Harvest Moon Fan Club

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
Popuri کلا خیلی ویژگی های خوب داشت!: د ی
صبح ها میومد دم آبشار،آدم راحت پیداش میکرد علف بهش میداد.خونه هم همون کنار بود باز آدم میرفت بهش علف میداد : د ی
Ann هم صبحا میومد کنار آبشار،تستر خوبی بود!مثلا مار پیدا میکردم اول نشون اون میدادم که بدونم دختر پسند هست یا نه بعد تقدیم Popuri میکردم.
مادر Popuri مریض بود،یادمه روزایی که میرفت دکتر منم میرفتم اونجا،میخواستم کمکش کنم مثلا.از اونجایی که زبانم عالی بود هر چیزی دمه دستم بود از دکتره میخریدم تقدیم میکردم : د ی

میگم چرا مادر Popuri خوب نشدا!از این شربتا زیاد دادم بهش!
----
سر اون علف دادن خودم حس کردم نامردیه،برا همین آخر هفته ها میرفتم کلیسا طلب بخشش میکردم!: د ی

58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

فكر كردم متوجه شديد اين يك شوخي بود. به هر حال اگه ناراحت شديد عذر ميخوام.

نه عزیز؛ اتفاقا اینطوری خواستم که مشکل و ناراحتی پیش نیاد

شما آهنگ هاشو داری؟ :love: یه لینکی چیزی لطف کن. مرسی.

راستش اون سایتی که من ازش آهنگ میگرفتم فعلا به مشکل مالی برخورد کرده :biggrin1:
این پک کم حجم آهنگای این بازیه بصورت Midi که از خود بازی Rip کردم. اگه سایتی پیدا شد که آهنگای بازی رو گذاشته باشه میگم.
Full2S.gif
Full.gif
Full2C.gif
FullS.gif
Full2.gif
FullC.gif

بفرمایید دوستان
Bokujou Monogatari ~ Harvest Moon Original Soundtrack
Harvest Moon - Back to Nature
Harvest Moon : A Wonderful Life
Harvest Moon Gameboy & Arrange
Harvest Moon ~ Bokujou Monogatari Original Soundtrack

تمام آهنگها ( منو - بهار - پاییز - زمستان - فیستوالها و................);):love:

شما خودت چیزی از این سایت دانلود کردی؟ من هر کاری کردم نشد :biggrin1:
البته BTN رو تست کردم فقط.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
شما خودت چیزی از این سایت دانلود کردی؟ من هر کاری کردم نشد :biggrin1:
البته BTN رو تست کردم فقط.
من که قبلا آهگهاش را دانلود کردم فکر کنم سالم بود!
یکم دیگه یه سایت دیگه معرفی میکنم;)

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
نسخه گیم بوی اسمش
friends of mineral town این بود.
یه چیز جالب هم اینکه این رفت و آمد ها خیلی کلافه کننده بود من با مبدل گیم بوی رو pc بازی میکردم اسپیس رو نگه میداشتی سرعت راه رفتنش 3 برابر می شد:D تمام کارا زود تموم میشد خیلی حال میداد:D یه غول سبز هم بود.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بچه ها شهر واقعا وجود داره ... اگه نتونستید برید دلیلش این بوده که همه ی الهه ها رو بیدار نکردین یا اینکه همه ی ایتم ها رو صد در صد نکردید... (البته غیر از این کارا باید همه ی توت فرنگیهای قدرتی رو هم می گرفتید قلب همه ی دخترا روهم قرمز می کردید همه ماهی های افسانه ای رو هم صید می کردید همه ی دموهای بازی رو می دیدید با همه ی اهالی دهکده دوست می شدید و...)
اونایی که فکر می کنند همه ی الهه های بازی رو دیدن فقط سه تا از الهه ها رو دیدن و دو تا از الهه های مخفی یعنی الهه ی لباس و الهه ی بدی رو ندیده اند...(الهه ی بدی رو یادم نیست چطور می شد دید ولی الهه ی لباس رو باید تو طبقه ی پایین معدن ماهیگیری می کردید می دیدش)
توت فرنگی های قدرتی هم اونایی که تو بازی گرفتید کافی نبوده اند یه توت فرنگی مخصوص سبز بوده که نگرفتین...(طرز گرفتنشو تو کتاب رمز لوحه خانه نوشته بود منم اون کتابو الان ریختم دور بخاطر همین متاسفانه یادم نیست!)
تازه من شات موقعی که پدربزگه میاد و سه گزینه ی=
Stay in my town
Go to king city
و Nothing else رو می ده دیدم...
یه سرچ کوچیک برای سیو شهرش یا عکسای شهرش بکنید خودتون می فهمید...

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
بچه ها شهر واقعا وجود داره ... اگه نتونستید برید دلیلش این بوده که همه ی الهه ها رو بیدار نکردین یا اینکه همه ی ایتم ها رو صد در صد نکردید... (البته غیر از این کارا باید همه ی توت فرنگیهای قدرتی رو هم می گرفتید قلب همه ی دخترا روهم قرمز می کردید همه ماهی های افسانه ای رو هم صید می کردید همه ی دموهای بازی رو می دیدید با همه ی اهالی دهکده دوست می شدید و...)
اونایی که فکر می کنند همه ی الهه های بازی رو دیدن فقط سه تا از الهه ها رو دیدن و دو تا از الهه های مخفی یعنی الهه ی لباس و الهه ی بدی رو ندیده اند...(الهه ی بدی رو یادم نیست چطور می شد دید ولی الهه ی لباس رو باید تو طبقه ی پایین معدن ماهیگیری می کردید می دیدش)
توت فرنگی های قدرتی هم اونایی که تو بازی گرفتید کافی نبوده اند یه توت فرنگی مخصوص سبز بوده که نگرفتین...(طرز گرفتنشو تو کتاب رمز لوحه خانه نوشته بود منم اون کتابو الان ریختم دور بخاطر همین متاسفانه یادم نیست!)
Stay in my town
Go to king city

آخه خیلی منطقی به نظر نمیرسه؛ مگه چند نفر هستن که بخوان و بتونن همه این کارها رو (مخصوصا بدون راهنما) انجام بدن؟ اینهمه داستان و Event و طراحی برای کمتر از 0.001% گیمر های این بازی؟
تنها راهش اینه که سیوشو بذاری که ما تست کنیم. چند سال پیش هم یکی تو همین فروم ها ادعا میکرد که به شهر رفته وهر چی ملت میگفتن سیو بذار یا اسکرین شات، طرف میپیچوند تا آخر یه سیو گذاشت و من دانلود کردم و هیچ خبری از شهر نبود(تا اونجایی که یادمه)

تمام این کار ها رو میشه با گیم شارک انجام داد.

من که حوصله سرچ ندارم؛ همینطور حوصله ندارم سایتهای دیگه رو بخونم یا تو راهنما های خارجی دنبال این مورد بگردم. اگه خودت سیو بازی رو پیدا کردی بده تست کنیم. اسکرین شات هم بدرد نمیخوره چون هیچی رو ثابت نمیکنه.

تازه من شات موقعی که پدربزگه میاد و سه گزینه ی...
کدوم پدر بزرگه؟ تا جایی که میدونم پدر بزرگه مرده...

نسخه گیم بوی اسمش
یه چیز جالب هم اینکه این رفت و آمد ها خیلی کلافه کننده بود من با مبدل گیم بوی رو pc بازی میکردم اسپیس رو نگه میداشتی سرعت راه رفتنش 3 برابر می شد:D تمام کارا زود تموم میشد خیلی حال میداد:D یه غول سبز هم بود.

مهتی راحت میشه باهاش بازی کرد؟ خوبه یا نه؟ حال میده؟ :D
دلم نمیخواد تجربه و حسی که به HM دارم با یه بازی الکی خراب شه.

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
نسخه گیم بوی اسمش
یه چیز جالب هم اینکه این رفت و آمد ها خیلی کلافه کننده بود من با مبدل گیم بوی رو pc بازی میکردم اسپیس رو نگه میداشتی سرعت راه رفتنش 3 برابر می شد تمام کارا زود تموم میشد خیلی حال میداد یه غول سبز هم بود.
منم خیلی وسوسه شده بودم برم فقط واسه همین بازی GBA بگیرم!! :D از رو عکساش که معلومه خیلی شبیه Back to Nature ـه، یه کم فرق میکنه البته مثل Boy&Girl کپی ـش نیست...

589702_20031210_embed002.jpg

589702_20031210_embed005.jpg

589702_20031210_screen006.jpg

از معدود Harvest Moon های بعد BTN ـه که از گیم اسپات امتیاز بالا گرفته (8.5). بالاخره یه روز DS میگیرم غیر از این یکی 4 ، 5 تا دیگه Harvest Moon خوب دیگه اونور هست! زنده باد نینتندو !!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
دوستان تو این چند روزه حسابی رفتم تو کار دانلود بازیهای نینتندو 64.:cheesygri
امروز که تو سایت coolrom دنبال بازی های افسانه ای این کنسول می گشتم:love: Harvest Moon نینتندو 64 رو پیدا کردم=
Harvest Moon 64:love::love::love:
حجمش هم فقط 6.31 مگه...:love:
البته قبل دانلود بازی حتما شبیه سازش رو از اینجا دانلود کنید...:love:
گرافیک بازی هم خوبه (برای دوستانی که نمی دونند باید بگم که گرافیک بازیهای نینتندو 64 تقریبا در حد بازیهای ps1 هستند و از نظر خودم گرافیک نینتندو 64 بهتر از ps1 هستش)
حتما دانلودش کنید...:love:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
Stay in my town
Go to king city
بعد از اينكه اعصابم خورد شد (نرفتن به شهر):biggrin1:
تمام اين چيزهايي كه گفتي با گيم شارك گرفتم:blushing: همه چيز هم 100% بود و اواخر هم مي خوابيدم و......
هيچ ك هيچ خبري از شهر نبود!:((

آخرین ویرایش:

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
من سه سال از وقتم رو روي اين بازي گذاشتم يكسره بازي مي كردم به اميد اين كه يه روز شهر برم ولي .... :( 4 بار بازي شو خريدم هر دفعه يك جور خراب شد يك بار ps1 نم نمي تونست cd رو بخونه من
رفتم cd با مايع ظرف شويي شستم حواسم نبود انگشتم توي cd گير :cheesygri كرد مجبور شدم بشكنمش :-" بعد يكي ديگه خريدم دسته ps1 افتاد روش و ترك خورد خلاصه خيلي با اين بازي خاطره دارم همه ي مسابقه ها رو اول شدم به جز سگ دواني :cheesygri درصد مزعه م هم بدون رمز تا 87 رسوندم ولي از شهر خبري نشد .

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
رفتم cd با مايع ظرف شويي شستم حواسم نبود انگشتم توي cd گير :cheesygri كرد مجبور شدم بشكنمش
فكر كن اگر اورجينال بود چي مي كردي؟!!!!
درصد مزعه م هم بدون رمز تا 87 رسوندم ولي از شهر خبري نشد .
من يكي دوبار بدون رمز (اول 60% ولي دومين بار 100% كردم )خبري از شهر نبود
براي سومين بار براي رفع شك رمز زدم!:biggrin1: كه نشون داد يك خيال واهي بود!

Siavash_Sibel

کاربر سایت
Dec 30, 2008
8
نام
سیاوش
من يكي دوبار بدون رمز (اول 60% ولي دومين بار 100% كردم )خبري از شهر نبود
براي سومين بار براي رفع شك رمز زدم!:biggrin1: كه نشون داد يك خيال واهي بود!
پس اینی که گفت شهر وجود داره....؟! یعنی اشتباه بود؟

آخرین ویرایش:

Siavash_Sibel

کاربر سایت
Dec 30, 2008
8
نام
سیاوش
من پیشنهاد میدم هر کس سیوی چیزی از این بازی داره بذاره تا بقیه هم استفاده کنن.
پ.ن: این خیلی جالبه که چند ساله از انتشاره اون بازی میگذره اما ما همچنان مشتاقشیم

آخرین ویرایش:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
مهتی راحت میشه باهاش بازی کرد؟ خوبه یا نه؟ حال میده؟
دلم نمیخواد تجربه و حسی که به HM دارم با یه بازی الکی خراب شه.
اوا نمیدونستم این همه نظر راجع به این گیم بوی نسخش چی گفتم .داده میشه.
اره دکی
عالیه حتما شبیه ساز نصب کن بازی کن خیلی حال میده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر