Hellblade برای PC هم عرضه میشود

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی

63625317583214631212.jpg

Ninja Theory اعلام کرد بازی Hellblade که در Gamescom برای PS4 معرفی شده بود برای PC هم عرضه خواهد شد.
احتمالا بازی از رزولیشن 4K پشتیباتی خواهد کرد و همینطور از Mod هایی که علاقه مندان برای بازی میسازند.

Tameem Antoniades مدیر استدیو در گفتگو با PC Gamer:

"من فکر میکنم ما میخواهیم بازی کننده ها و فن های بازی رو دعوت کنیم به خلق چیزهایی غیر منتظره در بازی که بازی رو غنی تر و جذاب تر میکنه"
"من فکر میکنم PC به ما آزادی عملی میده که قبلا اون رو تجربه نکردیم,همینطور اگر قرار باشه نسخه Beta از بازی منتشر بشه بر روی PC کاری ساده تر نسبت به کنسول ها هست"
"Playstation برای ما بسیار عظیم هست و گیمر ها میتونند یک Hand-On از بازی بر روی کنسول داشته باشند و باعث بهبود بازی بشند.این کار برای ما ضروری هست. اما هر ناشری اجازه این کار رو نمیده به خاطر شرایطی که کنسول ها دارند"

Hellblade will be released on PC – mod support a possibility | VG247

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در مورد بازی اینم اضافه کنم که گفتن اول برای PS4 عرضه میشه ، نه فقط برای PS4 :D واسه همین میشه کم کم منتظر تاییدش برای باقی پلتفرم ها هم بود :D

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
در مورد بازی اینم اضافه کنم که گفتن بین کنسول ها اول برای PS4 عرضه میشه ، نه فقط برای PS4 :D واسه همین میشه کم کم منتظر تاییدش برای باقی پلتفرم ها هم بود :D
این طوری گفته بودن :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کلا از اومدن بازی ها روی PC حمایت میشه. این جماعت Mod ساز یه چیزایی توی بازی ها میسازن که به عقل جن هم نمیرسه :D

آخرین ویرایش:

s_m_p_1362

کاربر سایت
Dec 19, 2007
71
اتفاق عجیبی نیوفتاده قبلا هم پیشبینی شده بود تو این نسل اکثر بازیها برای PC منتشر بشن
چندتا نکته قابل توجه در خبر بوده که البته قابل بحثه

Ninja Theory ضمن اینکه بسیار از Steam تعریف کرده . گفته که:
به نظرم PC ازادی را ارائه می کند که ما در گذشته نداشته ایم اگر بخواهیم الان یک بتا برای کنسول ها داشته باشیم، کمی پر دردسر تر از نسخه PC خواهد بود. و صحبتهایی در مورد فواید Modding
حرفش کاملا درسته مقوله Modding در PC فوق العاده با اهمیته در واقع یه رابطه دو طرفه مستحکم بین طرفداران بازی و سازندگان بازی ایجاد میکنه . مثلا سازنده بازی شاید وقت نکنه یا محدودیت کنسولها بهش این اجازه رو نده که بتونه نهایت گرافیک بصری اثری که خلق کرده مشاهده کنه. درصورتی که روی PC با یه MOD ENB گرافیک اصلی بازی نمایان میشه و هیچ محدودیتی هم نداره . و هزاران هزار ایده های ناب که طرفداران دوستدارن در بازی قرار میدن
و سازنده در تولید ساخت سری های بعدی فاکتورهای زیادی روبروی خودش میبینه و میتونه از ایده های ناب طرفداران برای موفق شدن بازی استفاده کنه .
کاری که سالهاست راک استار در سری GTA انجام میده از MOD های بی شماری که طرفدارانش روی PC برای بازیش خلق میکنن نهایت استفاده در سری بعدی میبره همچنان ایده میگیره (( تم اول شخص اخرین نسخه یا وجود حیوانات در بازی یک mod بود بروی gtaiv که برای نسخه بعدی ازش ایده گرفته بود ))
نکته بعدی که بدرستی اشاره کرده
راحت بودن ارائه نسخه های متعدد بتا روی PC . ناشرین به سازنده ها اونطور که باید اجازه اینو نمیدن خیلی تو این موارد تو کنسول مانور بدن ولی میتونن با انتشار نسخه های ازمایشی روی PC براحتی مشکلات بازی خودشو حل کنن تا در مجموع به یه اثر ماندگار برسن
Unreal Engine 4 همیشه بهترین خروجی برای PC ارائه میده.

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
کلا از اومدن بازی ها روی PC حمایت میشه. این جماعت Mod ساز یه چیزایی توی بازی ها میسازن که به عقل جن هم نمیرسه :D

الآن که به خاطر این DLC ها، به شخصه فقط اسکایریم رو دیدم که ملت دیگه خلاقیت رو چسبونده بودن به سقف :d

یه زمانی مثلا تو توتال وار ها میومدن Medieval2 رو میکردن LOTR که از خود بازی بهتر بود و اینا، حالا به خاطر DLC دیگه نهایتش شده چهارتا نیرو و حرکت ! اینم اگه اونجوری قول داده باشه که هیچی ! انتظاری نیست

im1ium

کاربر سایت
Nov 10, 2014
16
کلا با شندین این خبر خوشحال شدم
این قابلیت مد سازی خیلی خوبه!مخصوصا تو گیمای hack & slash
ninja theory هم هست باید ب مهض اومدنش منتظر مد دانته باشیم:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
الآن که به خاطر این DLC ها، به شخصه فقط اسکایریم رو دیدم که ملت دیگه خلاقیت رو چسبونده بودن به سقف :d

یه زمانی مثلا تو توتال وار ها میومدن Medieval2 رو میکردن LOTR که از خود بازی بهتر بود و اینا، حالا به خاطر DLC دیگه نهایتش شده چهارتا نیرو و حرکت ! اینم اگه اونجوری قول داده باشه که هیچی ! انتظاری نیست
توی Skyrim، Minecraft، Fallout، GTA IV رسما کل بازی رو عوض کردن، که به نظرم توی Minecraft تغییرات از همه بیشتر بود:D
در کل اینا همه به اهمیت و محبوبیت بازی بستگی داره. یه بازی وقتی محبوب باشه حتی اگه سازنده Denuvo هم بریزه روش ملت یه کاری می کنن:d ولی اگه محبوب نباشه هزار تا Mod Support و SDK و ... هم بزارن بازم کسی کاریش نداره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر