Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوستان پاشید برید لایو که هیچی نمی‌شه:D
سند هم دارم تازه:D
روی گیمرتگ زیر آواتارم کلیک کنید!
امیر جون،انقدر ریسک نکن یه روز میای میگی بن شدیا.اتفاق یبار میفته.من نمی خوام تو سپر بلا بشی.[-xجدی می گم.مگه ما چند تا رفیق در لایو داریم;;)

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
ما که از contract محرومیم. یکی توضیح بده چه شکلیه؟ مثل spec ops مدرن وارفیر هست؟ مرحله ساختن یعنی چی ؟ از پایه می سازی یا تو همون مراحل بازی جا دشمن ها رو عوض میکنی ؟[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]
خوب جه ربطی داره؟ منظورم اینه که داستانش مال قبل از نسخه 2 هست یا بعد از اون؟
دوست عزیز دارم میگم easter egg میدونی که یعنی چی ؟ به داستان چه ربطی داره؟ همینجوری محض خنده گذاشتن طرفدارها ذوق کنند.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ما که از contract محرومیم. یکی توضیح بده چه شکلیه؟ مثل spec ops مدرن وارفیر هست؟ مرحله ساختن یعنی چی ؟ از پایه می سازی یا تو همون مراحل بازی جا دشمن ها رو عوض میکنی ؟[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]
دوست عزیز دارم میگم easter egg میدونی که یعنی چی ؟ به داستان چه ربطی داره؟ همینجوری محض خنده گذاشتن طرفدارها ذوق کنند.

منم eastern egg مینی نینجا رو پیدا کردم!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها عجب بازیه توپیه ، بدجوری باهاش حال کردم . از پریروز که گرفتمش همه بازی ها رو گذاشتم کنار و فقط اینو دارم بازی میکنم .
فقط یه سوال : من هیتمن های قبلی رو بازی نکردم ، این نسخه به نظر من که عالیه ولی دیدم بعضی از دوستان از بازی خوب تعریف نمیکنند ، واقعا با این همه خوبی بازم توقع بیشتر از این را داشتند ؟ یعنی این بازی اون چیزی که میخواستند نشده ؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
دوستان وقتی بازی شروع نشده همونجا که گارد جلوی در میره جلوی ماشین بستنی فروشی ، بعدش یه لودینگ هست که تموم نمیشه هیچوقت :|
اشکال از دیسک بازیمه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر