Harry Potter For Kinect تایید شد

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
طرفداران Harry به گوش باشید. شرکت وارنر نسخه کینکت داستان های هری پاتر را تایید کرد.

این بازی که قرار است توسط استودیو انگلیسی Eurocom سازنده GoldenEye ، 007:Legends و Dead Space: Extraction ساخته شود، حول اتفاقات 8 فیلم هری پاتر خواهد بود و شما را وارد هاگوارتز، تنها مدرسه جادوگری دنیا خواهد کرد. در مورد مشخصات بازی گفته شده است که از اکثر قابلیت های کینکت در این عنوان استفاده خواهد شد. از جمله این قابلیت ها اسکن کردن کامل صورت برای به دست آوردن یک جادوگر منحصر به فرد در بازی، استفاده از علایم دست و حالت آن ها برای اجرا کردن جادوها و هم‌چنین دستور صوتی در بازی است.

طبق گفته‌های خانم Ryan نایب رییس وارنر در این بازی که قرار است برای بازی گروهی والدین و بچه ها ساخته شود، می توان از پرواز کردن با جارو در مسابقات کوییدیچ تا دوئل کردن با بقیه جادوگرها را تجربه کرد. در مراسم معرفی این عنوان نیز قول داده شده است که بازیکنان بتوانند بسیاری از صحنه های جذاب و خاطره انگیز سری را از دید هری پاتر و هم‌چنین شخصیتی که خودشان ساخته‌اند تجربه کنند. از این صحنه های خاطر انگیز می توان به گرفتن اولین چوب دستی هری از اولیواندر، وارد شدن به گروه‌های چهارگانه با استفاده از کلاه جادویی و قطعا مبارزه نفس گیر با Lord Voldermort اشاره کرد. هم‌چنین در این عنوان قسمت های رقابتی و همکاری دو نفره نیز قرار داده شده است که می تواند جذابیت بازی را دو چندان کند.

با توجه به کارنامه EuroCom می توان انتظار داشت که با یک بازی کامل بر روی Kinect مواجه شویم. این استودیو انگلیسی با عنوان قبلی خود یعنی Dead Space:Extraction توانایی خود را برای ساختن بازی‌های این چنینی نشان داده است و باید دید که این بار نیز از پس کار بر خواهند آمد یا خیر. هنوز تاریخ برای عرضه بازی در نظر گرفته نشده است.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مشخصه چجور بازی ای میشه
قصد کوبیدن ندارم
بازی خوب باشه ما هم طرفداری میکنیم مثل Fable the journey که به نظرم تنها عنوانیه که میتونه یکم کینکت و نجات بده!
اما اگه قرار باشه این عنوانم مثل بقیه ی عنوان ها باشه هیچ امیدی بهش نیست!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Sorcery for Kinect تایید شد
احسان خان
yahoo_22.gif
اول هری پاتر بود بعد sorcery ....
yahoo_22.gif
اومد! منم از هری پاتر اولی که برا کینکت اومد دفاع نمیکنم ولی بی انصافی نکنید!
این هری پاتر بیشتر شبیه کدوم یکی هست ؟ خیلی روشن و واضح ـه !

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یادش بخیر کتاباش خیلی خفن بود...
بنظر من اگه راه رفتنشم با خودمون باشه خیلی خوب میشه! احسان خان :| اول هری پاتر بود بعد sorcery .... :| اومد! منم از هری پاتر اولی که برا کینکت اومد دفاع نمیکنم ولی بی انصافی نکنید!

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
باز شايد بهتر از اون قبليه باشه چون باز مخصوص كينكت (مث قبلي با دسته هم نيست)
ولي بايد ببينيم چي مي شه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یکی از نکات مثبتی که باعث میشه آدم به این بازی امید داشته باشه اینه که ناشرش خود وارنر هست و EA دیگه کاری به این سری نداره.
وارنر هم بازی بد تا الان نداده.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
Sorcery for Kinect تایید شد

این هری پاتر بیشتر شبیه کدوم یکی هست ؟ خیلی روشن و واضح ـه !
هری پاتر قبلی رو هم میشد با کینکت بازی کرد و در اون میشد با چوبدستی جادو اینا بزنید........اون قسمت حرکت کردن رو چوبدستی(داخل مسابقات) و.......هم کلا نمونه کینکت استاروارز هستش دیگه......... .
حالا من ربطشو به sorcery نمیدونم .....اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هری پاتر قبلی رو هم میشد با کینکت بازی کرد و در اون میشد با چوبدستی جادو اینا بزنید........اون قسمت حرکت کردن رو چوبدستی(داخل مسابقات) و.......هم کلا نمونه کینکت استاروارز هستش دیگه......... .
حالا من ربطشو به sorcery نمیدونم .....اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟؟
باشه آقا شما درست میگید !
فقط این نکته رو اضافه کنم که اگر Sorcery موقع معرفی کوچکترین شباهتی با بازیهای کینکت می داشت از زیر دست فن های گرامی زنده در نمی رفت !
قبول بابا.....ما فن هستیم و شما اوج بی طرفی(نمیدونم این کلمات فن و hater و ترول و کلمات آشغال دیگه از کی تو این فروم مد شده که تو 99.99 درصد تمام پستای این فروم این سه کلمه دیده میشن)
شما هر وقت یاد گرفتی پست رو درست بخونی و متوجه بشی من کسی رو اینجا فن خطاب نکردم می تونی صلاحیت گرفتن جواب از طرف من رو داشته باشی

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
باشه آقا شما درست میگید !
فقط این نکته رو اضافه کنم که اگر Sorcery موقع معرفی کوچکترین شباهتی با بازیهای کینکت می داشت از زیر دست فن های گرامی زنده در نمی رفت !
قبول بابا.....ما فن هستیم و شما اوج بی طرفی(نمیدونم این کلمات فن و hater و ترول و کلمات آشغال دیگه از کی تو این فروم مد شده که تو 99.99 درصد تمام پستای این فروم این سه کلمه دیده میشن)

+

پذیرفتن اشتباه کار سختی نیست......در مورد این بازی و گیم پلیش طبق تریلری که ازش پخش شده همونطور که قبلا هم گفتم کاملا ترکیبی از شماره قبلی هری پاتر و استار وارز و powerup heroes هستش که چند مورد جدید مثه اسکن قیافه و انتخاب چوبدستی اینا بهش اضافه شده........ و هیچ ربطی به sorcery نداره(البته اگه نگهداشتن چوبدستی یا هر وسیله ای در دست رو شباهت ندونیم)

در کل هم فکر نکنم از نظر متا چیز موفق باشه(در حدود 60 یا 70 اینا)ولی فروش خوبی خواهد داشت.. .

شما هر وقت یاد گرفتی پست رو درست بخونی و متوجه بشی من کسی رو اینجا فن خطاب نکردم می تونی صلاحیت گرفتن جواب از طرف من رو داشته باشی
مایل به گرفتن جوابی از طرف شما نیستم.....پس جواز تایید یا صلاحیتتون رو پیش خودتون نگهدارین
پست رو هم کامل خووندم و فهمیدم به طور مستقیم کسی رو چیزی خطاب نکردین .........ولی به قول معروف جریان "به در بگو تا دیوار بشنوه " بود........

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
خانــم Samantha Ryan نایب رییـس استـدیو Warner گـفته: هـری پاتر با کـینکت برای طـرفداران قـدیم و جدید آن است و با وارد کردن انها در دنیای جـادوگری به طور کـامل درگیـر خواهند شد. کودکان و والدین از این بازی ماجراجویانه لذت خواهند برد. انها میتوانـند سـوار بر جاروی جـادوگری شوند، در مسابقات کوییـدیـچ شرکت کنند و با دیگر جـادورگران مبارزه کنند. بـه بازیکنان وعـده داده شده که تجربه برخـی از لحظات به یاد مانـدنی فیلم را جای شـخصیت اصـلی بازی داشته باشند مانند گـرفتن چـوب دستـی از Ollivanders، مبارزه با لرد Voldermort و...

harry-potter-for-kinect-coming-this-fall-from-warner-bros.jpg

دانلود تریلر بازی ( mb 9.5):

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر