Hard های 20 و 120 گیگابایتی

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
یه مورد ، من الان یه هارد 120 از الایت قبلیم دارم. اگه یه آرکید یا پریمیوم بگیرم ، هارد بهشون می خوره؟ مشکل پیش نمیاره؟

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
سلام ببخشید چندتا سوال دارم
من مدل 360 آرکد دارم میخوام هارد 20 گیگ بگیرم به دستگاهم میخوره یا نه و حدودی قیمت چنده و باید خود دستگارو ببرم یا نه و آخرین سوال اینکه پشت دستگاهم باز میشه یا نه
ممنون مرسی

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
من مدل 360 آرکد دارم میخوام هارد 20 گیگ بگیرم به دستگاهم میخوره یا نه و حدودی قیمت چنده و باید خود دستگارو ببرم یا نه و آخرین سوال اینکه پشت دستگاهم باز میشه یا نه
ممنون مرسی
اره ميخوره . حدود 60 تومان

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
یه مورد ، من الان یه هارد 120 از الایت قبلیم دارم. اگه یه آرکید یا پریمیوم بگیرم ، هارد بهشون می خوره؟ مشکل پیش نمیاره؟
بله هارد بهش میخوره و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.
ممنون مرسی
قیمتش حدود 40 تومنه. در ضمن هارد به کنار کنسول نصب میشه و نیاز به باز کردن چیزی نیست.

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
بله هارد بهش میخوره و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

قیمتش حدود 40 تومنه. در ضمن هارد به کنار کنسول نصب میشه و نیاز به باز کردن چیزی نیست.

ممنون دوست عزیز امروز خریدم و فقط 1 مشکل دارم هرکاری میکنم نمیتونم اهنگ بریزم توی هارد ایراد از چیه؟؟

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
سلام به تمامی دوستان
من یک کنسول آرکید دارم و می خوام براش یه هارد هم خریداری کنم ولی به مشکل بودجه ای بر خوردم!
حالا چنتا سوال دارم
1-من یک هارد کامپیوتر 320 SATA دارم میشه این هارد رو به 360 وصل کرد؟
2 - برای استفاده از هارد لپ تاپ باید قاب هارد 360 رو داشته باشیم؟ یا کابلی برای این اتصال و جود داره؟
3- قاب هارد 360 گیر میاد ؟
ممنون :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر