Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
سلام آقایون و شاید خانوما.
شما بازی رو رو چه درجه سختی بازی میکنید؟
من نظرم اینه که فعلا روی نرمال برم؛تا به خوبی از گیم پلی و گرافیک و داستان و سایر اجزای ریز و درشت بازی لذت ببرم (البته به خوبی مخفی کاری میکنم و امتیاز منفی به ندرت میگیرم)، بعد که بازی تموم شد،دوباره شروع کنم به بازی البته این بار روی درجه سختی بالاتر.
نظر شما چیه؟؟؟

---------- نوشته در 02:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 PM ارسال شده بود ----------

اگه تو منو بری به قسمت colectible،یکی از قسمت ها هست که لیست مرحله هارو نوشته،اونم به صورت زیر مجموعه های هر part.
در مورد اچیومنت هم بگم که این بازی گویا اچیومنت هاشو حراج کرده.به راحتی میتونی خیلی هاشو بگیری.بعضی هاش هم تلاش و دقت زیادی میخواد.

تازه من یه بار با سرنگ زدم تو چش یه بدبختی 70 تا داد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آیدین جان با تمام حرفات واقعا موافقم ! منم جز نسخه Contract که سومی بود فکر کنم ! همه رو بازی کردم و با این سری زندگی کردم.

تنها چیزی که تو این نسخه یکم اذیتم میکنه اینه که واسه پیش بردن بازی خیلی باید آزمون و خطا انجام بدی ! مخوصا رو درجه ی Expert به بالا ! هی " Restart from last CHekpoint " های متوالی یکم ضد حال به آدم میزنه ! :D

فک کنم اصولا هیچ نسخه ای رو نمیشه بدون چند دفعه بازی کردن، Silent Assassn رفت. با یکی دو دفعه بازی کردن و استفاده از چک پوینت میشه بازی رو به صورت نرمال رفت. با تعویض لباس متوالی هم میشه مرحله رو یادگرفت به راحتی بدون نیاز به restart کردن مرحله ولی خوب اون طوری که من دوست دارم نمیشه.

یکی از مشکلاتش به نظرم این هستش که وقتی checkpoint رو load میکنی دشمنا همه respawn میشن. این ذاتا بد نیست ولی واسه من یکی دوبار پیش اومد که گیر افتادم، یعنی مسیر رو خالی کرده بودم و رفتم یه گوشه چک پوینت رو فعال کردم، بعد که load کردم همه دشمنا زنده شده بودن و من گیر افتادم!

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
یکی از اچیوهای بازی میگه که بازی رو روی درجه سختی Professional تموم کنیم .
این درجه سختی خودش به سه قسمت تقسیم شده . یعنی روی Hard هم بریم اچیو رو میده یا باید روی اون آخری بریم ؟
Professional mode complete

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
یکی از اچیوهای بازی میگه که بازی رو روی درجه سختی Professional تموم کنیم .
این درجه سختی خودش به سه قسمت تقسیم شده . یعنی روی Hard هم بریم اچیو رو میده یا باید روی اون آخری بریم ؟
Professional mode complete
روی Hard هم اچیومنت رو میده. ;)

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,905
نام
کیارش
فک کنم اصولا هیچ نسخه ای رو نمیشه بدون چند دفعه بازی کردن، Silent Assassn رفت. با یکی دو دفعه بازی کردن و استفاده از چک پوینت میشه بازی رو به صورت نرمال رفت. با تعویض لباس متوالی هم میشه مرحله رو یادگرفت به راحتی بدون نیاز به restart کردن مرحله ولی خوب اون طوری که من دوست دارم نمیشه.

یکی از مشکلاتش به نظرم این هستش که وقتی checkpoint رو load میکنی دشمنا همه respawn میشن. این ذاتا بد نیست ولی واسه من یکی دوبار پیش اومد که گیر افتادم، یعنی مسیر رو خالی کرده بودم و رفتم یه گوشه چک پوینت رو فعال کردم، بعد که load کردم همه دشمنا زنده شده بودن و من گیر افتادم!
خب توی درجه های هارد اصلا چک پوینت وجود نداره ! :D
تعداد دشمنا هم خیلی بیشتره ، بعضی مراحل واقعا راه نداره بازی رو با Suit اصلی هیتمن تموم کنی ! مثلا همون مراحل اول که باید از یه گلخونه رد میشدیم ، اصلا امکان نداره اونجا رو با Suit بری و Detect نشی :D
شاید تو نرمال بشه چون دشمنا کمترن .

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
خب توی درجه های هارد اصلا چک پوینت وجود نداره ! :D
تعداد دشمنا هم خیلی بیشتره ، بعضی مراحل واقعا راه نداره بازی رو با Suit اصلی هیتمن تموم کنی ! مثلا همون مراحل اول که باید از یه گلخونه رد میشدیم ، اصلا امکان نداره اونجا رو با Suit بری و Detect نشی :D
شاید تو نرمال بشه چون دشمنا کمترن .
Hard هم Checkpoint داره

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
من Expert میرم ، نداره چکپوینت .

همون بدون چک پوینت برید بهتره به نظرم بهتره. اخه بعد لود چک پوینت هر کسی رو به غیر Target کشته باشی زنده میشه و اصلا دقیقا از همون لحظه ای که سیو کردید نمیاره و جای کاراکترها تغییر کرده!

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
دوستان من چنتا سوال دارم
1.اگر تو این بازی میخواین اساسین بشین و امتیاز منفی نگیرین محکوم به مخفی کاری هستید پس دیگه این همه مدل اسلحه به چه درد میخوره.شما حتی نمیتونید از دو کلت خوده هیتمن هم استفاده کنید چون سریعا امتیاز ازتون کسر میشه!!!!
2.بعضی جاها به ناچار باید لباس عوض کنی تا بتوونی نفوذ کنی که این قضیه به ناچار نیاز به کشتن یکی از افرد رو داره که اینم بازم باعث کاهش امتیاز میشه!!!!
3.هیتمن یه قاتل حرفه ای هست پس چرا حتی نمیتونه از یه دیوار یا مانع بپره اونطرفش؟؟!!
4.بعضی جاها که میخوای با سرعت بیشتری میخوای حرکت کنی حالا چه به صورت ایستاده یا خمیده فرقی نمیکنه و حتی فرقی نمیکه که دشمن باشه یا نه سریعا اطرافیان با اینکه فاصلشون زیاد هم باشه به شما مشکوک میشن و رنگشون روی نقشه زرد میشه.
5.چرا وقتی جای مثل قسمت آخر از پارت 2 وقتی هدفت رو توی کلیسا با شلیک به سرش از بین میبریش بعدش 1 دقیقه با هیتمن باهاش صحبت میکنه و بعد میمیره؟!!!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,905
نام
کیارش
دوستان من چنتا سوال دارم
1.اگر تو این بازی میخواین اساسین بشین و امتیاز منفی نگیرین محکوم به مخفی کاری هستید پس دیگه این همه مدل اسلحه به چه درد میخوره.شما حتی نمیتونید از دو کلت خوده هیتمن هم استفاده کنید چون سریعا امتیاز ازتون کسر میشه!!!!
2.بعضی جاها به ناچار باید لباس عوض کنی تا بتوونی نفوذ کنی که این قضیه به ناچار نیاز به کشتن یکی از افرد رو داره که اینم بازم باعث کاهش امتیاز میشه!!!!
3.هیتمن یه قاتل حرفه ای هست پس چرا حتی نمیتونه از یه دیوار یا مانع بپره اونطرفش؟؟!!
4.بعضی جاها که میخوای با سرعت بیشتری میخوای حرکت کنی حالا چه به صورت ایستاده یا خمیده فرقی نمیکنه و حتی فرقی نمیکه که دشمن باشه یا نه سریعا اطرافیان با اینکه فاصلشون زیاد هم باشه به شما مشکوک میشن و رنگشون روی نقشه زرد میشه.
5.چرا وقتی جای مثل قسمت آخر از پارت 2 وقتی هدفت رو توی کلیسا با شلیک به سرش از بین میبریش بعدش 1 دقیقه با هیتمن باهاش صحبت میکنه و بعد میمیره؟!!!
1. اون مال وقتیه که میخوای امتیاز منفی نگیری . اگه واست مهم نباشه میتونی از همه تفنگ ها استفاده کنی .
2.شما میتونی بیهوش کنی ! در ضمن تو همه مراحل یه قسمتایی هستن که لباس هستش و نیازی به کشتن کسی نیست ! فقط لازمه که با مخفی کاری به اونجا برسی و لباست رو عوض کنی !
3. از مانع که میپره ! ولی دیوار دیگه شما ببخش :D
4. !!!!!!!! دیگه ایراد از این کشکی تر ؟! شما اگه فاصلت با طرف خیلی زیاد باشه و نتونه ببینتت یا صدای پات رو کسی نشنوه کسی بهت مشکوک نمیشه اگه بدویی !
5. هنوز به این جای بازی نرسیدم که شما لطف کردی لو دادی !!!!!!!!!!!!!!!!!!

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
1. اون مال وقتیه که میخوای امتیاز منفی نگیری . اگه واست مهم نباشه میتونی از همه تفنگ ها استفاده کنی .
2.شما میتونی بیهوش کنی ! در ضمن تو همه مراحل یه قسمتایی هستن که لباس هستش و نیازی به کشتن کسی نیست ! فقط لازمه که با مخفی کاری به اونجا برسی و لباست رو عوض کنی !
3. از مانع که میپره ! ولی دیوار دیگه شما ببخش :D
4. !!!!!!!! دیگه ایراد از این کشکی تر ؟! شما اگه فاصلت با طرف خیلی زیاد باشه و نتونه ببینتت یا صدای پات رو کسی نشنوه کسی بهت مشکوک نمیشه اگه بدویی !
5. هنوز به این جای بازی نرسیدم که شما لطف کردی لو دادی !!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.لذت بازی به اینه که منفی نگیری
3.از موانع نمیپره چون تست کردم.توی خیلی از قسمت هاش بدلیل اینکه از روی موانع نپریده مجبور شدم از بین دشمن ها عبور کنم
4.دوست عزیز من فاصله 3 کیلومتری که منظورم نیست،ولی فاصله اونقدر هست که مطمئنم صدای پا رو نمیشنوه ولی وقتی که شروع به حرکت سریع میکنی دشمن مطلع میشه
5.فک نمیکردم بعد از این مدت که بازی اومده کسی نباشه که حداقل 2 پارت از بازی رو رد نکرده باشه.خود من که سه شنبه همین هفته بازی دستم رسید و رو روی درجه سختی جلو رفتم الان اواسط پارت 3 هستم.من قصد لو دادن نداشتم ولی اگر همچین اشتباهی شده از دوستان عذر میخوام فقط خواستم از این قسمت های که توی بازی هست انتقاد کرده باشم

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,905
نام
کیارش
لذت بازی به اینه که از تفنگ استفاده نکنی !!
در مورد قسمتی هم که شما لو دادی بعضیا کار و زندگی دارن ! بیکار نیستن بشینن دو روزه بازی رو تموم کنن ! کار اشتباه کردی توجیح هم میکنی ؟

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
مگر دوستان ازتون خواهش نکردم که داستان ومراحل رو لو ندید پس این چیه اقای hidden_3000
دوست عزیز من چیزی رو لو ندادم.قبلا هم گفتم که فک نمیکنم بعد از ایمدت که بازی اومده کسی نباشه که حداقل 2 پارت از بازی رو رد نکرده باشه

---------- نوشته در 11:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:13 PM ارسال شده بود ----------

لذت بازی به اینه که از تفنگ استفاده نکنی !!
در مورد قسمتی هم که شما لو دادی بعضیا کار و زندگی دارن ! بیکار نیستن بشینن دو روزه بازی رو تموم کنن ! کار اشتباه کردی توجیح هم میکنی ؟
اگر لذتش به استفاده نکردن از اسلحه هست پس این همه تنوع اسلحه برای چیه خب همون دوکلت خود هیتمن کافی بود نهایتا یه اسنایپ هم میزاشت کنارش
بعدشم من چیزی رو توجیح نکردم،به اندازه شما منطقی هستم که به نظرات دیگران احترام بزارم و بهشون توهین نکنم.منم مثه بقیه کار و زندگی دارم و مثه شما فن یه بازی خاص نیستم که با شنیدن نظر یا انتقاد دیگران توهین کنم.من در تعجبم شما که اینقدر زودجوش هستین چجوری بازی مثل هیتمن که نیاز به صبر و آرامش ایوب داره رو بازی میکنید!!!!!!!!

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
دوست عزیز من چیزی رو لو ندادم.قبلا هم گفتم که فک نمیکنم بعد از ایمدت که بازی اومده کسی نباشه که حداقل 2 پارت از بازی رو رد نکرده باشه

ببخشید بنده هنوز بازیو نگرفتم اومدم تو تاپیکش ببینم چه جوریه در هر صورت 10 سال هم از عرضه یه بازی گذشته باشه شما باید از تگ اسپویلر استفاده کنید!

آقا این بخش Contract بازی چه جوریه؟!

پ ن : خوش حالم که این صفحه ی مقدس (47) را با دستان توان مند خودم ایجاد کردم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر