PlayStation HELLDIVERS II

سازنده
Arrowhead Studio
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
reservoir-creative-rsvr-sony-keyart-helldivers2-preorderversion-as.jpg

HELLDIVERS II
Developer: Arrowhead Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Co-op Shooter
Platforms: PS5 PC
Release Date: February 8, 2024
Price: 40$

ezgif-3-31c422d2fa.gif

پس از سالها بالاخره نسخه دوم Helldivers معرفی شد!
در این نسخه که اولین عنوان AAA استدیوی Arrowhead به شمار می‌آید، شاهد تغییر زاویه دوربین از top-down به سوم شخص هستیم.
تاکتیک ها و ابزار جنگی فوق پیشرفته در دسترس هستند و امکان فراخواندن انواع کمک‌های هوایی وجود دارد.
با تکمیل مراحل امکان ارتقای سفینه و انواع مهمات جنگی وجود دارد.

ezgif-3-fb42cf4ab7.gif

Friendly Fire is always ON >:)
پشتیبانی از قطع عضو هم برای دشمنان و هم برای همراهان :D

helldivers-2-screenshot-05-en-17may23.png helldivers-2-screenshot-02-en-15may23.png helldivers-2-screenshot-04-en-17may23.png
53481275510_f548d962d9_h.jpg 53481174444_43a4b93d70_h.jpg

• sandbad911​
  • hatan911​
  • SMMVIVID​
  • Ronin_clone​
  • davoodassassins​
  • Mehrdad1419​
  • arshienstein​
  • NaViiDii​
  • AMIN-PASHA​
  • ChainedDreamer​
  • jaw m​
  • Kevin_thawne​
  • EstusEnjoyer​
  • Pro_Hunter_RTG​
  • TheEldestGod71​
  • comix-7​
  • XxKallMeGodxX​
  • xSM23x​
  • Biiig-B​
  • XxRaminZero21xX
  • Mroceanic6​

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
راستی الان دیگه تقریبا سیاره در امانه کی میخوان دوباره حمله کنن و super earth رو به مرز نابودی بکشونن
یه آپدیت بده که دشمن تا تو خونه‌هامون پیش روی کرده باشه
آپدیت مورد نظر رو دادن، الان دوتا سیاره تحت حمله قرار گرفته. برای کسانی که به لول ۵۰ هم رسیده بودن، با آپدیت امروز رسیده ۱۵۰. اگر بعد از رسیدن به لول ۵۰ همچنان پیگیر بودین XP های جمع شده رو بازی حساب کرده. احتمالا این Major Order هم شکست بخوریم. اخر هفته و easter که تعطیل بود ملت وقت بازی داشتن دوتا سیاره باهم مورد حمله قرار نگرفت!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
آپدیت مورد نظر رو دادن، الان دوتا سیاره تحت حمله قرار گرفته. برای کسانی که به لول ۵۰ هم رسیده بودن، با آپدیت امروز رسیده ۱۵۰. اگر بعد از رسیدن به لول ۵۰ همچنان پیگیر بودین XP های جمع شده رو بازی حساب کرده. احتمالا این Major Order هم شکست بخوریم. اخر هفته و easter که تعطیل بود ملت وقت بازی داشتن دوتا سیاره باهم مورد حمله قرار نگرفت!
ما همینجوری بزور لول ۲۰ پر کردیم ابدیت هم اومده دیگه لول تا ۱۵۰ رفته هیچی دیگه البته بازیش کلا گروهی تکی زیاد حال میده با این خارجیا هم بازی میکنی هرکی کار خودشو میکنه:D

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
169
آره ، اولین تغییرش اینه که یه دستی به سر و روی گرافیک بازی کشیدن 😍😍😍 کیفیت بافت‌ها بهتر شده , لودینگ بازی سریعتر شده 😍 در مجموع روی ps5 پرفورمنس تقریباً اوکی شده

• Like
Reactions: ArefTheGreat

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
هنوز تموم نشده!
سه تا Warbond ها رو که کامل کردی مدال ها هم 250 حداکثرش هست. به اونجا برسی میشه گفت دیگه بازی رو خوردی.
سوال اصلی اینه چقدر زمان برده تا به اینجا برسی؟
سه تا واربند کامل نشده داداش

البته آپدیت اومد ولی خوب زیاد تغییری واسه من نداشت

گفتم که داداش ظرف ده روز رسیدم به این لول.آپگرید بازی خیلی سریع هستش

یه ماموریت موفق روی درجه هل دایو بین ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ تا ایکس پی میده.سمپل هم فراوون

• Like
Reactions: Hamed_nx

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,022
نام
احمد
اقا احساس میکنم کیفیت فنی بازی رو تو این دو تا اپدیت اخری که دادن خیلی بهتر شده
قبلا اون اپدیت 2.5 گیگی فریم ریت بازی رو high برام رو 120 بود الان رو همون کیفیت رو 165 هست:|:)):D

• Like
Reactions: Hamed_nx

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
169
اقا احساس میکنم کیفیت فنی بازی رو تو این دو تا اپدیت اخری که دادن خیلی بهتر شده
قبلا اون اپدیت 2.5 گیگی فریم ریت بازی رو high برام رو 120 بود الان رو همون کیفیت رو 165 هست:|:)):D
منم همینو گفتم

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
564
نام
Dani
شما با همراه اول وصل میشین؟من با ایرانسل توی بازی میره ولی جوین کسی نمیشه!بعدم با ایرانسل پینگ هینت زدم به کنسول با اونم وصل نشد روت های ترکیه المانم چک کردم جواب نداد
شما به به چه شکلی وصل میشین دی ان استون چیه میشه به کمکی برسونین خون لبیرتیمون کم شده? :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,678
شما با همراه اول وصل میشین؟من با ایرانسل توی بازی میره ولی جوین کسی نمیشه!بعدم با ایرانسل پینگ هینت زدم به کنسول با اونم وصل نشد روت های ترکیه المانم چک کردم جواب نداد
شما به به چه شکلی وصل میشین دی ان استون چیه میشه به کمکی برسونین خون لبیرتیمون کم شده? :D
با پینگ هینت روت عمان هم یه تست بکن.

• Like
Reactions: Jaw

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
169
همراه اول کاملا اوکیه ، بدون دردسر

• Like
Reactions: Jaw

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر