Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
خب بازی رو تموم کردم خیلی عالی بود تنوع مراحل گرافیگ همه چی کلا عالی بود خیلی حال داد نمره من 9/10 است یه نمره ندادم ریا نشه ولی واقعا عالی بود

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
تو اینم مثِ نسخه های قبلی موارد +18 هستن یا نه؟! (چون اگه هستن باید برم سراغ نسخه PC :D)
بله هست، زیادم هست. :D
مخصوصا اگه اینور اونور سرک بکشی و بخوای راه های مختلف رو امتحان کنی 100% با چندین مورد روبرو میشی.
بماند که یه صحنه 2تا سگ هم دارن.... :D

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دوستان میشه بگین مرحله blackwater park باید چیکار کرد من تو هتل گیر کردم نمیدونم چطور باید رفت بالا

اگه منظورت اولشه که از در اصلی تو نرو سمت راست با مخفی کاری برو جلو تا برسی به جایی که یه اطاقه و دونفر توشن بعد یه پمپ اب جلوش هست اونو از کار بنداز و دست چپش قایم شو جوریکه اون ماموره که میاد بیرون نبینتت ولی مامور دوم دم در ایستاده که بعد از چند ثانیه میره تو و پشتش به تو میشه و در اون لحظه اروم و بی سرو صدا برو تو

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اگه منظورت اولشه که از در اصلی تو نرو سمت راست با مخفی کاری برو جلو تا برسی به جایی که یه اطاقه و دونفر توشن بعد یه پمپ اب جلوش هست اونو از کار بنداز و دست چپش قایم شو جوریکه اون ماموره که میاد بیرون نبینتت ولی مامور دوم دم در ایستاده که بعد از چند ثانیه میره تو و پشتش به تو میشه و در اون لحظه اروم و بی سرو صدا برو تو

من بدون شناسایی وارد هتل میشم فقط اونجا باید چیکار کرد که بشه با آسانسر رفت بالا؟

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
بگرد نا امید نشو
منم همین شد برام نمیدومنم چه کردم رفتم بالا
فک کنم باید برقو بزنی
چیزی نیس پیداش میکنی

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
من بدون شناسایی وارد هتل میشم فقط اونجا باید چیکار کرد که بشه با آسانسر رفت بالا؟
یه اتاق پشت سالن اصلی هست که 2تا پلیس توش هستن و یه کامپیوتر که میتونی با Hack کردنش اون Retinal Scanner ـه آسانسور رو از کار بندازی و بری بالا.

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
یکی دو روز پیش بازی رو تموم کردم بازی عالی بود واقعا... مخصوصا وقتی فقط تارگت رو میکشتی که من هم همش همین کار رو میکردم خیلی حال میداد ولی بعضی جاها انقدر load last checkpoint رو زدم میخواستم بکشم خودمو:d

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من تازه بازی رو شروع کردم. واقعا مراحل بازی درگیر کننده و هیجان انگیز هستند. مرتب باید فکر کنید و راه مناسب رو پیدا کنید. البته من چون می خوام بدون تلفات هدف رو بکشم چندین بار بعضی checkpoint رو اجرا می کنم. :)

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
بالاخره تموم شد
به شدت چسبيد ، گوشت شد به تنم:d
بازي از همه لحاظ عالي بود، منم هر مرحله رو به چند روش ميرفتم،بازي ازادي عمل خيلي خوبي به مخاطب ارائه ميكرد
پايان بازي هم كه كاملا يه پايان cliffhanger بود
فقط:
دايانا چرا زنده بود و چرا ٤٧ قصد داشت دوباره بكشتش؟؟!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

این مرحله سخت ترین مرحله بازیه باید از لباس مبدل استفاده بشه

---------- نوشته در 09:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:02 AM ارسال شده بود ----------

بالاخره تموم شد
به شدت چسبيد ، گوشت شد به تنم:d
بازي از همه لحاظ عالي بود، منم هر مرحله رو به چند روش ميرفتم،بازي ازادي عمل خيلي خوبي به مخاطب ارائه ميكرد
پايان بازي هم كه كاملا يه پايان cliffhanger بود
فقط:
دايانا چرا زنده بود و چرا ٤٧ قصد داشت دوباره بكشتش؟؟!!

دایانا نمرد چون ما ندیدیم که بمیره و 47 هم قصد کشتنش رو نداشت بلکه در حال محافظت بود در واقع 47 بخاطر Travis بود که برای قتل دایانا رفته بود وگرنه قلبا علاقه ای نداشت مخصوصا بعد از اینکه در اون وضعیت از پشت دیدش:d

mohsen.360

کاربر سایت
Oct 29, 2012
21
نام
محسن
من تازه بازی رو شروع کردم. واقعا مراحل بازی درگیر کننده و هیجان انگیز هستند. مرتب باید فکر کنید و راه مناسب رو پیدا کنید. البته من چون می خوام بدون تلفات هدف رو بکشم چندین بار بعضی checkpoint رو اجرا می کنم. :)

روشی که در پیش گرفتی عالیه.لذتش به همین مخفی کاری و امتیاز منفی نگرفتنه.اصلا سبکش همینه stealth action

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام دوستان من تو مرحله burn هستم همونجا ک مامورای خفن اون یارو از agency میاان اصلا نمیدونم چیکار باید کرد راهنمایی کنید ممنون

آخرین ویرایش:

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
سلام دوستان من تو مرحله دادگاه court house هستم اصلا نمیدونم چیکار باید کرد راهنمایی کنید ممنون

سلام

همونجا که اولش میاره پشتتون یه در هست از اون در بیرون برید و در اون سالن سمت راست برید و از دادگاه خارج شید بازم راست تا به پلیسها برسید با مخفی کاری از جلوی پلیسا رد شید یه مقدار که جلو رفتید پنجره اتاق قاضی هست در یک فرصت مناسب که پلیسا نبیننتون با گرفتن لبه دیوار وارد اطاق شید و قاضیو بیهوش کنید و لباساشا بپوشید و به دادگاه برید و حکم بدید بعد دوباره از همون دری که اول خارج شدید بیرون برید دست چپ تو یکی از اطاقا یه کارت برای در هست بردارید و به دادگاه برگردید و در کارتی راباز کنید و ادامه بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر