Hideki Kamiya احساس می کند که گیمرهای غربی اهمیت زیادی به نقدها و فروش ها می دهند

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
ما که شرقی هستیم هم همینطوریم یک نگاه به تاپیک امتیازای اینجا و اواتار من بندازه استاد متوجه قضیه میشه

اولا که زلدا و ماری یشتربازی های هستن که قشر کم سن و سال رو دربر میگیرن مگر گیمرهای که حس نوستالژِ قوی داشته باشنالبته بله خیلی ها بازی های پر فروش رو دوست ندارن مثل هیلو ولی این ربط به دیدگاه جامعه و خود فرد داره مثلا آمریکای ها عاشق سوپر هیرو های فضای هستن ولی ایرانی ها بیشتر سوپر هیرو های واقع انگارانه رو ترجیح میدن..

قشر کم سن و سال از اولین دانجن تو اولین زلدائی که بازی میکنند نمیتونند بیان بیرون، قشر کم سن و سال عمرا بتونن بعضی از ستیج های ماریو گلکسی 2 رو تموم کنند در ضمن قشر کم سن سال اصلا نمیدونن زلدا و ماریو چی هستن اونا مشغول کال اف دیوتی بازی کردنن

آخرین ویرایش:

Noctis-Sasuke

کاربر سایت
Jul 24, 2013
52
اولا که زلدا و ماری یشتربازی های هستن که قشر کم سن و سال رو دربر میگیرن مگر گیمرهای که حس نوستالژِ قوی داشته باشنالبته بله خیلی ها بازی های پر فروش رو دوست ندارن مثل هیلو ولی این ربط به دیدگاه جامعه و خود فرد داره مثلا آمریکای ها عاشق سوپر هیرو های فضای هستن ولی ایرانی ها بیشتر سوپر هیرو های واقع انگارانه رو ترجیح میدن..

نمیخوام دعوا راه بندازم اما شما هر پستی تو هر تاپیکی که دادی من مخالفشم شدید

مخصوصا حرف زدن درباره زلدا و ماریو

شما زلدا بازی کن بعد ببین چندتا بازی تو دنیا هست که مثل زلدا لذت بده

از نظر داستان که اگه کسی داستان کاملش رو بدونه شدیدا عاشقش میشه (که تو این فرم یکی رو فقط دیدم اینجوریه)

شخصیت پردازیش هم حرف نداره :d

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
واسه من نوعی متا واسه این مهمه که میرم ۱۵۰ ۲۰۰ تومن میدم بازیو اورجینال میخرم و نمیخام پولمو دور بریزم.صرف خود امتیاز متا هم ملاک نیست.میرم نقدا رو میخونم نقاط ظعف و قوت اگه مطابق سلیقه م بود میرم بازیو میگیرم. نظر منتقد ها هم به شدت مهمه مگه این که نوسان زیادی بین امیتیاز سایتها وجود داشته بشه و مشخص بشه سلیقه ای نمره داده شده به اون بازی.
در ضمن حاظر نیستم یه گم پلی فاجعه بار یا چه بدونم یه داستان خاص رو بخاطر فاکتور خوب دیگه ای بازی فدا کنم.دوست دارم بیشترین لذتو از پولی که میدم ببرم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر