Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آخه من تو همون سری اول (واسه گرفتن چلنج ها) همه ی روش ها رو تست کردم زیاد طول کشید. :D
خدایی اگه چلنجای بازی نبود نصفه مزه بازی میرفت، من الان هر مرحله رو 2،3 ساعت طول میکشه برم فقط به خاطر چلنجاش تا الانم 91 چلنج رو کامل کردم، جووووون چه حای میده اون اچیومنت 150تاییه که واسه چلنجا میده:x
با هیچ بازیه مخفی کاری اندازه این حال نکرده بودم

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
سلام
برو طبقه دوم
یه مکانی هست که توش تبر-شمشیر-گرز و .....هست و با لیزر داره ازش محافظت میشه
اون ته یه سم هست برش دار بریز تو غذاش
البته من این کارو کردم و زنه از غذای سمی خورد ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد و آخرش مجبور شدم مخشو با اسنایپ بیارم تو حلقش :)

طول میکشه تا بمیره میتونی بری طبقه بالا تو اطاق خواب و از اونجا منتظر باشیو تماشا کنی که بعد از خوردن غذای مسموم میاد و انگار دچار توهم میشه و میره لبه پشت بام و پرت میشه پایین ولی یه مقداری طول میکشه

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
دوستان لطفا هلپ :d

من تو همون پارت 1 گیر کردم.
اون جایی که باید همون یارو که وسط یه جمعیت وایساده و باید بکشیش، دورشم کلی پلیس جمع شدن و نمیتونم کاری بکنم.

اگر بخوام شلیک کنم کلی پلیس میاد اون جا !

کسی میدونه که اون جا رو باید چیکار کرد ؟؟

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232

اون جایی که باید همون یارو که وسط یه جمعیت وایساده و باید بکشیش، دورشم کلی پلیس جمع شدن و نمیتونم کاری بکنم.

دنبالش کن وقتی رفت یکجای خلوت کلکش رو بکن(باید وقت بزاری ببینی کجا میره)

rezajames

کاربر سایت
Aug 26, 2012
39

میتونی بری کنار یه ماشین که اونجاست.بالای پله ها یه c4 هستش ببر وسط جمعیت بنداز وقتی رد شد منفجرش کن.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
من اون مرحله که باید کلت هاتو پس بگیری گیر کردم هرچی میرم تو رقابت با دختره شکست میخورم
هیچی instinct هم ندارم که هدف ها رو با point shooting بزنم ؟ چیکار باید کرد ؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
دوستان مخفی کاریش پیشرفت کرده نسبت به قبلی ؟ هنوز هم میشه مثل قبلی هر مرحله رو به چند روش رد کرد ؟
مخفی کاری تغییراتی نسبت به نسخه های قبل کرده که ممکنه واسه یه عده خوشایند باشه واسه یه عده نه. هم چنان میشه به چندین روش مختلف مرحله رو رد کرد.
من اون مرحله که باید کلت هاتو پس بگیری گیر کردم هرچی میرم تو رقابت با دختره شکست میخورم
از پشت اونجایی که پلیس ها دارن به اردک ها تیراندازی میکنن راه هست به اتاق پیرمرده که اول باهاش حرف میزنی.
برو اونجا صبر کن تا یارو بیاد، بعد بیهوشش کن رمز گاوصندوقش رو بردار و بازش کن، کلید اون ویترینی که اسلحه ها توش هست رو بردار و از مسیری که اومدی برگرد و اسلحه ها رو بردار و برو.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232

دو راه داری:
1-بصورت مخفی بری تو اتاق پیرمرده از پشت خفه اش کنی بعدش رمز گاوصندوق از جیبش بردازی و گاوصندوق باز کنی بعدش بری سمت کلت ها و برشون داری(از طریق کانال)
2-برق رو قطع کنی بعدش بری از پیشخون فروشنده keycard رو برداری بعدش بصورت مخفیانی بری پشت میدان تیر یک اتاق امنیتی هست با کارتی که برداشتی در رو باز کنی و رمز گاو صندوق پیرمرده رو بفهمی(دیگه لازم کسی رو بکشیnon target killed).

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,204
نام
پوريا
کسایی که تازه از هیتمن خوششون امده میتونند در اینده منتظر این هم باشند
واقعآ چقدر خاطره با Hitman 2 : Silent Assassin داشتیم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

دوست خوب اگه به گفته های گوینده بازی خوب گوش بدی متوجه میشی که اون مرحله برای کشتن سلطان chinatown سیزده روش موجوده که همه این ها نه راهنمایی میخواد نه اسپویل کردن چرا که همه بطور کامل در چلنج بازی وجود داره شما میتونی اونجا مطلع بشی
ابتدا باید ماهی باد شونده که الآن اسم اصلی ش یادم نیست که خیلی هم سمیه رو از یه رستوران کوچیک که یه زنه داره آشپزی میکنه و یه تابلو کوچیک هم جلوش هست برداری
بعد باید با بری به یکی از رستوران هایی که دو نفر دارن روبری هم آشپزی میکنن و یه گودال هم سمت چپش هست تا آشپز سمت راست مشغول آشپزی شد و پلیس پشت سرت هم همون موقع رفت به پشت آشپز برو و لباس یدکش رو از پشتش بپوش اگه دیدی داره بر میگرده سریعا برو تو جعبه حالا یه سم مهلک داری و یه لباس آشپزی میتونی بری وسط اون میدون و سم رو تو قهوه رئیس بریزی تمام
البته من قتل با کوکائین رو هم امتحان کردم خیلی حال داد باید لباس ساقی کوکائین رو بپوشی

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
منم بازی رو تموم کردم خیلی خیلی عالی
دوستان اون دختره ویکتوریا چی میشه و هیتمن چی کار میکنه بعد از کشتن اون دست رباتی

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
بازی موقع Autosave کرش شد، سیوامون پرید:| مرحله Dexter Ind. ضِد حال اساسی زد، تازه داشتم گرم میشدم:|
برا کس دیگه ای هم این اتفاق افتاده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر