Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
یعنی چی داره پابلیک میشه یعنی روی یه دیسک جدا میدن بیرون کی و چه وقت؟؟ خداییش حیفه دستمون به بتا نمیرسه حماقت کردیم اورجینال نگرفتیم
یعنی این که به صورت آزاد در لایو قرار میگیره. رو دیسک هم نمیاد، باید دانلود کنید.
البته معلوم نیست! گفتم به احتمال زیاد!

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
یه عکس واقعا جالب پیدا کردم که پیشرفت بازی را نشون میده واقعا پیشرفت اسلحه از الفا به بتا فوق العادست !

Comparison.png

کلا تصاویری که تو نت دیدم مربوط به نسخه بتا پیشرفتش تو این مدت کم نسبت به آلفا فوق العاده بوده همینطور که دوستمون بالا تصاویر جدید را گذاشتند ! گرافیک بازی واقعا بسیار پیشرفت کرده هنوز هم تا نسخه نهایی میخواد پیشرفت کنه !

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
یه عکس واقعا جالب پیدا کردم که پیشرفت بازی را نشون میده واقعا پیشرفت اسلحه از الفا به بتا فوق العادست !

oiqgp4vuzcs091xbzlyp.png

کلا تصاویری که تو نت دیدم مربوط به نسخه بتا پیشرفتش تو این مدت کم نسبت به آلفا فوق العاده بوده همینطور که دوستمون بالا تصاویر جدید را گذاشتند ! گرافیک بازی واقعا بسیار پیشرفت کرده هنوز هم تا نسخه نهایی میخواد پیشرفت کنه !
من به طرز عجیبی با این اسلحه جدید ارتباط قلبی پیدا کردم!:D قبلا این احساس رو فقط با کُلت Halo: CE و اسلحه گرانشی Half-Life 2 داشتم!

این عکس هم جالبه! از تریلر چند وقت پیش گرفتند که البته زیرش هم نوشته مربوط به کدوم نسخه است!

reach_old1.jpg

جزئیات اسلحه ها عالی شده، ولی محیط ها (مخصوصا بافت های زمین) هنوز خوب نیست!

آخرین ویرایش:

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
جزئیات اسلحه ها عالی شده، ولی محیط ها (مخصوصا بافت های زمین) هنوز خوب نیست!
تمامی این تصاویری که دارن نشون میدن مربوط به مولتی پلیر بازی هست و این کاملا واضحه که در تمامی بازی ها گرافیک مولتی پلیر کمتر از بخش Campaign هستش مخصوصا همین تکسچرها !
در هر صورت وقتی اینا میتونن در این مدت بسیار کم از آلفا به بتا این همه پیشرفت کنن اونم در بخش مولتی پلیر مطمئن باش در نسخه نهایی چیزی متفاوت خواهد بود .
شک ندارم در نسخه نهایی مخصوصا در قسمت Campaign چیزی خیره کننده میبینیم .
منتظرم اینا حداقل چندتا تصویر از Campaign از بخش داستانی بازی قرار بدن .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
تمامی این تصاویری که دارن نشون میدن مربوط به مولتی پلیر بازی هست و این کاملا واضحه که در تمامی بازی ها گرافیک مولتی پلیر کمتر از بخش Campaign هستش مخصوصا همین تکسچرها !
در هر صورت وقتی اینا میتونن در این مدت بسیار کم از آلفا به بتا این همه پیشرفت کنن اونم در بخش مولتی پلیر مطمئن باش در نسخه نهایی چیزی متفاوت خواهد بود .
شک ندارم در نسخه نهایی مخصوصا در قسمت Campaign چیزی خیره کننده میبینیم .
منتظرم اینا حداقل چندتا تصویر از Campaign از بخش داستانی بازی قرار بدن .
گرافیک کمتر و بیشتر نداره!
تمام این مپ های مالتی پلیری که مشاهده میکنید، همون مراحل قسمت Campaign هستند! قسمتی از اونها رو برداشتند، بالانس کردند و به صورت مپ مالتی پلیر ارائه دادند.

تا الان هم بانجی به اون صورت تمرکز زیادی رو گرافیک نگذاشته. معمولا تو اکثر بازیها جزئیات گرافیکی رو آخر سر کامل میکنند مثل God of War III ! شما به نسخه Beta و Final هیلو 3 هم نگاه کنی پیشرفت خیلی زیادی رو میبینی! تازه انجین Halo 3 خیلی قدیمی بود. بانجی برای Reach انجین رو از ریشه دوباره نوشته، (که قدرتش رو تو تریلر VGA دیدیم)، و گرافیک بازی میتونه پیشرفت های وحشتناکی بکنه! یه موتوری به این جدیدی و قدرتمندی مطمئنا میتونه جزئیات زیادی رو به راحتی در رزولوشن های بالا (:arrowu:) هم رندر بکنه!

آخرین ویرایش:

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
گرافیک کمتر و بیشتر نداره!
تمام این مپ های مالتی پلیری که مشاهده میکنید، همون مراحل قسمت Campaign هستند!
1: چرا فرق میکنه !
2: بله اون مپ ها برای Campaign هم هست و دلیل نمیشه .
شما میتونی راحت تمام بازی ها را که میخوای بری تو نت بگردی و تصاویر بخش انلاین را با بخش داستانیه بازی مقایسه کنی مطمئنم تفاوتشون را میبینی . البته مقایسه درست و حسابی یعنی تصویری که بدست یه سایت یا یه فرد گرفته شده نه اینکه تصاویر منتشر شده توسط بازیسازها که کلی پلیش میکنن و بعد تصویر منتشر میکنن !
این چیزا علت داره چون بازیساز ها در بخش گرافیکی اون وسواسی را که تو قسمت داستانی دارن را در قسمت مولتی نداره به مثال تکسچر و .... اینا زیاد براشون مهم نیست چون زیاد مهم نیست در عوض براشون فریم خیلی مهمه چون تو بخش انلاین از جمله fps در بخش انلاین برای رضایت یوزر ها بهتره 60 فریم باشه . از جمله بازیها که جدید اومده مثل bc2 که بخش انلاین بازی در 60 فریم هست ولی قسمت Campaign در 30 فریم قفل شده . شما وقتی میخوای 60 فریم داشته باشی باید بیخیال خیلی از جزئات گرافیکی بشی تا این فریم را بدست بیاری پس باید گرافیک کمتری را در قسمت انلاین نسبت به بخش داستانی را شاهد باشی .

در انتهای مطلب حرف شما و من یکی و هردو میگیم بازی در نسخه نهایی فوق العاده میشه و من هم مثال اوردم که اینا چطور تونستن در یه مدت کم از الفا به بتا این همه پیشرفت کنن .

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
1: چرا فرق میکنه !
2: بله اون مپ ها برای Campaign هم هست و دلیل نمیشه .
شما میتونی راحت تمام بازی ها را که میخوای بری تو نت بگردی و تصاویر بخش انلاین را با بخش داستانیه بازی مقایسه کنی مطمئنم تفاوتشون را میبینی . البته مقایسه درست و حسابی یعنی تصویری که بدست یه سایت یا یه فرد گرفته شده نه اینکه تصاویر منتشر شده توسط بازیسازها که کلی پلیش میکنن و بعد تصویر منتشر میکنن !
این چیزا علت داره چون بازیساز ها در بخش گرافیکی اون وسواسی را که تو قسمت داستانی دارن را در قسمت مولتی نداره به مثال تکسچر و .... اینا زیاد براشون مهم نیست در عوض براشون فریم خیلی مهمه چون تو بخش انلاین از جمله fps در بخش انلاین برای رضایت یوزر ها بهتره 60 فریم باشه . از جمله بازیها که جدید اومده مثل bc2 که بخش انلاین بازی در 60 فریم هسن ولی قسمت Campaign در 30 فریم قفل شده . شما وقتی میخوای 60 فریم داشته باشی باید بیخیال خیلی از جزئات گرافیکی بشی تا این فریم را بدست بیاری پس باید گرافیک کمتری را در قسمت انلاین نسبت به بخش داستانی را شاهد باشی .
ببین وقتی همون مرحله Campaign مپ مالتی پلیر است، یعنی فرقی نداره دیگه:D یعنی تو مالتی پلیر جزئیات گرافیکی اون محیط رو کم کردن؟! یه حرفهایی میزنیدا:D فقط ممکن است یه سری طراحی های هنری رو زیباتر انجام بدند، مثل کاراکترهای Noble 6 یا یه سری آبجکت ها که فقط در بخش Campaign باشه!

بعد کی گفته BC2 تو مالتی پلیر 60 فریمه؟:D والا من همین دیشب داشتم بازی میکردم، فرقی نداشت و گرافیک هم همون بود! این درسته که تو بخش آنلاین کسی به گرافیک اهمیت نمیده، ولی اینطور هم نیست که گرافیک پایینتری رو نسبت به Campaign شاهد باشیم!

ویرایش:

نیازی به تریلر دیدن نیست!
به عنوان کسی که بیش از 150 ساعت هیلو 3 آنلاین بازی کردم میگم به جز یه سری طراحی های هنری فرقی نداره! فقط تو یه سری موارد، مثل اومدن Scarab ها و نورپردازی در یه جاهای به خصوصی، فرق تکنیکی بین دو بخش وجود نداشت! تازه مپ های Halo 3 با مراحل Campaign متفاوت بود!

پ.ن: جداً این هم بحثه ما داریم میکنیم؟:D بیخیال...

اینم جالبه...:D

gvrdwb14ptj4v1ssqqt.png

آخرین ویرایش:

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
ببین وقتی همون مرحله Campaign مپ مالتی پلیر است، یعنی فرقی نداره دیگه:D یعنی تو مالتی پلیر جزئیات گرافیکی اون محیط رو کم کردن؟! یه حرفهایی میزنیدا:D فقط ممکن است یه سری طراحی های هنری رو زیباتر انجام بدند، مثل کاراکترهای Noble 6 یا یه سری آبجکت ها که فقط در بخش Campaign باشه!

بعد کی گفته BC2 تو مالتی پلیر 60 فریمه؟:D والا من همین دیشب داشتم بازی میکردم، فرقی نداشت و گرافیک هم همون بود! این درسته که تو بخش آنلاین کسی به گرافیک اهمیت نمیده، ولی اینطور هم نیست که گرافیک پایینتری رو نسبت به Campaign شاهد باشیم!

ببین من حوصله ندارم بخوام حرفم را ثابت کنم و نمیخوام هم اینکار را بکنم :biggrin1:
من راهنماییت میکنم برو تو gametrailers و هر بازی خواستی مثل gears2 یا همین halo3 و cod mw2 از هر کدوم بازی که خواستی تریلر بگیر ببین چقدر باهم دیگه فرق میکنند ؟ نمیگم زیاده ولی فرق دارن . حتی از شات ها هم میشه تشخیص داد . همین halo3 یادت بیاد اینطوری بود تمام تصاویر از مولتی بود و تا این که اولین تصاویر از Campaign اومد همه با پیشرفت مواجه بودند .
تو مولتی پلیر قرار نیست بازی مثلا 2x یا 4x aa داشته باشه قرار نیست تکسچر ها حتما عالی باشه و ....... مپ بازی همونه ولی چیزایی که گفتم زیاد رعایت نمیکنن چون تو مولتی نیازه که حتما شما یه فریم عالی داشته باشی حداقل بیشتر از 30 . ولی در Campaign نیازه که شما بازی را در 30 فریم قفل کنی ولی در عوض aa و تکسچر و........ بهتر داشته باشی چون در خور توجه هست شما گاها میبینی در بخش Campaign با افت فریم مواجه میشی به خاطر حجم گرافیکی که بعضا مواجه میشی ولی در بخش مولتی به ندرت میشه چنین اتفاقی بی افته .
همین کرایسیس شما برو عکسهای بخش مولتی را با بخش داستانی مقایسه کن کلی باهم فرق دارن با این که مپ ها همونه .

در مورد bc2 من خودم هم هنوز تجربه نکردم ولی تو اخرین خبری که خوندم چنین گفته بودند فکر کنم تو همین سایت خوندم ولی نه تنها این بازی کلا خیلی از بازی ها همین اصول را رعایت میکنن که مولتی باید فریم بیشتر داشته باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر