باشه.
هوش مصنوعی بازی هم بسته به نوع درجه سختی متغیره. مثلا اگر روی آسونترین حالت بازی کنید که Rookie هست هوش مصنوعی کاراکتر های دیگر زیاد جالب نیست ...
کنترل بازی هم که مثل نسخه قبلشه اما کمی نرم تر.
و اما یه چیز دیگه که نظرمو جلب کرد بی ادبیه! افراد دشمنه! که بین ده کلمه جمله هاشون بیستاش فحش های ناجور به ناموس همیدیگس!
نکته دیگه ای هم که باید بگم اینه که بازی بیشتر از Hitman Conctracts دموی Prerender داره.
اینم چند تا عکس از همین مرحله اول :
1%20hitman.jpg

2%20hitman.jpg

3%20hitman.jpg

4%20hitman.jpg

6%20hitman.jpg

Cheers

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
ین ارورر چیه واسه من میده؟کسی تا حالا به این اررور بر خورده؟من یه بار اجراش کردم بازی رو ولی ویندوز عوض کردم دوباره نصب کردم بازی رو اینطوری شد؟؟؟
DirectX 9.c رو نصب کن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر