Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
اره ولی SC این نسخه اخرش به نظر من یه جور توهین با اصالت این بازی بود ! من خودم یکی از فن های خفن بازی بودم ولی با این نسخه اخرش اصلا حال نکردم :|
یه چیزه دیگه ! من ترلیر گیم پلی رو ندیده بودم :d :| تازه امروز دیدم ! خیلی اکشنش کردن ! هیتمن همیشه مخفی و ساکت کارشون انجام می داد ولی ایندفعه گروگان می گیره و شروع می کنه درگیر شدن و .... :|:| از دوستان معذرت !

به SC کاری ندارم !! چون خودم شخصا از آخریشم خوشم اومد :d
اما واقعا هیتمن اکشن زیادی شده . نزدیک 10 تا از نگهبانا روبروش بودن این گروگان گرفته بود :d ( اما تعداد نگهباناهم زیاد بودا :d )

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوستان نگران نباشید درسته اکشنش زیاد شده
ولی همان کارای قدیم رو هم میشه انجام داد
47 لباسشو میدونید چرا عوض نکرد؟
برای اینکه با لباس تمیز خانم محترم رو دیدار کنه:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خدایی هیتمن خودش خدای استاندارده !

به هرحال درست گفتید واقعا من هم چیزی که تو تریلر دیدم خیلی شبیه بود به حرکات سم فیشر . ..

درکل امیدوارم زیادی نخوان به استاندارد بازی رو نزدیک کنن(اگه SC الگوی استاندارده!):d

شوخی کردم خودم عاشقه SC و از اون بیشتر عاشق سم فیشر هستم - ولی از شوخی گزشته دوست دارم هیتمن هیتمن باشه نه سم فیشر !
درسته ولی خُب یه چیزایی هم بود که هیتمن نداشت.مثل همین کاورگیری که خیلی تنوع مخفی کاری رو گسترش میده.البته در کنار استانداردای خوده Hitman.
یه چیزه دیگه ! من ترلیر گیم پلی رو ندیده بودم :d :| تازه امروز دیدم ! خیلی اکشنش کردن ! هیتمن همیشه مخفی و ساکت کارشون انجام می داد ولی ایندفعه گروگان می گیره و شروع می کنه درگیر شدن و .... :|:| از دوستان معذرت !
اتفاقا به نظر من هم روش اکشن نشون دادن هم مخفی کاری.فقط تنها ایرادش این بود که مخفی کاریش المانهای سری Hitman رو نداشت مثل عوض کردن لباس که مسلما بعده ها بیشتر ازش میبینیم و اونجا نشون داده میشه.ولی من با این چیزایی که بهش اضافه شده موافقم.
هی وای من!قبل از اینکه راجع به SC پست بدی با من هماهنگ کن!:dبه خصوص تاپیکی که سینا توش فعاله!:d
پ.ن:منتظر حملات سهمگین باش!!:d
باو پسره نظرش رو داد:D اونقدرا هم دیگه من چیز نیستم:D لطفا رعب و وحشت عمومی ایجاد نکن:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بچه ها تریلر با کیفیت از گیم پلی بازی نیومده؟ یکی بود که فکر کنم نوید یا سینا گذاشته بودن و خیلی داغون بود. دانلود کردم اما نچسبید بهم:D

سینا بخونه!!!!!!
سینا ببین چقدر خشن برخورد کردی با بچه ها که کلا دیگه ازت حساب می برن:D مرگ بر SC و درود بر Hitman:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بچه ها تریلر با کیفیت از گیم پلی بازی نیومده؟ یکی بود که فکر کنم نوید یا سینا گذاشته بودن و خیلی داغون بود. دانلود کردم اما نچسبید بهم:D

سینا بخونه!!!!!!
سینا ببین چقدر خشن برخورد کردی با بچه ها که کلا دیگه ازت حساب می برن:D مرگ بر SC و درود بر Hitman:D
نه نیومده هنوز.یعنی من ندیدم.اون رو هم نوید گذاشته بود:D
:-l >:/ :punish:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اتفاقا به نظر من هم روش اکشن نشون دادن هم مخفی کاری.فقط تنها ایرادش این بود که مخفی کاریش المانهای سری Hitman رو نداشت مثل عوض کردن لباس که مسلما بعده ها بیشتر ازش میبینیم و اونجا نشون داده میشه.ولی من با این چیزایی که بهش اضافه شده موافقم.

باشه ولی وقتی می گن " بازی رو طوری ساختیم که اونایی که طرفدار هیتمن نبود هم فن بازی بشن " به نظر من با این نمایشی که دیدم جور در نمیاد :| من خودم شدیدا فن این بازی ام اما با اینجور اکشن شدنش کاملا مخالفم :|

yxuqd4ywz3sq0zpd4f52.png

مثلا این صحنه :| از این ور این همه رو بسته به گلوله از اون ور هم اون رگبار گرفتن روش !
اینجور اکشن مناسبه هیتمن نیست !
از دیروز دوباره دارم بلاد مانی رو می رم ! خدایی هنوز که بازی می کنم کیف می کنم تازه با اینکه 3 - 4 باز تمومش کردم ! کل اصالت و کیف بازی هیتمن به مخفی کاری و کشتن های سبک خودشه !
امیدوارم همین روند رو داشته باشه و به سمت اکشن اینجوری نرفته باشه :|

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
باشه ولی وقتی می گن " بازی رو طوری ساختیم که اونایی که طرفدار هیتمن نبود هم فن بازی بشن " به نظر من با این نمایشی که دیدم جور در نمیاد :| من خودم شدیدا فن این بازی ام اما با اینجور اکشن شدنش کاملا مخالفم :|

yxuqd4ywz3sq0zpd4f52.png

مثلا این صحنه :| از این ور این همه رو بسته به گلوله از اون ور هم اون رگبار گرفتن روش !
اینجور اکشن مناسبه هیتمن نیست !
از دیروز دوباره دارم بلاد مانی رو می رم ! خدایی هنوز که بازی می کنم کیف می کنم تازه با اینکه 3 - 4 باز تمومش کردم ! کل اصالت و کیف بازی هیتمن به مخفی کاری و کشتن های سبک خودشه !
امیدوارم همین روند رو داشته باشه و به سمت اکشن اینجوری نرفته باشه :|
والله الان تنها چیزه جدید این Hitman فقط کاورگرفتنش هست!وگرنه شما که الان داری Blood Money بازی میکنی ایندفعه اول مرحله یه Shotgun انتخاب کن ورش دار برو همه رو قتل عام کن تا ببینی با صحنه هایی 10 برابر اکشن تر از این چیزی که تو این عکس گذاشتی روبرو میشی.این اکشن زیاد همیشه تو Hitman بوده,ولی در کنارش مخفی کاری هایی به سبک خاص هم بوده که اساس بازی رو اون باشه.
حرف من اینه,اکشنی که تو این تریلر گیم پلی نشون دادن به جز کاورگیری چیز جدیدی نداره.عنوان های قبلی همین اندازه امکان اکشن رفتن داشتن.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
درسته ولی خُب یه چیزایی هم بود که هیتمن نداشت.مثل همین کاورگیری که خیلی تنوع مخفی کاری رو گسترش میده.البته در کنار استانداردای خوده Hitman.

باو پسره نظرش رو داد:D اونقدرا هم دیگه من چیز نیستم:D لطفا رعب و وحشت عمومی ایجاد نکن:D
خب خدا را شکر!:dآخه تو تاپیک SC:C تا یه یک سالی داشت تو سر و کله ی مردم می زدی!:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اگه کسی میخواد خیالش از این بازی راحت بشه این مصاحبه رو بخونه
کلا دمو پشت پرده نمایشگاه اینجا روایت شده با توضیحات گیم پلی بازی توسط مدیر پروژه
البته ممکنه یکی از بچه های خبرنگار ترجمه کنه امشب بزاره رو سایت
در کل من که خیالم راحت شد و می دونم که بهترین نسخه بازی داره ساخته میشه
بقیه بحث ها بمونه واسه بعد چون وقتش نیست الان توضیح بدم که توی این مصاحبه چه چیزهای جالبی معلوم شده
خودتون بخونید

http://kotaku.com/5811385/hitman-ab...tion-in-agent-47-kills-skills-and-personality

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
در کل من که خیالم راحت شد و می دونم که بهترین نسخه بازی داره ساخته میشه
اگزگلی ! بازی ای که این همه دارن روش کار میکنن ، مطمئنن فک برانداز خواهد بود ، تریلر که بی نظیر بود ...
@ سینا : بساطتو جمع کن برو تاپیک اسپلینتر سل :D با اون بازی خز شدت :D ! بعد کانویکشن ، تره هم خرد نمیکنیم برای SC :| ...

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
نمیدونم راجع به این تیکه چی بگم
کپی برابر اصل AC؟
A key element of Hitman Absolution gameplay is the ability to tap into Agent 47's "Instinct." With a button push players are able to see the world through the eyes of Agent 47, the developers tell us. In this mode the world is darkened, contrasted by flaming lines that highlight escape routes, weapons, shortcuts and even the path that Agent 47 thinks an enemy is going to walk. These lines of flame spill out across a room, charting the course someone is walking. The lines look almost like occasionally leaping up at points like an audio waveform in a sound visualizer. In this mode the audio too is muted accept for the subtle hiss of a record that's come to the end of its songs.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اگزگلی ! بازی ای که این همه دارن روش کار میکنن ، مطمئنن فک برانداز خواهد بود ، تریلر که بی نظیر بود ...
فک برانداز مثل بدنام 2!!!!؟=)) جانه کیوان دیگه سره این پیش بینی رکورد زنی نکن.:d
@ سینا : بساطتو جمع کن برو تاپیک اسپلینتر سل :biggrin1: با اون بازی خز شدت :biggrin1: ! بعد کانویکشن ، تره هم خرد نمیکنیم برای SC :|

npjs5ug26e7chmnqztg.jpg

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کپی برابر اصل AC؟
AC?!! این ویژگی کمه کمش توی ده تا بازی دیگه هم وجود داشته با اسم های مختلف و الانشم توی چند تا بازی دیگه مثل بت من و توم ریدر تایید شده . این کار به نظرمن از نقشه هایی اعصاب خورد کنی که باید کلی توش میچرخیدی تا بفهمی چی به چیه و بازی کننده رو از فضای بازی بیرون می برد بهتره و گیم پلی بازی رو سریع تر می کنه
دیگه خداییش الکی دنبال دلیل نگردید واسه کوبوندن بازی
مثلا در مورد اکشن بازی این قسمت گفته شده که اکشن یه بخش کوچیک از بازی رو تشکیل میده که اونم انتخابی هست

The hitman fantasy doesn't have to always be stealthy," he said. "It you want to go Rambo the game will provide a good fight for you. If you can flank your enemies and take them from the back, they will dynamically adapt to the situation. But action is only a little part of the game."

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر