Harvest Moon Fan Club

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
ببینید دوستان اگه بخواییم دسته بندی کنیم
بهترین بازی مزرعه دار پی اس 1 : بازگشت به طبیعت
بهترین بازی مزرعه دار پی اس 2 : زندگی شگفت انگیز
بهترین بازی مزرعه دار wii : رژه حیوانات
بهترین بازی پی اس پی : زندگی بی گناه
بهترین بازی گیم کیوب : ملودی جادویی
بهترین بازی دی اس : اگه میخوایید حس نسخه ی بازگشت به طبیعت رو داشته باشید : Harvest Moon DS
اما اگه در کل میخوایید بهترین بازی دی اس رو انتخاب کنید سلیقه ای هست.

- - -ویرایش - - -

یه راهنمایی کنید دوستان
برای دی اس، پی اس 1 ، پی اس 2 ، گیم کیوب ، وی ، نینتندو 64 ، سوپر نینتندو ، گیم بوی ادونس ، گیم بوی کالر ، گیم بوی معمولی و ... شبیه ساز وجود داره
شما اول باید ببینی نسخه ی کدوم کنسول رو میخوایید بازی کنید ، تا لینک همون رو بزارم.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
ببینید دوستان اگه بخواییم دسته بندی کنیم
بهترین بازی مزرعه دار پی اس 1 : بازگشت به طبیعت
بهترین بازی مزرعه دار پی اس 2 : زندگی شگفت انگیز
بهترین بازی مزرعه دار wii : رژه حیوانات
بهترین بازی پی اس پی : زندگی بی گناه
بهترین بازی گیم کیوب : ملودی جادویی
بهترین بازی دی اس : اگه میخوایید حس نسخه ی بازگشت به طبیعت رو داشته باشید : Harvest Moon DS
اما اگه در کل میخوایید بهترین بازی دی اس رو انتخاب کنید سلیقه ای هست.

- - -ویرایش - - -

برای دی اس، پی اس 1 ، پی اس 2 ، گیم کیوب ، وی ، نینتندو 64 ، سوپر نینتندو ، گیم بوی ادونس ، گیم بوی کالر ، گیم بوی معمولی و ... شبیه ساز وجود داره
شما اول باید ببینی نسخه ی کدوم کنسول رو میخوایید بازی کنید ، تا لینک همون رو بزارم.

همین لیست بهترین های هر کنسولی که گذاشتی رو لطف کن.ممنونم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
1,2,3 Rune Factory: A Fantasy Harvest Moon
Harvest Moon DS
Harvest Moon DS: Island of Happiness
Harvest Moon DS Cute
^^ اینهارو از قلم انداختی ;)
ممنون واسه جوابت
این بازیها همان حس Harvest Moon: Back to Nature رو به آدم منتقل میکنند؟

مگه همه رو میخواستی :d

چیزایی که من خودم بازی کرده بودم گذاشتم

فدات

ببینی من مثلا یه بازی با همین بازی سری قدیمیش روی ps1 مقایسه نمیکنم

میتونم بگم حتما از بازیش لذت بردم که 4 نسخه از بازی روی ds بازی کردم بخصوص با قابلیت ها ds قشنگتر میشه و لذت بخش تر ( اینم بگم بازی ds روی شبیه ساز روی pc بازی کنی اصلا حال نمیده افت فریم هم داره )

به پست ها بالا توجه کنی دوستان از نسخه ها wii هم لذت بردن

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
دوستان توجه

من از خیلی وقت پیش ایده ی ایجاد یه وب سایت جامع و کامل برای هاروست مون رو تو ذهنم داشتم و به چند نفر پیشنهاد همکاری دادم اما به دلایلی قبول نکردن
یه وب سایت برای همه ی ورژن ها. کدوم یکی از دوستان حاضر به همکاری هستن؟! ترجیحا چند نفر باشن

توجه: دوستانی که میخوان همکاری کنن بدونن که باید به صورت دائمی کار کنیم (خصوصا چند ماه اول رو تا سایت پر و بال بگیره)
و موردی که خیلی مهمه، توانایی ترجمه متون انگلیسی به فارسی، برای ورژن های مختلف مزرعه دار و قرار دادن اونا در سایت هست.
و حتما هم میدونید که این همه نسخه از این بازی رو یک نفر به تنهایی نمیتونه از پسش بر بیاد.

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
یه سوالی تو ذهنمه که چرا سونی از پی اس 2 به بعد اصلا این بازی رو برای کنسولاش عرضه نکرد یا نساخت(میدونم بازی دست سونی نیست ولی هیچ تلاشی براش نکرد که بیارتش رو کنسولاش)
بهترینش که back to nature بود کسی بهتر از اون سراغ داره؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه سوالی تو ذهنمه که چرا سونی از پی اس 2 به بعد اصلا این بازی رو برای کنسولاش عرضه نکرد یا نساخت(میدونم بازی دست سونی نیست ولی هیچ تلاشی براش نکرد که بیارتش رو کنسولاش)
بهترینش که back to nature بود کسی بهتر از اون سراغ داره؟

چون این بازی خیلی بیشتر با بازیا نینتندو هم سبک و هم خط هست عناوین خیلی زیادی از این بازی برای کنسولا نینتندو میاد که هر کدوم برای خودشون شاهکارن مثلا برای ds اگه اشتباه نکنم 6 نسخه از بازی اومده تازه غیر از Rune Factory ها که حساب نکردم

فرق اینجاست که نینتندو سبک خودشو داره بخاطر همین یه بازار بزرگ داره که کلی طرفدار داره که فروش بالایی هم دارن مثلا بازی new super mario تو نسل هفت حدود 87 میلیون نسخه فروخت و .......

و سونی با سبک دیگه بازی ها که خودتون آشنایید بازار خاص خودشو داره بازی هایی مثل خدا جنگ 1تا 3 . آنچارتد و ....... ( کنسولی تمرکزش اکثرا روی گرافیک و aa ....... هست )

بخاطر همین دیگه بازی هاروست مون بدرد کنسولا سونی نمیخوره و اکثر این جور بازیا میاد روی نینتندو

اگر تجربه بازی با سگا مگادرایو 2 دارید بازی هویج خور یادتونه خیلی ها هنوز که هنوزه عاشق این بازی هستن و میگن چرا ادامه پیدا نکرد اما قافل از اینکه این بازی نسخه ها جدیدش روی کنسول ها دستی نینتندو اومد چون کنسولا نینتندو بیشتر پذیرا این نوع بازیاس راحت به لیست بازیا wii . ds . 3ds . gba . wii u نگاهی بندازید متوجه این جور بازیا میشید

یا نمونه دیگه اش بازی میوه خور nintendo nes ( میکرو شناخته میشه تو ایران ) یادتونه حالا همین بازی نسخه باسازی شده جدیدش روی wii ware اومد فروش خیلی بلایی هم کرد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان نظرتون دربارهٔ این دو قسمت Harvest Moon چیه
امتیازاتش به شدت بالاِ

Meta Users:
Harvest Moon: Friends of Mineral Town: 97

Harvest Moon: More Friends of Mineral Town: 93

gba یا گیم بوی ادونس سال 2001 وارد بازار شد و 2004 کنسول ds اومد به بازار یعنی تو 3 سال gba حدود 84 میلیون کنسول فروخت که بازی ها بینظیری هم براش اومد که نمونه اش همین 2 نسخه هاروست مون ها که واقعا شاهکار بودن من زمانی که gba داشتم خیلی وقت پیش بازیشون کردم و لذت بردم

یعنی اول یه گیم کیوب خریدم بعد gba خریدم جالب اینجاست که وقتی سال 2004 کنسول ds اومد بازار تولید gba تا 2006 ادامه پیدا کرد و تا 2009 بازی برای gba منتشر شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر