Heavy Rain | Trophies Guide

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این تروفی رو چجوری میشه گرفت؟
Kamikaze
جهت ها رو میرم اما بازم نمیده؟
و همچنین این تروفی
Detox
اصلا نورمن دچار حمله نمیشه تو اون chapter?
خوب تروفی اول که کامل توضیح دادم و اون مسیر رو بری 100% میگیری. بحث تصادف هم نیست چون من خودم یک بار بدون تصادف رفتم و بازهم بهم نداد.
در مورد تروفی دوم هم شما بعد از اینکه تو بازی در یک جایی پیانو میزنید بعد از اون دچار حمله میشید و کافی که دارو رو مصرف نکنید.
من واسه گرفتن بعضی تروفی ها مثل trial master میرم و task رو انجام میدم و save میکنم اما وقتی مراحل بعدی که میرم میبینم save نشده
کمک کنید
خوب معلومه دوست عزیز. این کار امکان پذیر نیست. شما باید بازی رو از اول برید و یا اینکه از Task شماره 1 شروع کنید و تا آخر پیش برید. به صورت مداوم یعنی تمام مراحل رو ادامه بدین. نه اینکه بعد از اتمام Task 1 بیاید بیرون و شماره 2 رو شروع کنید

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
خوب تروفی اول که کامل توضیح دادم و اون مسیر رو بری 100% میگیری. بحث تصادف هم نیست چون من خودم یک بار بدون تصادف رفتم و بازهم بهم نداد.
در مورد تروفی دوم هم شما بعد از اینکه تو بازی در یک جایی پیانو میزنید بعد از اون دچار حمله میشید و کافی که دارو رو مصرف نکنید.

خوب معلومه دوست عزیز. این کار امکان پذیر نیست. شما باید بازی رو از اول برید و یا اینکه از Task شماره 1 شروع کنید و تا آخر پیش برید. به صورت مداوم یعنی تمام مراحل رو ادامه بدین. نه اینکه بعد از اتمام Task 1 بیاید بیرون و شماره 2 رو شروع کنید

اولا مسیری که شما دادی رو رفتم بازم فایده ای نداشت
تصادف هم نکردم بازم فایده ای نداشت
نمیدونم چجوری میشه گرفتش
دوما اون رو خودم فهمیدم باید مرحله قبلش با اتان فرار کرده باشی وگرنه دچار حمله عصبی نمیشه
سوما ممنون فقط این اول مرحله که میگه save or save not چه فایده ای داره؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اولا مسیری که شما دادی رو رفتم بازم فایده ای نداشت
تصادف هم نکردم بازم فایده ای نداشت
نمیدونم چجوری میشه گرفتش
دوما اون رو خودم فهمیدم باید مرحله قبلش با اتان فرار کرده باشی وگرنه دچار حمله عصبی نمیشه
سوما ممنون فقط این اول مرحله که میگه save or save not چه فایده ای داره؟
این قضیه Save or Save not این هست که اگر Save کنید یعنی بازی رو از اونجا دوباره شروع کردین. به این معنی که هر تصمیمی بگیرید عوض میشه. اگر Save not رو انتخاب کنید هیچ تغییر داده نمیشه و چیزی هم Save نمیشه حتی اگه اون پایان خاص رو هم ببینید.
من با نورمن چتوری باید جای شان رو پیدا کنم ؟
دوست عزیز تو صفحه قبلی توضیح داده شده. تو قسمت تروفی ها هم توضیح داده شده. اگر در قسمتی مشکلی دارید سوال کنید نه قسمت هایی که توضیح داده شده. ممنون

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
دوست عزیز تو صفحه قبلی توضیح داده شده. تو قسمت تروفی ها هم توضیح داده شده. اگر در قسمتی مشکلی دارید سوال کنید نه قسمت هایی که توضیح داده شده. ممنون
نبود یا من ندیدم .اگه میشه یه توضیحی لطفا بدین :((:(

ArmanΣ

کاربر سایت
Jul 30, 2009
50
با سلام و تشکر از شما platinum رو گرفتم و یک در خواست که

56.jpg

تروفی All Endings
18 تا فیلم پایانی داره

03.jpg

تروفی So Close...

1- Ethan در مرحله آخر بازی به وسیله ی پلیس کشته شود.
2- مدیسون در مرحله آخر بازی توسط پلیس دستگیر شود.
3- نورمن در مرحله آخر بازی به وسیله اسکات کشته شود.
4- اسکات فرار کند.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نبود یا من ندیدم .اگه میشه یه توضیحی لطفا بدین :((:(
ببین شما در 3 مرحله ای که به وسیله نورمن باید در محلهای مورد نظر(صحنه جنایت، قبرستان ماشین ها و کلوب شبانه) جست و جو کنی، لازم هستم تمامی مدارک رو زمین را پیدا کنی. کار خیلی راحتی هست چون همه چی در یک محل کاملا بسته و مشخص پیدا می شود
با سلام و تشکر از شما platinum رو گرفتم و یک در خواست که

56.jpg

تروفی All Endings
18 تا فیلم پایانی داره

03.jpg

تروفی So Close...

1- Ethan در مرحله آخر بازی به وسیله ی پلیس کشته شود.
2- مدیسون در مرحله آخر بازی توسط پلیس دستگیر شود.
3- نورمن در مرحله آخر بازی به وسیله اسکات کشته شود.
4- اسکات فرار کند.
خواهش می کنم دوست عزیز.

1- تا جایی که من می دونم و تو سایت IGN زده بود بازی 22 پایان داره. اگه با ذکر منبعی بهم توضیح دهید که بازی 18 پایان دارد، ویرایش می کنم.
2- تصحیح شد.

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
من هر کاری میکنم نمیتونم Four Heroes رو بگیرم!همه ی کارهایی هم که برهان جان و دوستان دیگه گفتند رو انجام دادم ولی باز هم نمیده ...!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من هر کاری میکنم نمیتونم Four Heroes رو بگیرم!همه ی کارهایی هم که برهان جان و دوستان دیگه گفتند رو انجام دادم ولی باز هم نمیده ...!

بعضی تروفياش باگ داره!

باگ کدومه بابا!!؟
باید چهار تا زنده بمونن یکی از آسون ترین تروفی هاست
دوست عزیز خودت رو کنترل کن.
چرا تروفی های بازی باگ داره شدید. مثلا مگه تروفی راحت تر از اولین تروفی بازی هم داریم که باید با Ethan کارهای گفته شده رو انجام بدیم. خود من نتونستم اون تروفی رو بگیرم. احتمال داره اگه این دوستمون نتونسته تروفی رو با راهنمایی های من بگیره، باگ نصیبش شده باشه

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
ببخشید اما اون تروفی اول رو هم شما آخرش رو نگفتی
اینو بخون:
[FONT=&quot]After the table is set, go outside and play with the kids. When it’s time to play with Shaun, run around the yard with him until you’re prompted to put him down. Don’t put him down right away. You HAVE to run around with him for a set amount of time for this trophy to unlock. During your swordfight, you have to win
شما نوشتی برید و با بچه ها بازی کنید اما بعدشم باید یه کارایی کرد
پس بازی باگ نداره:biggrin1:.

[/FONT]

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
BEHDAD_TNT :PSN ID
سلام
واسه گرفتن تروفی all ending باید 18 بار حتما از اول برم یا راه دیگه ای هم هست؟
مرسی

آخرین ویرایش:

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
BEHDAD_TNT :PSN ID
سلام
واسه گرفتن تروفی all ending باید 18 بار حتما از اول برم یا راه دیگه ای هم هست؟
مرسی
نه لازم نیست 18 بار از اول بری
من خودم برای گرفتن تروفی All Endings دوباره بازیو از اول شروع نکردم و برای دیدن همه epilogue ها از چپتر on the loose به بعد شروع کردم.البته این در صورتی هست که اتان تو چپتر escape به زندان افتاده باشه که اگه تو on the loose دوباره به زندان افتاد آزاد نشه.زندانی موندن اتان تا پایان بازی خودش میتونه به دو epilogue مختلف منجر بشه.به عبارت دیگه برای اینکه حداقل بتونی دوباره بازی کردن chapter ها رو از on the loose شروع کنی بهتره که تو chapter فرار اتان به همراه مدیسون دستگیر بشی.

فقط یادت نره وقتی chapter ها رو دوباره بازی می کنی auto save رو فعال کنی و با no save نری.من این اشتباه رو کردم و با اینکه هر 18 تا epilogue رو دیده بودم اما چون جز 7 تا بقیش رو تو حالت no save رفته بودم تروفی رو نگرفتم و واسه همین مجبور شدم دوباره از اول chapter ها رو برم تا این تروفی که تنها تروفی باقیمونده بود رو بگیرم و بازیو پلاتینیم کنم.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
این تروفیا رو هنوز نتونستم بگیرم :
Kamikaze : درست طبق دستور العملش می رم ولی تروفی رو نمی ده !
Detox : تو مرحله Jayden Blues هر کاری می کنم این تروفی رو نمی ده ! اصلا تو این مرحله نورمن نعشه نمی شه که بخواد مقابل مواد مقاومت کنه !
Clever Dad : سم رو نخوردم و بعد جای شان رو حدس زدم ولی نداد !
لطفا یکی کمک کنه !
ویرایش : Kamikaze رو بالاخره گرفتم و تروفی Detox رو هم یه سرچ زدم دیدم که باید برای گرفتنش تو مرحله Fugitive نباید ایتن دستگیر شه تا تو مرحله Jayden Blues نورمن خودش رو تو هتل ببینه و مقابل دارو مقاومت کنه !
Clever Dad رو هم فهمیدم که باید حتما فقط 3 تا از Task ها رو انجام بدم تا 5 تا مکان روی GPS ظاهر شه و جای شان رو حدس بزنم...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر