Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
از کجاش بدت اومد..؟
فکر کنم مراحل rookie رو میگه چون منم زیاد خوشم نیومد. ولی به جاش مراحل اکشنش منو یاد Halo: CE مینداخت.:love:
=================
اما Reach :
هنوز معلوم نیست گیم پلی بازی چه شکلی است. ولی احتمالا یه مقدار با Haloـهای قبلی فرق داره (از صحبتهاشون میگم، پس چیزی رو تضمین نمیکنم:D).
کلا روی محیطهای بزرگ خیلی مانور دادند. یعنی احتمال دارد در حد Halo 3 اکشن نباشه! Halo هیچ وقت یه اکشن Run&Gun نبوده و باید با فکر و استراتژی میرفتید جلو. فکر میکنم Reach از این نظر خیلی گسترده تر هم شده باشه.
تو لیست بازیهای نمایشگاه X10 مایکروسافت این بازی هم هست که امیدوارم بالاخره یه Gameplay Footage نشون بدن. نمایشگاه 11 فوریه است که میشه 22 بهمن (اوه اوه چه روزی:D).
یه مدت پیش یه سری شایعات رو نت اومد که راجع به مد جدید MP بود،چیزی راجع بهش میدونی؟اصلاً حقیقت داشت؟
چیز خاصی نگفتند. فقط هی گفتن خیلی هیجان انگیزه و Super Secret و از این حرفا ! یه سری اشارات کوچک کردند. بهتره خودت اینجا رو بخونی، بهتر توضیح داده.

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
فکر کنم مراحل rookie رو میگه چون منم زیاد خوشم نیومد. ولی به جاش مراحل اکشنش منو یاد Halo: CE مینداخت.:love:
=================
اما Reach :
هنوز معلوم نیست گیم پلی بازی چه شکلی است. ولی احتمالا یه مقدار با Haloـهای قبلی فرق داره (از صحبتهاشون میگم، پس چیزی رو تضمین نمیکنم:D).
کلا روی محیطهای بزرگ خیلی مانور دادند. یعنی احتمال دارد در حد Halo 3 اکشن نباشه! Halo هیچ وقت یه اکشن Run&Gun نبوده و باید با فکر و استراتژی میرفتید جلو. فکر میکنم Reach از این نظر خیلی گسترده تر هم شده باشه.
تو لیست بازیهای نمایشگاه X10 مایکروسافت این بازی هم هست که امیدوارم بالاخره یه Gameplay Footage نشون بدن. نمایشگاه 11 فوریه است که میشه 22 بهمن (اوه اوه چه روزی:D).
یه مدت پیش یه سری شایعات رو نت اومد که راجع به مد جدید MP بود،چیزی راجع بهش میدونی؟اصلاً حقیقت داشت؟

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
این لینک رو دیدم کسی نذاشته گفتم بذارم اینجا تا بخونید. توش چیزای جالبی پیدا میشه و پاسخ های مسئولان Bungie به یک سری سوالات در مورد Reach هست که مدام آپدیت میشه ! از جمله میشه گفت که عکسی که راجع به ناتال بوده ، اشتباه هست و توضیح دادن که یک باگ هست ! :

http://www.bungie.net/News/content.aspx?type=topnews&link=BWU_012910

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
این لینک رو دیدم کسی نذاشته گفتم بذارم اینجا تا بخونید. توش چیزای جالبی پیدا میشه و پاسخ های مسئولان Bungie به یک سری سوالات در مورد Reach هست که مدام آپدیت میشه ! از جمله میشه گفت که عکسی که راجع به ناتال بوده ، اشتباه هست و توضیح دادن که یک باگ هست ! :

http://www.bungie.net/News/content.aspx?type=topnews&link=BWU_012910
ممنون.
کاملا درست است. همین امروز تایید شد که Halo: Reach اصلا هیچ ربطی به Natal ندارد و اون یک باگ بوده.
==============
یه چیز دیگه هم هست که انگار یادم رفت اینجا بگم!
Bungie چند وقت پیش اعلام کرد تمام این Screenshotـهایی که میبینید در مرحله Pre alpha هستند که November سال پیش طراحی شدند. گفتند بازی اصلی خیلی بهتر از این حرفاست و یه جورایی "فک انداز" است.:D

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
از کجاش بدت اومد..؟
گیم پلی قسمت های روکی رو شما با هر قسمت halo series مقایسه کنی حرف من رو میفهمی!! گیم پلی هیلو کلا باید اکتیو و سراسر هیجان باشه.چون مشخصه ی گیم پلی هیلو هم همینه!!!
"فک انداز"
:smile:

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
بانجی تریلری از بازی در سایتش گذاشته که من نمیفهمم چرا اینم نمیتونم دانلود کنم!:evil:

حجمش هم به نظر خیلی زیاد میاد. HDـیش 360 مگه (OMG):D

http://www.bungie.net/News/content.aspx?type=topnews&link=HaloReach_ViDoc

به نظر میاد صحنه های In-Game داره. کسی دانلود کرد لطفا یه چا آپ کنه.:love::D SD هم راضیم!
من میخوام دانلود کنم به فرمت تاریخش گیر میده با اینکه درست مینویسم!!!!

This is not a known date format. Please re-enter your birthday as MM/DD/YYYY.
اینجوری بزن :
07/08/1990

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
مرسی امین.
تریلر رو دیدم. حدود 7-8 دقیقه بود! که بیشترش صحبتهای سازنده های اصلی بود ولی بینش چند ثانیه از گیم پلی هم نشون میدادند!

بدون هرگونه تعصبی باید بگم اصلا قابل مقایسه نیست با Halo 3 !!
طراحی اسلحه، سایه شخصیت اصلی که روی اسلحه میفته و تکون میخوره، انیمیشن و جزئیات کاراکترها (مخصوصا اعضای Noble Team)، آتش ایجاد شده توسط اسلحه، اصلا خود شلیک اسلحه ها و صدا و لگدی که دارن اصلا قابل مقایسه با Halo 3 نیست! تا تریلر رو نبینید متوجه نمیشید. کیفیت بازی خیلی بهتر از اون چیزی است که تو عکسها معلومه!
وسعت جنگها فوق العاده زیاد شده! تو یکی دو تا صحنه چیزی حدود 30 نفر از یاران خودی با حدود 50 نفر از Covenant ـها درگیر بودند!

ولی ایراد هم کم نداشت!
موقعی که دشمنان رو از پشت با چاقو Assassinate می کنید به نظر من انیمیشن جالبی نداشت! (سوم شخص میشه در اون حالت)
جزئیات و مدلهای محیط (مثل درخت و علف و اینها) هنوز جای کار داره و فعلا زیاد خوب نیست. در کل نمیشه گفت خیلی خارق العاده بود و مثلا کف و خون قاطی میکنید ولی اینی که من دیدم اصلا و ابدا متوسط هم نبود و در سطح خوبی قرار داشت.

ضمن اینکه چند بار تو همین ویدیو هم اشاره شد (و حتی زیرش هم نوشته!) که این از نسخه Alpha است و حتی بتا بازی هم از این بهتر خواهد بود، چه برسه به بازی اصلی!

در کل همین ویدیو کاملا راضی کننده و خوب و در بعضی قسمتها عالی بود.

ویرایش:
دو بار دیگه تریلر رو دیدم و باید بگم Awesome ! فراتر از حد انتظار من بود حداقل! من سعی میکنم زیاد تعریف نکنم که نگید جوگیر شدی.
پیشنهاد میکنم خودتون تریلر رو دانلود کنید و ببینید و بعد بیایید تعریف کنید.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
كسي ديده اين تريلر رو ؟ in game هستش ؟
خُب بابي جون ديده !

در کل همین ویدیو کاملا راضی کننده و خوب و در بعضی قسمتها عالی بود.
همين كافيست

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من هنوز تریلر را ندیدم ولی هر ایرادی که داره که حدس زده میشه اواخر سال بازی را عرضه کنن فکر کنم چیزی حدود 7 و 8 ماهی به عرضه بازی مونده که زمانه کمی نیست تو این مدت میشه کار را کارستون کرد .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
من هنوز تریلر را ندیدم ولی هر ایرادی که داره که حدس زده میشه اواخر سال بازی را عرضه کنن فکر کنم چیزی حدود 7 و 8 ماهی به عرضه بازی مونده که زمانه کمی نیست تو این مدت میشه کار را کارستون کرد .
فرخ حتما ببین!
همونطور که گفتم ایراد بازی فقط تو طراحی درختها و علف هاست! بقیه چیزهاش فوق العادست!
من چون فن هیلو ام،هرچی میگم کسی باورش نمیشه:D
آقا یکی منصف تریلر رو دانلود کنه بیاد توضیح بده چجوری بود! جدی میگم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر