Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
بچه ها يه سوال داشتم.البته ما هرموقع سوالي داشتيم پاسخي نديدم:d
چطور ميشه يه بازي را به طور كامل از هارد ايكس پاك كرد؟
من تنظيمات بازي هيلو را دستكاري كردم و گيم پلي و كنترل بازي به هم ريخت جوري كه نميشه گيم پليش را ادامه داد.يه بار بازي را حذف كردم و نصب كردم باز همون تنظيمات قبلي بود.حلا مي خوام طوري را بازي پاك كنم كه كنسول اونو نشناسه و تنظيمات اوليه آن برگرده.خيلي برام مهمه
ممنون مي شم از دوستان بابت راهنمايي هاشون
منم یه بار این کارو کردم و تنظیماتش بهم خورد ولی نتونستم کاری کنم.:d
ولی اگه خواستی بگو تا تنظیماتشو بهت بگم.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
من رو این بازی یه سوتی اساسی دادم اونم اینکه بار اول که بازی رو تموم کردم(فکر کردم که تموم کردم) موقعی که اسامی سازندگان اومد بالا
گفتم خدا رو شکر نوبل سیکس زنده موند. برای بار دوم که بازی رو تموم کردم که لیست تموم شد دیدم زکی یه مرحله دیگه داره spartan never die دیدم با چه وضع دلخراشی نوبل 6 کشتن نامردا:((

Last edited by a moderator:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
پ.ن:چند هفته اس دنباله یه بهونه ام این تاپیک رو بیارم بالا
خداییش در حق بازی اجحاف میشه تاپیکش میره اون پایین ها
خوب شد این دوستمون یه سوتی دستمون داد
من وقتی منوآل سمت راست رو بالا می برم اشاره گر تفنگ به سمت پایین میاد و برعکس !!! چطوری می تونم مثل halo reach و دیگر بازیها با بالا بردن منوآل سمت راست اشاره گر هم بالا بره و با پایین آوردنش هم پایین بیاد !؟
شما یه گزینه به نام اینورتر {جهت به اینگلیسی چی میشه, همون} رو فعال کردی
توی کل گزینه ها فقط یه دونه inverter هست{%99}.....disableش کن

Last edited by a moderator:

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
این مرتبه اولیه که سراغ سری Halo میرم...چون شنیدم ریچ یه چیز دیگه س...ولی الان توی همون اولش یه مشکلی دارم که خیلی توی ذوقم زد...گفتم ازتون بپرسم شاید تنظیمات ایراد داشته باشه...مگه هیلو: ریچ شوتر نیست؟پس چرا من توی بازی...همونجا که از «گرد بال» پیاده می شن و باید برن یه کمپی رو تسخیر کنن...نه تفنگم معلومه نه حتا نشونگر اسلحه م؟ تخصیر تنطیماته دیگه نه؟ چی کارش کنم؟
فن بوی های محترم هیلو! برین حال کنین...تاپیکم آوردم بالا :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این مرتبه اولیه که سراغ سری Halo میرم...چون شنیدم ریچ یه چیز دیگه س...ولی الان توی همون اولش یه مشکلی دارم که خیلی توی ذوقم زد...گفتم ازتون بپرسم شاید تنظیمات ایراد داشته باشه...مگه هیلو: ریچ شوتر نیست؟پس چرا من توی بازی...همونجا که از «گرد بال» پیاده می شن و باید برن یه کمپی رو تسخیر کنن...نه تفنگم معلومه نه حتا نشونگر اسلحه م؟ تخصیر تنطیماته دیگه نه؟ چی کارش کنم؟
فن بوی های محترم هیلو! برین حال کنین...تاپیکم آوردم بالا :d
تنظیماتش را به هم ریختی.یه چیزی اون اول بازی داره(اسمش را یادم نیست)که هر کدومش را فعال کنی یه سختیی برای بازی بوجود میاره.همونجا که چند تا عمس استخون و اینا هست.اونجا که شخصیتت را درست می کنی.من دقیق تر از این نمی دونم,دوستان دیگر بگن....

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
تنظیماتش را به هم ریختی.یه چیزی اون اول بازی داره(اسمش را یادم نیست)که هر کدومش را فعال کنی یه سختیی برای بازی بوجود میاره.همونجا که چند تا عمس استخون و اینا هست.اونجا که شخصیتت را درست می کنی.من دقیق تر از این نمی دونم,دوستان دیگر بگن....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب حالا چطور درستش کنم؟ کسی نیس کمک کنه؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب حالا چطور درستش کنم؟ کسی نیس کمک کنه؟
ببخشید تاپیک رو الکی بالا آوردم {این بار خداییش برای کمک به این دوستمون بود}
شما باید توی بخش Skulls {یه همچین اسمی داشت!!!!} هر چی جمجمه روشن هست رو خاموش کنی
اونوقت درست میشه
فکر کنم جایی که درجه سختی رو تعیین میکنی قابل تغییر باشه
بعد برو حالش رو ببر

• Like
Reactions: sadrabaktash

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
ببخشید تاپیک رو الکی بالا آوردم {این بار خداییش برای کمک به این دوستمون بود}
شما باید توی بخش Skulls {یه همچین اسمی داشت!!!!} هر چی جمجمه روشن هست رو خاموش کنی
اونوقت درست میشه
فکر کنم جایی که درجه سختی رو تعیین میکنی قابل تغییر باشه
بعد برو حالش رو ببر
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چرا الکی بالا بیاری...من به مشکل برخوردم...سوال پرسیدم...شما جواب دادی...مشکل حل شد...فروم رو برا همین ساختن دیگه...در کل مدت قیژ داداش...حل شد...ممنون

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
اولا ً UP :d
ثانیا ً بچه ها از اونجایی که من تاپیک درست و درمونی واسه هیلو 3 پیدا نمی کنم و هیلو ریچ رو هم 3 بار تموم کردم و واسه تنوع دارم هیلو 3 میزنم یه سوال هیلو 3یی ازتون دارم !
این غوله که در تیم ماست چرا داره به ما کمک می کنه !؟

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
اولا ً UP :d
ثانیا ً بچه ها از اونجایی که من تاپیک درست و درمونی واسه هیلو 3 پیدا نمی کنم و هیلو ریچ رو هم 3 بار تموم کردم و واسه تنوع دارم هیلو 3 میزنم یه سوال هیلو 3یی ازتون دارم !
این غوله که در تیم ماست چرا داره به ما کمک می کنه !؟
یه سری اتفاقات خیلی پیچیده تو Halo 2 رخ داد که ایشون ( غول شما ، Thel 'Vadam ـه ما :D ) اومد سمت نیرو های UNSC . یه جورایی بهش خیانت شد توسط کاوننت ها و این صحبتا . فکر نمی کنم بخوای کامل تر از این بدونی اما میتونی به لینک زیر مراجعه کنی تا اطلاعات کامل در این رابطه رو یه دست بیاری :

http://halo.wikia.com/wiki/Thel_'Vadam

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
دوستان یکی یه توضیح کامل بده که این skullsها در campaign و firefight نقششون چیه؟
درست نمیدونم اما
بازی رو حرفه ای تر میکنه....سخت تر میکنه....مثلا یکیشون رو روشن میکردی دیگه تفنگت نشونه نداشت....
فکر کنم اینطوری امتیازهایی که میگیری تو یه ضریب ضرب میشه و امتیازت بیشتر میشه
اگه خیلی خیلی حرفه ای هستی چند تاش رو روشن کن و حالش رو ببر

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوستان شرمنده من نمیدونم تایپک Halo 3 کجاست . به خاطر همین میخوام اینجا سوالمو بپرسم .
دوستان اگه Halo 3 رو روی سخت ترین درجه ی سختی بریم پایانش عوض میشه ؟
ممنون میشم اگه کسی کمک کنه.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
درست نمیدونم اما
بازی رو حرفه ای تر میکنه....سخت تر میکنه....مثلا یکیشون رو روشن میکردی دیگه تفنگت نشونه نداشت....
فکر کنم اینطوری امتیازهایی که میگیری تو یه ضریب ضرب میشه و امتیازت بیشتر میشه
اگه خیلی خیلی حرفه ای هستی چند تاش رو روشن کن و حالش رو ببر
خب ممنون ولی من توضیح کاملتر میخوام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر