Multi Platform Hi-Fi Rush

سازنده
Tango gameworks
تاریخ انتشار
۶ بهمن ۱۴۰۱
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
در مراسم developer direct روز، ۶ بهمن ۱۴۰۱، این بازی از استدیو تنگو گیم ورکز معرفی و عرضه شد.

Hibiki-News-Hero-Image-4916fb477b67e704ab35.jpg

پرفورمنس اجرایی Hi-Fi Rush:
Xbox Series X: 4k , 60fps
Xbox Series S: 1440p , 60fps

آخرین ویرایش:

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
بازی رو از طریق فروشگاه می تونین سرچ کنید و بزارید برای دانلود، از الان قابل دانلود هست. من خودم زدم برای دانلود.

بازی تقریبا ۱۶ گیگ حجم داره.

آرت های بازی منو یاد the world ends with you می اندازه. به عنوان تعریف گفتم :)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
من فعلاً یه دو ساعتی بازی کردم و واقعاً چیز جذابی بوده برام! :D
یعنی یه جوری تک‌تک بخش‌ها با سلیقه‌م جور هستن که برای خودم هم عجیبه! از قدیم عاشق بازی‌های ریتمی بودم و هسته اصلی Hi-Fi Rush هم با ریتم و ضرباهنگ مبارزات در ارتباطه و کلاً همه جای دنیای بازی از حرکات و مدل راه رفتن و پرش‌ها و ضربات شخصیت اصلی تا در و دیوار محیط، یه حالت ریتمی و جالبی دارن.
از طرف دیگه عاشق این مدل گرافیک‌های سل‌شید هستم و این بازی یکی از بهترین استفاده‌ها رو از این نوع گرافیک هنری کرده و ترکیب حال و هوای گیم‌پلی و کاتسین‌ها هم عالی از آب در اومده. موسیقی‌ها جذاب هستن و مدل صداگذاری بازی هم من رو یاد دوران باشکوه آرکید میندازه و اون صداهای اغراق‌آمیز که انگار یکی توی بلندگو داشت به گیمر هیجان می‌داد!
دنیای بازی هم یه حالت ابزورد و احمقانه‌ای داره که خیلی حال می‌کنم باهاش! :D یا مثلاً کارهای هنری شبیه جایی که توی اولین باس بازی یه دفعه عصبانی می‌شه و یه لحظه تصویر حالت ثابت و نقاشی‌مانند پیدا می‌کنه و می‌نویسه باس وارد حالت وحشی شده! :D یا صحنه پایانی که شخصیت اصلی حمله نهایی رو انجام می‌ده و باز این تصاویر نقاشی‌مانند می‌بینیم.
کلاً تا اینجای کار که سورپرایز خیلی خفنی برام بوده و میزان سورپرایزش از اکثر ملت هم بیشتر بوده، چون حتی تریلر معرفی بازی رو هم ندیدم و بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای زدم دانلود بشه و ذوب شدم توش! :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
امیدوارم بازی بگیره و بتونه فروش و پلیر خوبی جذب کنه.

خیلی حرکت ریسکی زدن. یادم نمیاد همچنین حرکتی قبلا توسط هیچ ناشری زده شده باشه. تا الان هم که من میینم ملت راضی بودن.

جالب اینکه که شاید معدود دفعاتی در تاریخ ویدیو گیم هست که ملت بدون پیش زمینه ذهنی یک بازی را انجام میدن. هرکس یک ریویور در واقع :D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
بازی خیلی جذابه فکر میکردم ریتمیک باشه و بد باشه ولی خیلی رنگی رنگی جذاب و تا باس فایت اول رفتم و خیلی خوبه مخصوصا گربه و بقیه مواردش اپگرید و ایناشم باحاله
در نهایت نصبش کنید و گذتش رو ببرید رو سریز اکس ۴ کی ۶۰ هست که عالیه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
چه بازی جالبیه.
شبیه Jet set radio میمونه بعد ترکیبش کن مثلا با راک بند و...
حس پلتفرمرهای PS2 رو میده واین فرمول خیلی خفنی شده.
بنظرم اگه چندماه زودتر میومد به راحتی میتونست کنار ER و GOW کاندید بشه.
========
فقط فکر کنم یک نفر تو انجمن ناراحت هست که چرا Tango و استودیوی بزرگ مرد تاریخ باید همچین بازیی بسازه :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,210
نام
∂αнмα
واقعا تو خواب هم نمیدیدم بتزدا اونم تانگو گیم یـ کپی خیلی شیک و مجلسی از Devil May Cry بسازه (از راه خیلی خوب و خلاقانش) به شکل وحشتناکی کامبت بازی شبیهشه و حتی دویدن کرکتر اصلی بازی شبیه Nero ـه (از نوع کمدیکش) !!
بازی اول استایل بوده بعد شده گیم !! آرتش بی نظیره هر لول تابلو نقاشی ـه و تقریبا میشه گفت بهترین گرافیک سلشیدی که تا حالا تو عمرم دیدم !!! شخصیت ها یکی از یکی بهتر دیالوگ ، طنز و نویسنگدیش بهتر از این نمیشد . Presentation اینقدر خلاقانست که نگو . در وصف هسته اصلی بازی همین بس که تو محیط خالی شما رو وادار میکنه همینجوری کمبو بزنید داج بدید اینقدر که همراهی کردن با ریتم آهنگ لذت بخشه . (دیگه موقع کامبت رو نگم که عملا ادرنالین خالص ـه) طراحی باس فایت ها خیلی عالیه .

بازی ترکیب هر چیز خیلی خوبی که به ذهنتون میرسه هستش از DMC گرفته تا Jet Set Radio و فیلم Scott Pilgrim vs. the World خیلی چیزای دیگه به پالیش ترین شکل ممکن کنار هم قرار گرفتن

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
من هنوز بازی رو تجربه نکردم ولی گیم پلی و تریلرشو دیدم هوش از سرم پرید. واقعا فوق العادس، تانگو حقش خیلی بیشتر از اینها هست، با بودجه محدود واقعا ایده های بسیار جذابی خلق میکنن. حتی گاست هم کانسپت جالبی داشت حالا بگذریم که نقایصش هم کم نبود ولی در کل مشخصه که استودیو پر از شور و هیجان و پر از ایده های جذابه و مدیریت به شدت قوی ای داره. اویل ویتین ها هم که از نظر من شاهکار بودن. امیدوارم همینطور به پیشرفتش ادامه بده.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
چه بازی جالبیه.
شبیه Jet set radio میمونه بعد ترکیبش کن مثلا با راک بند و...
حس پلتفرمرهای PS2 رو میده واین فرمول خیلی خفنی شده.
بنظرم اگه چندماه زودتر میومد به راحتی میتونست کنار ER و GOW کاندید بشه.
========
فقط فکر کنم یک نفر تو انجمن ناراحت هست که چرا Tango و استودیوی بزرگ مرد تاریخ باید همچین بازیی بسازه :D
دقیقا عالی درست شده محصوصا گاهی طنزهای باحالی داره

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
واقعا تو خواب هم نمیدیدم بتزدا اونم تانگو گیم یـ کپی خیلی شیک و مجلسی از Devil May Cry بسازه (از راه خیلی خوب و خلاقانش) به شکل وحشتناکی کامبت بازی شبیهشه و حتی دویدن کرکتر اصلی بازی شبیه Nero ـه (از نوع کمدیکش) !!
بازی اول استایل بوده بعد شده گیم !! آرتش بی نظیره هر لول تابلو نقاشی ـه و تقریبا میشه گفت بهترین گرافیک سلشیدی که تا حالا تو عمرم دیدم !!! شخصیت ها یکی از یکی بهتر دیالوگ ، طنز و نویسنگدیش بهتر از این نمیشد . Presentation اینقدر خلاقانست که نگو . در وصف هسته اصلی بازی همین بس که تو محیط خالی شما رو وادار میکنه همینجوری کمبو بزنید داج بدید اینقدر که همراهی کردن با ریتم آهنگ لذت بخشه . (دیگه موقع کامبت رو نگم که عملا ادرنالین خالص ـه) طراحی باس فایت ها خیلی عالیه .

بازی ترکیب هر چیز خیلی خوبی که به ذهنتون میرسه هستش از DMC گرفته تا Jet Set Radio و فیلم Scott Pilgrim vs. the World خیلی چیزای دیگه به پالیش ترین شکل ممکن کنار هم قرار گرفتن
این ۲ بازی ربطی به هم ندارنا !

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
من هنوز بازی رو تجربه نکردم ولی گیم پلی و تریلرشو دیدم هوش از سرم پرید. واقعا فوق العادس، تانگو حقش خیلی بیشتر از اینها هست، با بودجه محدود واقعا ایده های بسیار جذابی خلق میکنن. حتی گاست هم کانسپت جالبی داشت حالا بگذریم که نقایصش هم کم نبود ولی در کل مشخصه که استودیو پر از شور و هیجان و پر از ایده های جذابه و مدیریت به شدت قوی ای داره. اویل ویتین ها هم که از نظر من شاهکار بودن. امیدوارم همینطور به پیشرفتش ادامه بده.
خیلی جذابه حتما بازیش کن

• Like
Reactions: uriel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر