Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,907
نام
کیارش
اگر لذتش به استفاده نکردن از اسلحه هست پس این همه تنوع اسلحه برای چیه خب همون دوکلت خود هیتمن کافی بود نهایتا یه اسنایپ هم میزاشت کنارش
بعدشم من چیزی رو توجیح نکردم،به اندازه شما منطقی هستم که به نظرات دیگران احترام بزارم و بهشون توهین نکنم.منم مثه بقیه کار و زندگی دارم و مثه شما فن یه بازی خاص نیستم که با شنیدن نظر یا انتقاد دیگران توهین کنم.من در تعجبم شما که اینقدر زودجوش هستین چجوری بازی مثل هیتمن که نیاز به صبر و آرامش ایوب داره رو بازی میکنید!!!!!!!!
من هیچ توهینی نکردم ! کردم ؟!!

قرار نیست همه بازی رو دقیقا همون روزی که میاد بخرنش روزی هم دو ساعت بازی کنن تا تموم بشه . مفهومه ؟؟؟؟؟؟؟؟
کار شما اشتباه بوده هزار نفر هم بیان اینجا بگن باز شما حرف خودت رو میزنی !!
عجبا !

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
دوستان کسی میدونه این دختره توی پارت 2 که باید باهاش مسابقه داد برای اون 2تا تفنگ رو چیجوری باید برد؟
من هر کاری کردم و هر تفنگی انتخاب کردم امتیازم از 200بالاتر نرفت!برای اون 480 اِ ! :|
به تفنگ ربطی نداره باید هدشات کنی تا بیشتر امتیاز بده بهت.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
یه خسته نباشید به خودم میگم که بالاخره بعد از سه هفته من دیشب بازی رو روی درجه Hard تموم کردم....فقط باید بگم دهنم سرویس شد از بس مردم و دوباره زنده شدم.....فکرشو بکن مرحله بیمارستان نزدیک دو روز داشتم روش کار میکردم که چطوری بیشترین امتیاز رو بگیرم یا اون مرحله خواهران روحانی که باید میکشتیشون....خلاصه به من یکی که خیلی حال داد و همین که باعث شد دهنم سرویش بشه و بتونم به هر سختی که شده با دشمنا مبارزه کنم و همین تجربه شیرینی رو به وجود اورد.انشالله قسمت بقیه هم بشه روی درجه Hard مثل من به فا.... برید و بفهمید بازی چقدر چالش بر انگیز هست.

و در اخر باید بگم مرسی square enix مرسی io enteractive و مرسی اقای Tore Blystad کارگردان بازی .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سوال
اون زنه تو مرحله اول که زیره دوش بود که به دست هیتمن گوله خورد کی بود و چرا هیتمن اون دختره رو نجات داد ؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
در ضمن البوم موسیقی متن بازی که شامل 35 تراک هست رو گذاشتم توی پروفایلم هر کی خواست میتونه از اونجا دانلود کنه.

---------- نوشته در 11:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:56 AM ارسال شده بود ----------

سوال
اون زنه تو مرحله اول که زیره دوش بود که به دست هیتمن گوله خورد کی بود و چرا هیتمن اون دختره رو نجات داد ؟

صفحات قبلی دوستان توضیح دادن.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
یه خسته نباشید به خودم میگم که بالاخره بعد از سه هفته من دیشب بازی رو روی درجه Hard تموم کردم....فقط باید بگم دهنم سرویس شد از بس مردم و دوباره زنده شدم.....فکرشو بکن مرحله بیمارستان نزدیک دو روز داشتم روش کار میکردم که چطوری بیشترین امتیاز رو بگیرم یا اون مرحله خواهران روحانی که باید میکشتیشون....خلاصه به من یکی که خیلی حال داد و همین که باعث شد دهنم سرویش بشه و بتونم به هر سختی که شده با دشمنا مبارزه کنم و همین تجربه شیرینی رو به وجود اورد.انشالله قسمت بقیه هم بشه روی درجه Hard مثل من به فا.... برید و بفهمید بازی چقدر چالش بر انگیز هست.

و در اخر باید بگم مرسی square enix مرسی io enteractive و مرسی اقای Tore Blystad کارگردان بازی .

شما روی Hard تموم کردی نه روی Expert یا اون آخری . درسته ؟
کدوم اچیو باز شد ؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
شما روی Hard تموم کردی نه روی Expert یا اون آخری . درسته ؟
کدوم اچیو باز شد ؟

شما اگر روی هر سه درجه سختی Hard یا Expert یا Pursuit بازی رو تموم کنی در هر صورت اچیومنت مربوط به تمام کردن بازی روی درجه سختی رو بهتون میده و فرقی نمیکنه که کدوم درجه سختی باشه.

بله من روی درجه Hard تموم کردم و اگه منظورتون اچیومنت اخری هست که Heavy Borden هست. ولی در کل از 46 اچیومنت بازی من تونستم 35 تاشو ازاد کنم که فکر کنم چند تای دیگش مربوط به بخش Contracs باشه که متاسفانه من دسترسی به اون قسمت ندارم وگرنه بازی رو 100% پلات میکردم.

جالبترین و باحالترین اچیومنت بازی مربوط به هدشات کردن دشمنان با اسنایپر هست که اگه بتونید 47 نفر رو با اسنایپ در مراحلی که تفنگ اسنایپ در اختیار دارید هدشات کنید این اچیومنت چالش برانگیز باز میشه.

در ضمن اچیومنتی که باید 50 تا Challenge رو تموم کنی هم در نوع خودش چالش بر انگیز هست.

آخرین ویرایش:

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315

و مرسی از تو که نصف مراحل رو گفتی:d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
شما اگر روی هر سه درجه سختی Hard یا Expert یا Pursuit بازی رو تموم کنی در هر صورت اچیومنت مربوط به تمام کردن بازی روی درجه سختی رو بهتون میده و فرقی نمیکنه که کدوم درجه سختی باشه.

بله من روی درجه Hard تموم کردم و اگه منظورتون اچیومنت اخری هست که Heavy Borden هست. ولی در کل از 46 اچیومنت بازی من تونستم 35 تاشو ازاد کنم که فکر کنم چند تای دیگش مربوط به بخش Contracs باشه که متاسفانه من دسترسی به اون قسمت ندارم وگرنه بازی رو 100% پلات میکردم.

جالبترین و باحالترین اچیومنت بازی مربوط به هدشات کردن دشمنان با اسنایپر هست که اگه بتونید 47 نفر رو با اسنایپ در مراحلی که تفنگ اسنایپ در اختیار دارید هدشات کنید این اچیومنت چالش برانگیز باز میشه.

در ضمن اچیومنتی که باید 50 تا Challenge رو تموم کنی هم در نوع خودش چالش بر انگیز هست.

مسئله اینجاست که این اچیومنت هم هست که GS کمتری میده Expert mode complete 75G
پس اگه این میگه روی Expert تموم کن , یعنی اون Professional میگه که روی درجه سختی بعد از Expert تموم کن که میشه همون آخری.

Professional mode complete 150G
شما روی هارد رفتی , این اچیومنت رو گرفتی ؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
مسئله اینجاست که این اچیومنت هم هست که GS کمتری میده Expert mode complete 75G
پس اگه این میگه روی Expert تموم کن , یعنی اون Professional میگه که روی درجه سختی بعد از Expert تموم کن که میشه همون آخری.

Professional mode complete 150G
شما روی هارد رفتی , این اچیومنت رو گرفتی ؟

الان که توی اچیومنتهای بازی من چک کردم اصلا اچیومنتی به نام Expert mode complete نبود که باشه و آزاد نشده باشه؟؟!!

بله روی درجه Hard به من اچیومنت Professional mode complete داد ولی کنارش زده 50G نه اون 150G که شما نوشتید.

به نظر من اطلاعات سایت مربوطه با چیزی که در بازی نوشته شده همخوانی نداره.

---------- نوشته در 02:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:51 PM ارسال شده بود ----------

این بخش Contracts هیچ راهی نداره تا واسه ماها باز شه؟
همش همون -1 رو میده.

یدونه پروفایل جدید با رجیون آمریکا بسازید مشکل حل میشه.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
چند روزه الکی سر کارم .
اشتباهی توی سایت ایکس باکس اچیومنت داشتم اچیوهای اون هیتمن قبلی رو میدیدم.
اینقدر اچیوها شبیه هستن که متوجه نشدم اون قدیمیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر